Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu defa başka.. ilk defa tüm ailesini karşıma aldım..Çekişmeli boşanıyoum.Dava açtım.Uzaşlaştırma aldım.Darp şiddet tehdit hepsini savcılığa verdim. Bitti... Ama çok yoruldum.Bu kadar yorulmaya eziyete bu kadar pisliğe bulaşmaya grek varmıydı.Yoktu.. Metresi ile bile muhtap oldum.Dava açtı bana.. İyikide olmuş.. abbim benim yanımda elimdeki tüm delilleri fotoları mesajları silmiştim.. Şimdi kendi ifadeleri ile verdikleri birbirirlerinden şikayet ettikleri svcılığa yansıyan dilekçeleri kullanarak zina davası açtım..Bu defa acımak yok. Daha önceki boşanmalarımda her seferinde bitiremediğim için elimdeki delillerimn hiçbirini kullanmadım.O beni ayrılırken bile sevsin nefret etmesin diye ne nafaka ne mal paylaşımı ne tazminat hiçbirşey istememeiştim.Şimdi çekişmeli ve yapabildğim herşeyi yapıcam kanunu hakkım olarak.

döndün dolaştın dediğimize geldin yazık kaybettiğin zamana..
inşallah boşanırsın demiyorum boşanırsın elbet ama inşallah barışmazsın bir daha.

Avukatın zorunlu psikolog desteği koymasına çok sevindim. İnşallah tedavi olursunuz hastasınız çünkü bariz. Adamın karısı değil mi ayrıca metres dediğiniz kadın siz boşanmışken kendinizi metres yerine koydurmadınız mı? Hiç sanmıyorum boşanacağınızı da hadi inşallah.

yok bu başka kadın. o boşanmalar arasında evlendiği kadındı. :olamaz:

ben sizin kitap yazma sevdanizla yuttugunuz onca rezillige degilde neden yurumedigine yorum yapmak istiyorum.
zaten sizin ilk aldatma boşanma ile dini nikâhınız düşmüştür.Kari koca arasinsa dahi bu denli yüz-göz olunmada yalanda nikah mi kalir?
Siz o kadar git gellerde nikah tazelediniz mi onu merak ettim.
Dini nikah?
Allah'ın razi gelmeyecegi şekilde mi devam ettiniz?
Kocanizin yasak ilişkisinden bi farki kalmamış olacak ki 3.kez yine tutturamamissiniz adam pisliğinden vazgecmemis..

Bir kez daha sadece ve sadece çocuklariniza üzülüyorum. Keske çocukları verseniz anne babaniz buyutse de sizden olabildigince uzak olsalar. Umarim buyuk sehirdisi kazanip gider kendini kurtarir.

Kocam da kocam diye kendi hayatinizi mahvedin umrumda degil de iki tane sucsuz günahsız cocuk. Anaya bak babaya bak.

Tüm kadınların aksine terk edip gitmek bırakmak yuva yıkmak vazgeçmek kolay önemli olan zoru başarmayı mücadeleyi ve o yuvanın yuva olabileceğini inandıracaktım herkese.

Keşke en başta tüm kadınlar gibi yapsaydınız. Öyle bi yazmışsınız ki sanki kadınlar durup dururken boşanıyo. Olması gerekeni yapıyo sizin senelerce yapamadıgınızı.
Neyse hayırlısı olsun hakkınızda. İnşallah kurtulursunuz bian önce bütün haklarınızı alarak

Bunun üzerine , davalı çılgına dönmüş, olay çıkarmış, ve davacı müvekkili çocuklarının gözleri önünde darp etmiştir.
16-Çocuklar babalarının annelerine yapmış olduğu bu eziyete daha fazla dayanamamış babalarının annelerine hakaret , tehdit ses kayıtlarını almışlardır.Evde baskın yaptığı gün ses kayıtlarında babalarının annelerini daha önce darp ettiğini olayından da bahsedilmiştir..Bu mevcut ses kayıtları mahkemeye sunulucaktır.(16.09.2020 tarihli davanın evi basarak kavga etmesi sonucu
su cocuklara bir bunlari yasatmamistiniz herhalde, vallahi yazıklar olsun size.
Sizin konularinizi okudukça sinir basiyor bana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X