Ayran gönül

Screenshot_20210130-044136__01.jpg

Ay bu geldi aklıma 😄

Ben de oyleeyim artik guluyorum kendime. Okulda ayni siraya denk geldigim yakisikli bi cocukla boraz bakisinca ay bu benim evlenicegim erkek cok yakisikli tam hayalim diye basliyodum 😂 sacma sapan hayaller falann sonuc o cocugu birdaha hic gormedim. Ruh hastasi gibi hissediyorum bazen ama elimde degil birinden cok hoslaniyorum keske o olsa hayatimda cok mutlu olurum diyorum sonra unutuyorum artik yakin arkadaslarim bikti benden her seferinde bu sefer oldu kizlar diyorum ama olmuyor 😂😂
He işte ben tam olarak böyleydim. Hatta işte ben bi kaç sefer daha ileri götürüp işi çocuklara kısmi olarak açıldım gibi bişe oldu sonra reddedildim bunları düşününce pişman oldum 😃

Ergenlikten bu yana flört ettiğim erkek sayısı bir elin parmağını geçmedi. Sevgilimse bir tane oldu, o da .... Neyse :KK70: Kalbim çok kırık sayelerinde yaprak dökümü Leyla gibi geziyorum. 20 30 kişiyle ciksaydim ölürdüm herhalde. Belki de siz bu sayede benim kadar kırık ve yaralı kalmayacaksınız. Aksine ben de hiç ayran gönüllü değilim. Hiçbir erkeğin benden hoşlanmadığını beni beğenmediğini sadece yatağa atmak için numara yaptığını düşünüyorum. Seversem de hiç unutamam sevdiğimi. Siz ne güzel hemen unutup yenisine başlayabiliyorsunuz. Dozundayken güzel bence

Ahahah evet evet ben de hemen aciliyorum eskiden bir adim gorursem acilirdim ama buyudukce ozguvenim artti tabi artik direkt konuya daliyorum isler istedigim gibi gitmeyince de moralim cok bozuluyor 2 haftalik sey icin depresif oluyorum ama sonra geciyor 😂😂
He işte ben tam olarak böyleydim. Hatta işte ben bi kaç sefer daha ileri götürüp işi çocuklara kısmi olarak açıldım gibi bişe oldu sonra reddedildim bunları düşününce pişman oldum 😃

X