Ayrılamamak

Papatya05_

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2021
19
12
30
Merhaba arkadaslar ben de yeni katıldım araniza sizlerden fikir almam gereken bir konu var.üç yıla yakın görüştüğüm biri var ben ayrılmak istiyorum hatta ben ayrıldım, ama kendisi ayrilmamis gibi davraniyor ve ben senle evleneceğim diyor peşimi birakmıyor beni takıntı yapmış hayatta tek sen varsın diyor. Engellesem baska yollar dener aileme ulaşır bilmiyorlar diye çekiniyorum.Bu durumu yasayan var mı lutfen fikirlerinizi bekliyorum lütfen ....

Kaç yaşındasınız? Aileniz mutlaka bilmeli. Kızacaklarını düşünüp endişe duyuyor olabilirsiniz fakat size bu saplantılı kişinin vereceği zararı vermezler. Kızsalar da arkanızda dururlar. Öncelikle şikayetçi olun. Tüm sosyal medya hesaplarınızı bir süreliğine kapatın, numaranızı değiştirin. Size hiçbir şekilde ulaşamasın. Ben de buna benzer bir zorbalığa maruz kaldım, hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. Keşke daha erken aileme söyleseymişim de ölüm tehditlerine kadar ilerlemeseymiş. Bir büyüğüm devreye girmeseydi önü kesilmezdi. Benim gibi geç kalmayın, ailenize söyleyin

Kaç yaşındasınız? Aileniz mutlaka bilmeli. Kızacaklarını düşünüp endişe duyuyor olabilirsiniz fakat size bu saplantılı kişinin vereceği zararı vermezler. Kızsalar da arkanızda dururlar. Öncelikle şikayetçi olun. Tüm sosyal medya hesaplarınızı bir süreliğine kapatın, numaranızı değiştirin. Size hiçbir şekilde ulaşamasın. Ben de buna benzer bir zorbalığa maruz kaldım, hissettiklerinizi çok iyi anlıyorum. Keşke daha erken aileme söyleseymişim de ölüm tehditlerine kadar ilerlemeseymiş. Bir büyüğüm devreye girmeseydi önü kesilmezdi. Benim gibi geç kalmayın, ailenize söyleyin

Yasım da küçük değil 27 yasimdayim ama inanın artk çok yoruldum bende ailemi uzmeden hallolsum istiyoem ama cok zorba bir kisilik bu ailesi ile gorustum ailesi cok iyi anlayisli kisiler halledeceklerini soylediler su an onlardan haber bekliyorm yoksa dediginiz gbi yapacağim😑

X