Ayrılma kararı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana öyle söylemişti doktor hanım. Ablam emin olmak istediği için 3 farklı hocaya sormuş 3 de aynı cevabı vermiş. Açmıyorum zaten telefonlarini hala egosuyla yazıyor ben birakicam, ben ayrılmak istiyorum vs gibi

plansız bir hamilelik oldu büyük deprem zamanı ve ben hamile olduğumu bilmiyordum , depremzedelere çok üzüldüğüm için empati duygum cok yogun olduğu için ve cok vicdanlı oldugum icin cocugumu düşürdüm,
O yüzden değildir, zaten sağlıksız bir gebeliktir o. Deprem yüzünden düşük yapılsa ben yapardım. 😐

Ee tanımışsınız ki 6 yıllık toksik ilişkiden sonra evlendik demişsiniz.
Daha ailesine bile söyleyememiş kaçak göçek evlenmişsiniz.
Ailesine gık diyemeyen biriymiş belli yani.
Eve girince sağlama yapmışsınız siz işte.
Ortak bağımız yok iyi ki diyerek ve bu da bir tecrübe idi diyerek daha sağlam adımlarla yola devam edeceksiniz artık
Toksik olduğunu biliyordum ama, romeodan Polat alemdara donusecegini kestiremedim. Asla taniyamamisim kendini saklamış.

Bana öyle söylemişti doktor hanım. Ablam emin olmak istediği için 3 farklı hocaya sormuş 3 de aynı cevabı vermiş. Açmıyorum zaten telefonlarini hala egosuyla yazıyor ben birakicam, ben ayrılmak istiyorum vs gibi
Doktor Hanım hemen sizin kişilik özelliklerinizi çözdü ve haberiniz olmayan bebeğin düşme nedenini açıkladı demek,bana mantıklı gelmedi.
Bilimsel olarak açıklamıştır diye düşünüyorum ben.
3 hoca kısmına ise girmeyeceğim ikisi aynı şeyi dediyse insan niye üçüncü hocayı arar bilemiyorum çünkü.
Bir de üç tane arayıp bulmuş falan orası da mantıklı gelmedi.
Dediğim gibi mantık süzgecinden geçirip devam edin aldığınız karara artık doğru yoldasınız gidip dava açmanız kalmış haklarınızı gözeterek açın davanızı.

Doktor Hanım hemen sizin kişilik özelliklerinizi çözdü ve haberiniz olmayan bebeğin düşme nedenini açıkladı demek,bana mantıklı gelmedi.
Bilimsel olarak açıklamıştır diye düşünüyorum ben.
3 hoca kısmına ise girmeyeceğim ikisi aynı şeyi dediyse insan niye üçüncü hocayı arar bilemiyorum çünkü.
Bir de üç tane arayıp bulmuş falan orası da mantıklı gelmedi.
Dediğim gibi mantık süzgecinden geçirip devam edin aldığınız karara artık doğru yoldasınız gidip dava açmanız kalmış haklarınızı gözeterek açın davanızı.
Yani bana anlatılan bu gerçekten.. bilemiyorum artık gerisini. tsk ederim yorumunuz için 🙏

Erkek tarafı hala evli olduğunuzu bilmiyor mu? Evet, ben buna takıldım 🤣

Hayir, ben istemedim Allaha siginmanin yeterli olduğunu düşündüm. ki, öylede oldu. bi süre sonra daha iyi hissetmeye baslamistim.
Büyü gerçekten iyi bir hoca yapmişsa yani boyle işleri gerçekten çok iyi yapan adamlar var etkisi bozulmayınca geçmiyor bu arada söyleyiyim birebir kendim şahit oldum yoksa gormeyince bende pek ihtimal vermezdim.

Eşiniz çocuk istememiş düşük sonrası, şanslısınız bu konuda. Ailesinden bile sakladığı evlilikte çocuk yapacakmışsiniz yoksa.
Basindan olmaması gereken bir evlilikmis. Ot geçmişi olan, çalışmayan bir adamla çok gerekliy gibi gizli saklı evlenmenizdeki motivasyonunuz neydi bilmiyorum ama sonuç bastan belliymiş.

Büyü gerçekten iyi bir hoca yapmişsa yani boyle işleri gerçekten çok iyi yapan adamlar var etkisi bozulmayınca geçmiyor bu arada söyleyiyim birebir kendim şahit oldum yoksa gormeyince bende pek ihtimal vermezdim.
Oladabilir bir insan nasıl bu kadar değişir yoksa diye düşünüyorum bazen . Bende değiştim o daha beter değişti Allah bilir artık.

Eşiniz çocuk istememiş düşük sonrası, şanslısınız bu konuda. Ailesinden bile sakladığı evlilikte çocuk yapacakmışsiniz yoksa.
Basindan olmaması gereken bir evlilikmis. Ot geçmişi olan, çalışmayan bir adamla çok gerekliy gibi gizli saklı evlenmenizdeki motivasyonunuz neydi bilmiyorum ama sonuç bastan belliymiş.
Beni çok sevmesiydi kör gözlerim... tek iyi yönünü de evlendikten sonra kaybetti .. benim de siginacagim pek bir olumlu yönü kalmadı kendime gelince bitirme kararı aldım .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X