Ayrılmak istediğim bir ilişkideyim sanırım

Ben birisiyle bir ilişkiye başladım. Bu kişi resmen hayallerimin erkeği diyebilirim size. Yakışıklı bakımlı çok iyi okullarda okumuş güvenilir. Kendisinden görür görmez etkilendim. Aradığım kişiyi bulduğumu düşündüm. Ama ilişkimiz hiç öyle olmadı.
Erkek arkadaşımı çok seviyordum ama artık seviyor muyum bilmiyorum. Beraber sosyal medyalarımızı kapattık, bu sorun değildi. İnstagram şifremi bile vermiştim, sakladığım hiçbir şey yoktu. Whatsappımı kontrol ediyor, onu da ben verdim al bak dedim, artık her gün girip bakıyor kimle konuşuyorum diye.
Beni hiçbir erkekle görüştürmüyor, konuşturmuyor. Zaten çevresinde pek erkek olan birisi değilim, iki üç tanıdığım vardır. Onlarla da konuşmamı istemediğini söyledi. Giyimime kusamıma karışmıyor ama gün içinde hiçbir erkekle konuşmama izin vermez (gerekmedikçe) birisine gidip nasılsın bile dememeliyim ona göre.
Şimdilerle çalışmak için kütüphaneye gitmemi bile istemiyor. Evden çıkma evde calıs diyor. Evde çalışamıyorum. Derslerim kötüye gidiyor. Bana her tartışmamızda ayrılmak istediğini söylüyor, hakaretler ediyor. Tüm kadınlar gibi sen de oro*psun gibi şeyler. Ruh hastasısın diyor, toksiksin.

Davranısları beni çok üzüyor ben de sinirlenmeye başlıyorum ama asla ne hakaret ediyorum ne de onu tehdit ediyorum ayrılalım diye. Kalbimi kırıyor hakaret ettikçe. Onu artık seviyor muyum bilmiyorum. Evden markete marketten eve gidiyorum. Arkadaşlarımla bir yerde oturup bir şey içmeme bile karışıyor. Durmadan arayıp neredesin diyor, beni kimlerle aldatıyorsun diyor. Her gün sabahın köründe arayıp uyandırıp evde misin diyor.

Daha önceki ilişkimde bulunduğum kişi bu kişi kadar mükemmel değildi, beni sevmiyordu da. Eski sevgilisini unutamamıştı. Ama ben onu çok sevmiştim. Ondan ayrılmıştım ama ona aldığım doğum günü hediyesini bile saklamıştım, 1 sene sonra verdim kendisine. O derece sevdim ve unutmadım. Hep içimde bir pismanlık oldu eğer ilişkiye devam etseydim kızı unutur beni sever miydi diye. Onun için çabalamadım çok pişmanlık yaşadım. Beni sevmeyen birisi için çabalamak istemedim.
Bu ilişkimdeki karşımdaki kişiye hayranım. Çok zeki, başarılı, yetenekli, eğlenceli, yakışıklı. Böyle bir insan tanımadım hayatımda, gözümdeki en mükemmel/mükemmele yakın kişi. Tüm sorun durmadan beni kısıtlaması ve baskılaması. Ona hayranım ama bana o kadar kötü davranıyor ki bazen artık onu pek sevemiyorum gibi. Karşımda bana güvenmeyen bir erkek var. Sanki sevdiği kişi ben değilim, beni kontrol etmeyi seviyor. Hep kontrol edebileceği birisini aramış gibi. Konuşuyorum ben böyle birisiyim değişmeyeceğim diyor.

Ayrılamıyorum. Neden ayrılamadığımı bilmiyorum. Özlüyorum, onun gibisini bulamayacağımı da biliyorum ama dönme sebebim bu değil. Ne kadar yakısıklı zeki mükemmel de olsa bunları aramadığımı fark ettim. Sevilmek istiyorum, inciltilmeden. Kalbim çok kırık.
Evet ilişkime güncelleme geldi.
Açıkcası başlarda her şey iyi başlamıştı. Bu manyaklıkları ilişkinin başlarında yapmıyordu. Sanırım ben ona bağlanana kadar gerçek yüzünü sakladı. Ya da böyle olması için bağlanması gerekiyordu. Ben de onu kaybetmek istemediğim için de hayatıma karışmasına izin vermeye başladım. Bana güvenirse her şey çözülür sandım. Güvenmesi için çabaladım.

Zaten bu şekilde bir baba tarafından yetiştirilmistim. Bu çocuğun yaptığı kısıtlamalar benim zaten büyüdüğüm şeydi. En iyi bildiğim erkek, babam, böyle birisiydi. Sorun da buydu, tüm bu baskıları "kaybetme korkusundan doğan sevgi" sandım. Meğer ben babamın bana gösterdiği kaybetme korkusu ve kısıtlamalara "sevgi" demişim. "Oraya gitme, bunu yapma, bunla görüşme, bunu giyme biri bir şey yapar. " Bir kere daha anladım, ailemizin her davranışı bizim bugünkü kararlarımızı etkiliyor.

İlişkinin sonunda kişinin eski sevgilisini unutamadığına tanık oldum. Tüm o "beni aldatacaksın" kaygıları, meğer 3 yıl önceki ilişkisindeki kadını unutamadığı içinmiş. Kız bunu aldatmış.
Spotifyda bir playlist yapmış biz beraberken, playlistin ismini de kızın adı koymus. Herkese gizli bir playlist. Çocuğun bilgisayarını kullanmıs olmasam göremem.
Görünce sinirlendim, ayrılmak istediğimi söyledim, ondan nefret ettiğimi söyledim, bana sinirlendi, ve vurdu.

Açıkcası pek güzel bir kadın değilim. Pek ilgi göremedim erkeklerden. Belki de beni sevdiğini sanmıştım birisinin.
Ailesine yaptığı şeyi söyleyip ayrıldım. Ama intikam için yapmadım, o da vardı belki, ama asıl düşündüğüm tek şey onun tehlikeli birisi olduğuydu. Bir gün kızı olduğunda karısı olduğunda onlara şiddet uygulamasından korktum. Sanırım başka bir kadın bunu yaşasın istemedim. En azından ailesi bilsin istedim. Böyle bitti.

Ben şimdi tedavi alıyorum. Ailemle başlayan ilişkimle devam eden kısıtlamaları aslında hala kendi kendime uyguladığımı fark ettim. Özgüvenimi toplamak için de bazı işlemler yaptıracağım. Çirkin bir kadınım diyip geçiyordum. Kendimi değersiz sevilemez hissediyorum. Kendimi güzel hissedemiyordum. Çoğu zaman ne yapsam ne giysem olmuyor gibi geliyordu. Umarım hayatımda yeni bir döneme başlarım. Kendimi beğeneceğim ölçüde güzelleşmek istiyorum.

Burada yazdığınız her şeyi okudum. Yazdıklarınız olmasaydı sanırım kendime gelemezdim. İlk ilişki deneyimsizliği mi denir buna bilmiyorum.
Çevremdeki herkesin onun başarılarına hayran olmasıydı sanırım gözümde onu "harika" kılan şey. Yakısıklı, başarılı bir adamdı. Ben de güzel olmayan, başarılı sayılmayan bir kadındım. İyi okullarda okumamış. Ailesi üniversite okumamış bir insandım. Onun ailesinde ise dedesi cerrah baba ve annesi avukat falan. Her açıdan kendimi küçük ve değersiz gördüm.
Dediğiniz gibi kendime duyduğum güvensizlik ve huzursuzluk karşı tarafı iyice yüceltti gözümde.
Her şeyi o doğru yapar, o doğru bilir, sanmaya başlamıştım. Kendi gözümde kendim "yetersizdim" cünkü.
İyi ki bana karşı bu kadar dobra oldunuz. Birinin bana "bu adam manyak" demesi gerekiyordu.
Ailem bile gül gibi çocuk diyordu ona. Sen böyle birini nasıl buldun diyorlardı. Tüm bunlar düşünme mekanizmamı kör etti. Kimse bana onun "kötü ve yanlış" olduğunu söylemedi. Yaşadıklarımızı anlattığımda bile insanlar " böyle adam bulmussun yap dediklerini" diyordu.
Teşekkür ederim herkese

Hic uzulme kizkardesim, her gecen gun kendine guvenin sevgin articak. Kolay olmicak saniyorsun ama bunuda astinmi hersey cok ama cok daha guzel olucak. Gurur duy kendinle boyle bir ruh hastasindan kurtuldugun icin. Merak etme yine kapini calicak seni ozledim dicek, o yaptigi spotify listesinden birinide sana yapicak. Hic sekmez boyleleri her hayatina girene takintili kalir. Ama sen yoluna bakmayi basardin. Sakin ama sakin acima ona ve yoluna bak. Ayrica bende anlattigin tarzda bir iliskimden sonra dunyanin en cirkini gibi hissediyordum kendimi, normal yasadigin surec. Uzulme gecicek. Boyle hissetmen tamamen senin fazla kafanda kurmandan ve sana yaptigi manupulelerden. Eminimki sen cok guzel bi kadinsin, sadece suan isigin yorgun oldugu icin sonuk geliyor sana. Biraz zaman ver kendine, oku bol bol. Terapi aliyorsun sanirim (cok iyi bir karar), spor ve doga yuruyusleri bana cok iyi gelmisti belki sanada gelir. Kendine iyi gelicek seyleri bul. Her gecen gun cok daha iyi hissediceksin ve bi sure sonra yazdigin su konu bile manasiz olucak senin icin. Istedigin zaman ozeldende konusabilir. Sevgiyle kal <3

Bana yasadigim bir iliskiyi hatirlatti malesef. O kadar manupule ediyorki seni baskiliyorki sanki ondan baskasi sana bakmazmis gibi hissettiriyor. Sakin onun yarattigi korkunun bir parcasi olma. Ondan kurtuldugunda hayatini tekrar eline aldiginda gozunden o perde kalktiginda emin olki keske ona bu hakki vermeseydim diceksin. Bunu kendin gorup yasicaksin malesef istedigimizi burda diyelim sen yine kendi kararini vericeksin. Ama sen daha iyisinide daha anlayisli birinide hakediyorsun. Suna emin ol karsindaki asla hayallerindeki o mukemmel adam degil. Karsindaki kendine ozguvensiz sagliksiz korkak saygisiz ve sadece kendini dusunen bir bencil. Sadece seni manupule etme konusunda cok basarili. Hicbirsey icin pisman olmicaksin cunku bunun gibi adamlar asla degismicek ve kimin hayatina girerlersede onu cehenneme ceviricek yani ben kaybedersem onu baskasi kapar evlenir gibi dusunme. Saglikli bir insanin boyle adamlara dayanma gucu 2 yili bulmadan sonuyorki artik senide illallah ettirmis. O yuzden zamanina yazik sana yazik emin olki disarda bir yerde seni cok daha mutlu edicek birileri var. Bu adama daha fazla taviz verme barismak istemesine kulak asma ve yolunda ilerle. Mental bir problemi olma olasiligida bence var.
Benim ayrıldığım kişi gibi
Giyimime karışır erkeklerle konuşma der ama kendi her şeyi yapardi kendine her şeyi hak görürdü.
Bazı şeyleri de bana çok normallestirdi. Aynı böyle küfür hakaret sonra hop kapıda biter ağlar yalvarır ama duzelmezdi. Sözler verirdi yeminler ederdi on gunu bulmazdi özüne dönmesi. Eşofman pacasini bile cekistirirdi bilek görünüyor diye. Alkolü yasaklatmisti, kıyafete laf ediyodu ki ben dinlemiyordum zaten en son alkol içtiğim için ve kadeh fotoğrafini profil yapıp ailesi görür kaldır dediği ve kaldirmadigim için bahaneyle benden hakaretle küfürle ayrıldı ve başkasına gitti :) sorsan bı kendisi namusluydu. Böyle adamlarinici pis olduğu için oyleler. Hatta bazen yazdığınız gibi acaba düzelir mi başkasına diye düşünürken bu yoruma denk geldim sen kurtulduğuna sevin diyorlar bana haklılar sanırım.

Hic uzulme kizkardesim, her gecen gun kendine guvenin sevgin articak. Kolay olmicak saniyorsun ama bunuda astinmi hersey cok ama cok daha guzel olucak. Gurur duy kendinle boyle bir ruh hastasindan kurtuldugun icin. Merak etme yine kapini calicak seni ozledim dicek, o yaptigi spotify listesinden birinide sana yapicak. Hic sekmez boyleleri her hayatina girene takintili kalir. Ama sen yoluna bakmayi basardin. Sakin ama sakin acima ona ve yoluna bak. Ayrica bende anlattigin tarzda bir iliskimden sonra dunyanin en cirkini gibi hissediyordum kendimi, normal yasadigin surec. Uzulme gecicek. Boyle hissetmen tamamen senin fazla kafanda kurmandan ve sana yaptigi manupulelerden. Eminimki sen cok guzel bi kadinsin, sadece suan isigin yorgun oldugu icin sonuk geliyor sana. Biraz zaman ver kendine, oku bol bol. Terapi aliyorsun sanirim (cok iyi bir karar), spor ve doga yuruyusleri bana cok iyi gelmisti belki sanada gelir. Kendine iyi gelicek seyleri bul. Her gecen gun cok daha iyi hissediceksin ve bi sure sonra yazdigin su konu bile manasiz olucak senin icin. Istedigin zaman ozeldende konusabilir. Sevgiyle kal <3
Çok teşekkür ederim güzel mesajın için. Evet, terapi almaya başladım.
Benimle beraberken hala diğer kıza playlist hazırlamış olması, o kızın numarasını saklıyor olması. Fotografını saklıyor olması.. Her şeyin farkına vardım.
Kendimi en değersiz en düşük hissettiğim anda ise bana bağırdı "ayrılmak istedim" diye. Yetmezmis gibi vurdu. Kendimi bir et parçası gibi hissettim. Sanki benim duygularım hiç yoktu, hiç insan değildim sanki. Çoğu zaman pek de güzel olmadığım için bunu yaşadığımı düşündüm.
Sonunda aileme bu kişinin bana vurduğunu söyledim. Kötü hissettiğimi söyledim. Kendimi beğenmediğimi değersiz hissettiğimi söyledim. Maaşını biriktir ne işlem yaptırıyorsan yaptır, yeter ki iyi hisset güzel hisset kendini dediler. Ailem çok karşıydı böyle işlemlere. Şimdilerde doktor alıyorum. Beni kötü hissettiren şeyleri düzeltmeye başladım. Terapi almaya başladığımdan beri yürüyüşe koşuya çıktım. Kilo verdim. Kendimi de beğenmeye başlıyorum.

Bilmiyorum döneceğini sanmıyorum. Biz ayrılır ayrılmaz başka kurban aramaya başlamıştı. 1 ay sonra yeni sevgilisi vardı. Her yere de fotoğraflarını koymus. Pek de şaşırmadım, sevmiyordu zaten. Ben de önüme baktım. Yapacaklarım var. Önce kendimle mutlu olacağım. Kendimi beğenmem sevmem gerekiyor. O zaman başkalarının üç kuruşluk sevgisine köle gibi olmam.

Ben birisiyle bir ilişkiye başladım. Bu kişi resmen hayallerimin erkeği diyebilirim size. Yakışıklı bakımlı çok iyi okullarda okumuş güvenilir. Kendisinden görür görmez etkilendim. Aradığım kişiyi bulduğumu düşündüm. Ama ilişkimiz hiç öyle olmadı.
Erkek arkadaşımı çok seviyordum ama artık seviyor muyum bilmiyorum. Beraber sosyal medyalarımızı kapattık, bu sorun değildi. İnstagram şifremi bile vermiştim, sakladığım hiçbir şey yoktu. Whatsappımı kontrol ediyor, onu da ben verdim al bak dedim, artık her gün girip bakıyor kimle konuşuyorum diye.
Beni hiçbir erkekle görüştürmüyor, konuşturmuyor. Zaten çevresinde pek erkek olan birisi değilim, iki üç tanıdığım vardır. Onlarla da konuşmamı istemediğini söyledi. Giyimime kusamıma karışmıyor ama gün içinde hiçbir erkekle konuşmama izin vermez (gerekmedikçe) birisine gidip nasılsın bile dememeliyim ona göre.
Şimdilerle çalışmak için kütüphaneye gitmemi bile istemiyor. Evden çıkma evde calıs diyor. Evde çalışamıyorum. Derslerim kötüye gidiyor. Bana her tartışmamızda ayrılmak istediğini söylüyor, hakaretler ediyor. Tüm kadınlar gibi sen de oro*psun gibi şeyler. Ruh hastasısın diyor, toksiksin.

Davranısları beni çok üzüyor ben de sinirlenmeye başlıyorum ama asla ne hakaret ediyorum ne de onu tehdit ediyorum ayrılalım diye. Kalbimi kırıyor hakaret ettikçe. Onu artık seviyor muyum bilmiyorum. Evden markete marketten eve gidiyorum. Arkadaşlarımla bir yerde oturup bir şey içmeme bile karışıyor. Durmadan arayıp neredesin diyor, beni kimlerle aldatıyorsun diyor. Her gün sabahın köründe arayıp uyandırıp evde misin diyor.

Daha önceki ilişkimde bulunduğum kişi bu kişi kadar mükemmel değildi, beni sevmiyordu da. Eski sevgilisini unutamamıştı. Ama ben onu çok sevmiştim. Ondan ayrılmıştım ama ona aldığım doğum günü hediyesini bile saklamıştım, 1 sene sonra verdim kendisine. O derece sevdim ve unutmadım. Hep içimde bir pismanlık oldu eğer ilişkiye devam etseydim kızı unutur beni sever miydi diye. Onun için çabalamadım çok pişmanlık yaşadım. Beni sevmeyen birisi için çabalamak istemedim.
Bu ilişkimdeki karşımdaki kişiye hayranım. Çok zeki, başarılı, yetenekli, eğlenceli, yakışıklı. Böyle bir insan tanımadım hayatımda, gözümdeki en mükemmel/mükemmele yakın kişi. Tüm sorun durmadan beni kısıtlaması ve baskılaması. Ona hayranım ama bana o kadar kötü davranıyor ki bazen artık onu pek sevemiyorum gibi. Karşımda bana güvenmeyen bir erkek var. Sanki sevdiği kişi ben değilim, beni kontrol etmeyi seviyor. Hep kontrol edebileceği birisini aramış gibi. Konuşuyorum ben böyle birisiyim değişmeyeceğim diyor.

Ayrılamıyorum. Neden ayrılamadığımı bilmiyorum. Özlüyorum, onun gibisini bulamayacağımı da biliyorum ama dönme sebebim bu değil. Ne kadar yakısıklı zeki mükemmel de olsa bunları aramadığımı fark ettim. Sevilmek istiyorum, inciltilmeden. Kalbim çok kırık.
Aynen mükemmel gerçekten,adam sana o ...pu demiş neyin mükemmeli.Karşındaki ruh hastası belli ama sen de çok sağlıklı değilsin bence.Böyle bir adama hayran olup mükemmel dediğine göre var bir sıkıntı sende de.

Konu sahibi çok üzüldüm adına eli kırılsın inşallah.
Buraya yazan herkes o kadar hakli oluyor ki.
Aşırı kiskançlık varsa şiddette arkasından gelir demişti birisi bana alenen gelmedi bana ama psikoloji bırakmadı bende. İki ay oldu ben ayrılalı bazen iyi oluyorsun, bazen ağlıyorsun üzülüyorsun. İyileşmek doğrusal değildir unutma. Çevrendeki herkes kurtuldun diyecek öyle mi diyeceksin yine üzüleceksin ama zamanla geçecek sanırım neler geçmiyor ki... biri demiş ki çok kıskanç olan sapkın ve aldatmaya meyilli oluyor. Aynen öyle. Gizli gizli arkadan iş çevirmek onlarda, ama sorsan asla aldatmak değil. Bunlarla geçmiş gitmiş olsun💙

Benim ayrıldığım kişi gibi
Giyimime karışır erkeklerle konuşma der ama kendi her şeyi yapardi kendine her şeyi hak görürdü.
Bazı şeyleri de bana çok normallestirdi. Aynı böyle küfür hakaret sonra hop kapıda biter ağlar yalvarır ama duzelmezdi. Sözler verirdi yeminler ederdi on gunu bulmazdi özüne dönmesi. Eşofman pacasini bile cekistirirdi bilek görünüyor diye. Alkolü yasaklatmisti, kıyafete laf ediyodu ki ben dinlemiyordum zaten en son alkol içtiğim için ve kadeh fotoğrafini profil yapıp ailesi görür kaldır dediği ve kaldirmadigim için bahaneyle benden hakaretle küfürle ayrıldı ve başkasına gitti :) sorsan bı kendisi namusluydu. Böyle adamlarinici pis olduğu için oyleler. Hatta bazen yazdığınız gibi acaba düzelir mi başkasına diye düşünürken bu yoruma denk geldim sen kurtulduğuna sevin diyorlar bana haklılar sanırım.
Kendilerinde sorun bulup psikologa gitmedikleri sürece de düzelmezler.

Son düzenleme:
Konu sahibi çok üzüldüm adına eli kırılsın inşallah.
Buraya yazan herkes o kadar hakli oluyor ki.
Aşırı kiskançlık varsa şiddette arkasından gelir demişti birisi bana alenen gelmedi bana ama psikoloji bırakmadı bende. İki ay oldu ben ayrılalı bazen iyi oluyorsun, bazen ağlıyorsun üzülüyorsun. İyileşmek doğrusal değildir unutma. Çevrendeki herkes kurtuldun diyecek öyle mi diyeceksin yine üzüleceksin ama zamanla geçecek sanırım neler geçmiyor ki... biri demiş ki çok kıskanç olan sapkın ve aldatmaya meyilli oluyor. Aynen öyle. Gizli gizli arkadan iş çevirmek onlarda, ama sorsan asla aldatmak değil. Bunlarla geçmiş gitmiş olsun💙
Düzelmezler. Abuk subuk evlilikler yaşayacaklar. Üzüldüğüm şey bizden sonraki kurbanlar sadece. Bu kadar insan neden boşanıyor? Kadınların da bazıları sorun ama daha cok erkekler sorun. Ya aldatıyorlar ya kandırıyorlar ya öfke şiddet.

Açıkcası bana vurduğuna üzülmüyorum bile artık. Hatta iyi ki vurmuş. Sevilmediğimi vurdu aslında yüzüme. Kendimi görmemi sağladı yaptığı bu şey. Bana bunu yapmasına izin verdiğimi anladım çünkü ben kendimi sevmiyordum.
Şimdilerde de beyefendi benden nefret ediyor, çünkü onun bana vurduğunu ailesine söyledim. Sonra da tüm ailesini engelledim. Aileleri o harika sandıkları çocuklarının nasıl bir manyak oldugunu görsün bari, karısına kızına zarar vermesin

Yarısını okudum okumadım bir anda nefesim daraldı tansiyonum düştü felfena. Bunu kendine neden yaptın diye seni sallayıp silkelenmeni sağlamak isterdim.
Bu tarz insanlar cinayete bile meyilli oluyor bu arada. Sen gel bundan vazgeç.
Kendine şişme bebek alsın fanusun da yaşasın ezik ruhlu vampir. Çok sinirlendim. Özgürlüğümün alnını öptüm şimdi >

" Yakışıklı bakımlı çok iyi okullarda okumuş güvenilir" dimi olmaz olsun beleeee adam... 🥹

Canım sen psikolojik esaret altındasın.Bazı turk kadınları neden Stockholm sendromuna düşüp hayran kalıyor hiç anlamış değilim. Yetiştirilme tarzı sanki genetik kod gibi geçiyor 10 ünv bitirse aynı zihniyet arabesk.

Yarısını okudum okumadım bir anda nefesim daraldı tansiyonum düştü felfena. Bunu kendine neden yaptın diye seni sallayıp silkelenmeni sağlamak isterdim.
Bu tarz insanlar cinayete bile meyilli oluyor bu arada. Sen gel bundan vazgeç.
Kendine şişme bebek alsın fanusun da yaşasın ezik ruhlu vampir. Çok sinirlendim. Özgürlüğümün alnını öptüm şimdi >

" Yakışıklı bakımlı çok iyi okullarda okumuş güvenilir" dimi olmaz olsun beleeee adam... 🥹
Yok yok ayrılındı bitti gitti, özelden birisi neler oldu günceller misin diye yazdı da ben de en son ki durumu güncellemistim :)

Bir yerden sonra okumayı bıraktım o kadar sinirlendim sana. Bir insanın hiç mi gururu olmaz? Sana o*ospu diyen biriyle nasıl hala birlikte olabilirsin? Gerçekten okurken elim ayağım titredi. Hayatının hatasını yapıyorsun. Ben de gencim ne hissettiğini anlıyorum hatta ben de buna benzer bir durumda bulundum yani seni anlıyorum ama emin ol böyle olmaz. Sevgi dilenmek yerine sana saygılı birini bulabilirsin. Evet görünüşü parası boyu posu eğitimi oyu buyu çekici geliyor olabilir bir daha onun gibi birini bulamayabilirim diye düşünüyor olabilirsin ama emin ol bunların değeri yok. 140 boyunda olsun ama seni sevsin, değer versin (şaka 140da olmasın da anladın) emin ol seni seven biri o*ospu demez sana. Gençsin daha karşındaki adam seni derslerinden alıkoyuyor geleceğinle oynuyor. Bir an önce onu bırak. Hayatın boyunca seni gerçekten sevebilecek bir sürü insan bulacaksın. Geçmişe bakmayı da bırak artık. En başında yapmaman gereken şey hala başkasını seven biriyle ilişkiye girmekmiş mesela? Böyle bir adam seni sonradan sevse ne olur? Kendini değersiz görmeyi bırak. Suçu aklı başkasındayken seninle olanda değil de ay biraz daha çabalasaydım diye kendinde aramayı da bırak. Durumuna gerçekten üzüldüm konuşmak istersen yazabilirsin ama sadece o adamdan bir an önce uzaklaş <33

Bir yerden sonra okumayı bıraktım o kadar sinirlendim sana. Bir insanın hiç mi gururu olmaz? Sana o*ospu diyen biriyle nasıl hala birlikte olabilirsin? Gerçekten okurken elim ayağım titredi. Hayatının hatasını yapıyorsun. Ben de gencim ne hissettiğini anlıyorum hatta ben de buna benzer bir durumda bulundum yani seni anlıyorum ama emin ol böyle olmaz. Sevgi dilenmek yerine sana saygılı birini bulabilirsin. Evet görünüşü parası boyu posu eğitimi oyu buyu çekici geliyor olabilir bir daha onun gibi birini bulamayabilirim diye düşünüyor olabilirsin ama emin ol bunların değeri yok. 140 boyunda olsun ama seni sevsin, değer versin (şaka 140da olmasın da anladın) emin ol seni seven biri o*ospu demez sana. Gençsin daha karşındaki adam seni derslerinden alıkoyuyor geleceğinle oynuyor. Bir an önce onu bırak. Hayatın boyunca seni gerçekten sevebilecek bir sürü insan bulacaksın. Geçmişe bakmayı da bırak artık. En başında yapmaman gereken şey hala başkasını seven biriyle ilişkiye girmekmiş mesela? Böyle bir adam seni sonradan sevse ne olur? Kendini değersiz görmeyi bırak. Suçu aklı başkasındayken seninle olanda değil de ay biraz daha çabalasaydım diye kendinde aramayı da bırak. Durumuna gerçekten üzüldüm konuşmak istersen yazabilirsin ama sadece o adamdan bir an önce uzaklaş <33
Ayrılmak istediğim bir ilişkideyim sanırım en son böyle oldu her seyy

X