ayrıntılı ultrason istanbulda

brnzml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2011
4
0
merhaba 17 haftalık hamileyim 20. haftada doktorum detaylı ultrason yaptırmamı istedi fakat kendi muaynehanesinde yok dışarda yaptırmak zorundayım. bulunduğum şehirde sadece yapan 1 doktor var ve ben istanbulda daha iyi bir doktorda yada profta yaptırmak istiyorum. istanbulda ayrıntılı ultrason için bayan doktor tavsiyesi verebilecek olan birileri var mı acaba özel hastanede devlette olabilir şimdiden teşekkürler herkese...:KK66:

Valla canımm randevu alabilir misin bu saatten sonra bilmem ama Recep Has çok iyiymiş bu konuda

merhaba 17 haftalık hamileyim 20. haftada doktorum detaylı ultrason yaptırmamı istedi fakat kendi muaynehanesinde yok dışarda yaptırmak zorundayım. bulunduğum şehirde sadece yapan 1 doktor var ve ben istanbulda daha iyi bir doktorda yada profta yaptırmak istiyorum. istanbulda ayrıntılı ultrason için bayan doktor tavsiyesi verebilecek olan birileri var mı acaba özel hastanede devlette olabilir şimdiden teşekkürler herkese...:KK66:
İlla bayan olmasına gerek Yok derseniz Mehmet Aygün derim. Ben dün akşam yaptırdım çok memnun kaldım. Keşke takiplerimi de onda yaptırabilsem dedim hatta. Bu kadar sakin insanı rahatlatan başka bir doktor daha bilmiyorum. Ben Doğan hastanesi nde yaptırdım. Çarşamba akşamları orada. 300 tl gibi bir fiyat ödedim.

X