aysira 2012 model gelinlik satılık

patbir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
438
4
aysira marka 2012 kolleksiyonu mbs242 kodlu gelinliğimi satıyorum...internet sitesinden detaylı resimlere bakabilirsiniz.
renk krem
bir kere 3 saatliğine 1,64 cm boyunda ve 13 cm topukla giyilmiştir.
Önü komple danteldir ve orjinalinin üzerine extra danteller işlenmiştir.Arkası komple hayal tüldendir ve uzun kuyrukludur. Kuyruk iki yerden düğmeyle toplanabilir şekilde yapıldı ki çıkışta kuyruklu kullanıp sonrasında toplayıp rahat ettim. Kendisinden balenlidir, içine herhangi bir korse giymeye gerek yoktur. 38 bedendir, sırt kısmı arkada çapraz iple bağlanabilir olduğu için 36-38-40 bedenlerede olabilir, yedek bağcığı vardır.Boyun dantel kısmı düğmelidir, düğme yeri değiştirilerek boynunuza uygun hale gelebilir. Boyun dantel kısmını istemezseniz terzide söktürüp strapleze çevirebilirsiniz. Boyunu kısalttırabilirsiniz.
Yanında tarlatanı, dantel işlemeli el kesesi ve 2 metrelik boş hayal tülde yollayacağım. $gelinlik arka.jpg $aysira 1.jpg $gelinlik 1.jpg $gelinlik 2.jpg $gelinlik 3.jpg

Yolladığınız iletide link yok internet sitesi görüntülenemiyor. Gelinlik gayet şıkmış ne kadar ücret talep ediyorsunuz?

Yolladığınız iletide link yok internet sitesi görüntülenemiyor. Gelinlik gayet şıkmış ne kadar ücret talep ediyorsunuz?

merhaba, ben çok severek giydim:) link vermek yasak diye koymadım, aysiranın kendi sitesinde daha yakın görünüyor sanıyorum. Sadece gelinlik, duvak hariç aysirada benim yaptırdığım ek dantel işlemelerde hariç 2550 tl şu anda ama ben kışın sipariş verdiğim için indirimden faydalanmıştım 1900e geldi. Aldığım fiyatın yarısı gibi düşünüyorum. İstanbul içindekiler gelip deneyebilir ümraniye-ataşehir yakınında oturuyorum, fiyatta yardımcı olurum yani isteyenler özelden fiyat teklifini bana iletebilir.

merhaba, ben çok severek giydim:) link vermek yasak diye koymadım, aysiranın kendi sitesinde daha yakın görünüyor sanıyorum. Sadece gelinlik, duvak hariç aysirada benim yaptırdığım ek dantel işlemelerde hariç 2550 tl şu anda ama ben kışın sipariş verdiğim için indirimden faydalanmıştım 1900e geldi. Aldığım fiyatın yarısı gibi düşünüyorum. İstanbul içindekiler gelip deneyebilir ümraniye-ataşehir yakınında oturuyorum, fiyatta yardımcı olurum yani isteyenler özelden fiyat teklifini bana iletebilir.

canım ya gelinliğin çok güzelmiş. bişi sorucam ankarada sezar saka yaptırdın sanırım makyajını. forumlardan öle okumuştum memnun da kalmıştın. kuaförün nereydi ve memnun kaldın mı?

selamlar tekrar...gelinliğimi evde yer kapladığı için 500 tlye vermek istiyorum istanbulda oturuyorum.

evet ben bahar gelini olduğum için biraz kapalı tercih etmiştim ama yaz gelini boyun dantelini söktürüp straplez kullanabilir, hatta kola veya omuza dantel veya tül falan eklettirebilir...oynamaya çok müsait bir model. ön dantel arka hayal tül olduğu için herşey yapılabilir.

merhabalar gelinlik duruyor, satıldığında buraya yazarım konu kapandı diye:)

canım gelinliğin duruyormu hala eğer duruyorsa son fiyatta ne yaparsın çok hoşuma gitti 400 filan olurmu

arkadaşlar gelinlik duruyor, satıldığında konuyu kapatacağım ve buraya satıldı diye yazacağım, duruyor mu diye sormanıza gerek yok...

fiyat sondur, 4 katı fiyatına almıştım ucuza veriyorum zaten...

X