Azfc delesyonu olup bebeği olan varmı?

aycan21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
3.484
1.229
Eşimde azfc delesyonu var ve kaç defadır tüp bebek deniyoruz tutmadı.bütün testlerimi yaptırdım başka hiç bir şey yok.ama olmuyor.azfc delesyonuna rağmen bebeği olan var mı.allah rızası için bir başarılı olan varsa cevap versin.lütfen!

Son düzenleme:
Eşimde azfc delesyonu var ve kaç defadır tüp bebek deniyoruz tutmadı.bütün testlerimi yaptırdım başka hiç bir şey yok.ama olmuyor.azfc delesyonuna rağmen bebeği olan var mı.allah rızası için bir başarılı olan varsa cevap versin.lütfen!
..............yokmuuuuu?

Benim tüp bebegim oldu.darisi basiniza insallah.
Ne olur detayları anlatın kaçıncı tüp bebek ne yaptınız ne kullandınız kimde oldu çok ihtiyacım var olmasına İnanılmaz sevindim bana umut oldu rica ediyorum herşeyi yazsanız bana eşiniz işe ilgili durumu

Benim eşim azfcli ama sperm çıkışı oldu Kaan Aydosla 0 dı ama 3 milyonu bile buldu tekrar azaldı gerçi sayı ama yine de tüp bebek denedik ilk defa biz de geçen hafta ,normal meniden alındı tese olmadı 11 embriyo oluştu 3. Gün transferi yapıldı ama negatif oldu 5. Gün blas seviyesine gelemedi geri kalanlar DNA hasarı var dedi Kaan aydos keşke yapmasaydınız tese ile daha iyi DNA hasarı olmaz dedi Haziran'da şimdi kendisinde yaptıracağız EModex ve menogan iğne verdi eşime umarım bu sefer olur bizim gibi azfc li olup tüp bebek tutan var mı bizim ilk tutmadı ama bende ohss oluştu ona rağmen Tüp bebek yapıldı 34 yumurta toplanmıştı sürekli midem bulandı hamile sandım kendimi sonra çok çok üzüldüm sizce 2. Nasıl olur kızlar eşimin testisleri boyutu herşeyi iyi geri kalan

Fsh 9-12 arası gidip geliyor

Merhaba benim eşimde de azfc ve azfd var. Şunu farkettim ki forumlarda ne kadar az y delesyonu olan var. Bana kullandığınız ilaçları yada bitkisel kürleri ayrıntılı yazar mısınız? Çok mutlu oldum hamile olmanıza. Darısı bizlerin başına inşallah.

Tüp bebek tedavisi devammı sizin

Benim tüp bebegim oldu.darisi basiniza insallah.
canım lutfen bana ulaşır mısınız hangı hastanede yaptınız denemeyi nerede tuttu.. bızde azfc liyiz. 2 deneme olumsuz sperm cıkışı var ama olmadı.. ozelden ulaşmaya caıstım cevap verırsenız cok mutlu olucam

canım lutfen bana ulaşır mısınız hangı hastanede yaptınız denemeyi nerede tuttu.. bızde azfc liyiz. 2 deneme olumsuz sperm cıkışı var ama olmadı.. ozelden ulaşmaya caıstım cevap verırsenız cok mutlu olucam
birkaç yerde denedik en son bahçecicinin diyarbakir subesinde 5.denemede tuttu.tutmamasinda benim ters rahimli olmamin etkisi oldugunu düsündüm doktorlar etkillemez demisti ama.

Merhaba Ay bana da umut oldunuz çok sevindim adınıza benm eşimde de durum bu iki defa tese ameliyatı oldu 8 tüp dondurdu. Ben de hiç sorun yok inşallah tüm istiyenlernde benim de olur. Kaçıncı denemenizde tuttu bizim ilk denememiz

Merhaba oldumu sizin bebeğimiz acaba

Merhaba sizin tüp bebek oldumu

X