Erkek İnfertilitesi azospermi rahatsızlığını bitkisel yollarla gidermek ...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Messa113

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
41
26
Selamunaleykum arkadaşlar. Yaklaşık bi hafta önce eşimin azospermi olduğunu öğrendik.değerler sıfır hiç sperm bulunamadı yazıyor sonuçlarda da.İki kere yaptırtık ikisi de aynı malesef. Yeni evliyiz.Hemen tese ameliyatı olup tüp bebek yapalım diye istemiyoruz.Biraz bu konuda kendimizce tedavi olmak istiyoruz.İyileştirme yoluna bakmak istiyoruz. Burada birçok konuya baktım.Birkaç kür belirledim. Bu şekilde olup bitkisel ilaçlarla tedavi olan, olumlu sonuçlanan arkadaşlardan bilgi verebilecek var mı acaba?

Selamunaleykum arkadaşlar. Yaklaşık bi hafta önce eşimin azospermi olduğunu öğrendik.değerler sıfır hiç sperm bulunamadı yazıyor sonuçlarda da.İki kere yaptırtık ikisi de aynı malesef. Yeni evliyiz.Hemen tese ameliyatı olup tüp bebek yapalım diye istemiyoruz.Biraz bu konuda kendimizce tedavi olmak istiyoruz.İyileştirme yoluna bakmak istiyoruz. Burada birçok konuya baktım.Birkaç kür belirledim. Bu şekilde olup bitkisel ilaçlarla tedavi olan, olumlu sonuçlanan arkadaşlardan bilgi verebilecek var mı acaba?
Hiç sperm yoksa biraz zor ama imkansız değil süreç alır yeni evlisiniz hemen cocuk da yapmak erken olur zaten bu süreçte doğal takviyelerle şansınızı deneyin..

etrafınızda buna benzer rahatsızlığı olan var mı biliyor musunuz? birkaç aydır çocuk istiyoruz o yüzden bu acelemiz. takviye ürünler kullanmaya başladık bakalım verecek olan Allah nice mucizeler oluyor.Bir mucize de bizde gerçekleşir inşaAllah...

etrafınızda buna benzer rahatsızlığı olan var mı biliyor musunuz? birkaç aydır çocuk istiyoruz o yüzden bu acelemiz. takviye ürünler kullanmaya başladık bakalım verecek olan Allah nice mucizeler oluyor.Bir mucize de bizde gerçekleşir inşaAllah...
Azospermi sebebini bilmeden rastgele bitkiler kullanmayın tedavi olun iyi bir doktora gidip tedavi olsun eşiniz

Aleykümselam İstanbul'da celalettin Peru var bı araştır istersen tese olmayın diyor Instagram hesabı falan var bilgi edinirsin ..

Azospermi sebebini bilmeden rastgele bitkiler kullanmayın tedavi olun iyi bir doktora gidip tedavi olsun eşiniz

haklısınız ama uzun süre kullanmayacağız zaten. atıyorum 1 ay sonra tekrar test için gideceğiz.Fark var mı yok mu bakıcaz.Kaldı ki kullandığımız ürünler ağır değil.Vitamin ilacı reklamı yapılan pharmaton filan.Keçiboynuzu özü aldık bunlar..Faydasını görürsek devam ederiz olmazsa zaten düşünürüz ama son çare olarak bakıyoruz.Çünkü bi yerde okumuştuk ağır geçmiş ameliyatı tedavi olsaydık filan diyordu.

onu da çok okudum. araştırayım teşekkür ederim.
merhaba benim eşimde azospermi yaptığınız kürler sakıncalı olabilir?keçiboynuzu fsh yüksekse hiç masum değil daha kötüye sebep olabilir.zor bi hastalık malesef üç beş bitkiselle olabilecek birşey değil.

Hiç bitkiselle uğraşmayın bizde keçiboynuzu denemiştik çok yanlış yapmışız eşimin yüksek olan fshı daha da yükseltmişiz azospermin sebepleri var doktordan iyi bilebileceğinizi düşünüyorsanız yapın ama bence hiç bulaşmayın öyle şeylere daha yeni evliymişsiniz iyi bir doktora gidin tedavinizi olun bitkisel ürünleri araştırmadan kullanmayın onun yerine bol yeşillikli hormonsuz gıdalarla sağlıklı beslenin havuç suyu nohut suyu iyi diyolar ama bunları da araştırın

Benim eşimde dün sıfır sperm tanısı konuldu, ama bir çocuğumuz var çok şükür. idrar yolu enfeksiyonu geçirdi iki yıl önce , acaba onun yüzden de kanlar tıkanmış olabilirmi? Doğal yollarla çözüm varmı lütfen biri söylesin, kendimi çok çaresiz hissediyorum.

X