'Azrailim' dedi, dolandırdı..

MeryL

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
1.886
2.043

fikra-degil-gercek-azrailim-dedi-dolandirdi-5553618.Jpeg

Kocaeli'nde veterinerin kapısını çalan dolandırıcı, “Azrail'im” dedi. Ortağı da bu oyuna dahil oldu. Ölüm korkusuna kapılan kadın, tüm parasıyla ziynet eşyalarını onlara vererek günahlarından kurtuldu!

Çoğu mağdurun utanıp şikayet etmediği Azrail yöntemiyle dolandırıcılığın son kurbanı, Gebze'de yaşayan veteriner hekim S.H. (49) oldu. Evde yalnız olan kadının zilini çalan siyah giyimli dolandırıcı kendisini Azrail olarak tanıtarak, "Günahın çok, kefaretini öde. Ondan sonra canını alacağım. Az sonra binaya biri girecek. Parayı ona ver” dedi.

O anda, dolandırıcının ortağı binaya girdi. İkili oyundan habersiz kadın, "Bu adam Azrail olduğunu söylüyor" diyerek yardım istedi.

SADECE KENDİSİ GÖRÜYOR SANDI

Ortak, "Hangi adam? Burada birtek sen ve ben varız" yanıtını verdi. Azrail’in kendine göründüğüne ikna olan kadın, evdeki 5 bin liralık nakit ve altını dolandırıcılara teslim etti. Akşam eşine anlattı. Vurgun ortaya çıktı.

bu insanlarımız bu kadar geri ....... mı:KK43:

Bir anlik korku ve sok olsa gerek yoksa akli basinda birinin inanacagi gibi degil..

Eki Görüntüle 1639744

Kocaeli'nde veterinerin kapısını çalan dolandırıcı, “Azrail'im” dedi. Ortağı da bu oyuna dahil oldu. Ölüm korkusuna kapılan kadın, tüm parasıyla ziynet eşyalarını onlara vererek günahlarından kurtuldu!

Çoğu mağdurun utanıp şikayet etmediği Azrail yöntemiyle dolandırıcılığın son kurbanı, Gebze'de yaşayan veteriner hekim S.H. (49) oldu. Evde yalnız olan kadının zilini çalan siyah giyimli dolandırıcı kendisini Azrail olarak tanıtarak, "Günahın çok, kefaretini öde. Ondan sonra canını alacağım. Az sonra binaya biri girecek. Parayı ona ver” dedi.

O anda, dolandırıcının ortağı binaya girdi. İkili oyundan habersiz kadın, "Bu adam Azrail olduğunu söylüyor" diyerek yardım istedi.

SADECE KENDİSİ GÖRÜYOR SANDI

Ortak, "Hangi adam? Burada birtek sen ve ben varız" yanıtını verdi. Azrail’in kendine göründüğüne ikna olan kadın, evdeki 5 bin liralık nakit ve altını dolandırıcılara teslim etti. Akşam eşine anlattı. Vurgun ortaya çıktı.
Bu bir şaka olmalı

üstelik bu oyuna gelen bir veteriner hekim

hani cahil olur bilmez etmez der insan da sözde bu kadın okumuş etmiş:KK57:

akıl tutulması yaşadı galiba

cennetten tapu satma yönteminden sonra azrailim kefaretini öde yöntemi:KK53:

Hic garipsemedim.. Evet, maalesef Turkiyede cok insan bugun bu durumda.. Erdogan hayranligindan da belli degil mi? En sonunda Turkiyedeki insanlarin bu yumusak karnindan ben de faydalanmaya karar verdim ve iki bucuk senedir kirami odemeyen kiracima: "Kurban bayrami geliyor, sakin bana olan borcunu odemeden kurban filan keseyim deme, valla kabul olmaz" dedim.:KK53: Iki bucuk senedir odenmeyen kiram aybasinda toptan yatmis..:KK73:

Tövbe Estağfurullah, Azrail'im deyince kanmış mı? Ağlanacak haldeyiz vallahi, bende Kirâmen Katibim, sol yandakileri siliyorum diyeyim o zaman:KK12:

Son düzenleme:
X