Babam annemi aldatıyor.

MuzDolabi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2016
13
0
29
Iyi günler. Sizlerden yardım almak için daha az önce açtım hesabı. Başlıktan da anlaşıldığı gibi babam annemi aldatiyor.
Aylardır bunun farkındayım ama emin değildim fakat bugün emin oldum. Fotoğraf çekmek icin telefonunu aldım ve fotoğrafları çektim. Daha sonra nasıl olmus diye galeriye girdim ve çocukça fotoğraflarin(sozler yazan fotograflar) olduğunu gördüm. "Seni seviyorum ne yapayim mikropum" yazılı bir fotoğraf atılmış en son. Biraz eski fotograflara gittim ve bir kadının bir sürü fotoğrafı var. Ben telefonu vermedikce babam rahatsiz oldu ve annem ağzını aradi hayirdir neden rahatsiz oldun diye. Tabi ben o ara whatsappa girdim ve o kadinin telefon numarasini kendime attim. Zaten en son o kadinla olan mesajlasma duruyodu fakat icerik silinmiş. Internetten araştırdım biraz hic bir tane sosyal hesabi yok. Is yeri adresini ve telefonunu buldunlm. Kadin baska bir sehirde ve babam her ay is icin oraya gidiyor. Kendimi geçtim annem icin üzülüyorum. Erkek kardeşimle konuştum oda bana "zaten belli oluyor anneme üzülüyorum." Dedi. Ne yapmaliyim sizce? Cok yogun bir şekilde nefret duygum oluştu. 21 yaşındayım ve yolculuk sıkıntım yok. Kadınla yüzleşmeli miyim?

Annen biliyor ya da hissediyor mu? Sizin dahi hissettiginiz bir seyi o da hissetmis olmali ama ya bilmiyorsa ihtimalini dusunup bir annenin agzini ara derim. Cogu kisi kurcalama, sadece babanla konus vs diyebilir ama annenin bilmeye hakki var. Ondan sonra verecegi karara saygi duyulmali.

Annemde bazen laf sokuyor babama aslında. Hissettiğini düşünüyorum. Bir kaç aydır birlikte mutsuzlar ve boşanmayı bile düşünüyorlardı. Daha mutlu olacaklarsa bosansinalr diye destekledim. Fakat bu olaydan sonra katiyen desteklemeyecegim. Çünkü babamın yaptığını sindiremiyorum ve istediğini elde etmesine izin vermeyecegim. Annemle kesinlikle konusacagim fakat bir sekilde o kadin ve babamdan sinirimi cikarmaliyim.

Peki babama nasıl yaklasmaliyim? Sinirli hesap sorar gibi mi yoksa sakin, neden boyle yaptigini anlamak icin mi?

Bence babana kardesinle birlikte soyleyin bildiginizi ya o kadin ya biz deyin annenizi de yalniz birakmayin bu surecte.kadinla yuzlesmenin anlami yok ki kadin bilmiyo mu sanki evli oldugunu babanin daha da hosuna gider bence.

Annen ayaklari uzerinde durabilir mi maddi durumunuz nasil msl annenizin yaninda kalin ama ayrilma durumu olursa

Bence babana kardesinle birlikte soyleyin bildiginizi ya o kadin ya biz deyin annenizi de yalniz birakmayin bu surecte.kadinla yuzlesmenin anlami yok ki kadin bilmiyo mu sanki evli oldugunu babanin daha da hosuna gider bence.
Evet kardeşimle birlikte konuşmak daha kolay olabilir benim için de.

Annen ayaklari uzerinde durabilir mi maddi durumunuz nasil msl annenizin yaninda kalin ama ayrilma durumu olursa
Maddi durumumuz suan iyi. Annem tek basina da ayakta durabilir ama bizimle birlikte zor olur muhtemelen. Beninde okuldan mezun olmama daha 1 sene var. Ve kardesim bu sene universite sinavalrina girecek

Evet sen tek olursan gozunu korkutabilir sonucta annen fenalasir duyarsa fln diyebilir evet cok ama cok zor bir durum ne yazik ki boyle kadinlar var aramizda ve boylelerine deger veren erkekler kesin kararli konusun o sizi degil siz onun gozunu korkutun

Hatta bir psikologla gorusuo nasil hareket etmeniz gerektiginizi sorabilirsin annen destek almasi gerekecektir illa ki

Ama kisiligi yokmus neye yarar..babanizin silkelenip kendine gelmesi durumun ciddiyetinin farkinda olmasi ve net bir karara varmasi lazim eger ki o kadin olsaydi yuva kurmak istedigi inan gizlemezdi kacamak hoslarina gitmis olabilir belki de pisman olucak ve sizi tercih edicektir ve annenizin hic haberi olmadan kadinla iliskisini bitirecektir annenize bence hemen soylemeyin

X