Babam bana hiç para vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onlar okul dersane için istiyor baban bunları gerekli gördüğünden veriyor.neden okul okumuyorsunuz yada sınava hazirlanmiyorsunuz.

Yok ben sınava girmicem ama kardeşim var giricek dershanesini kazandı bursmu ne kazanmış yani oraya para vermiyor babam
Sen niye girmiyorsun sınava.Evde oturup gezme için babandan para beklersen adam haklı tabiki vermez.Bak kardeşin ne güzel burs kazanmış çalışıyor.Sende boş duracağına ya iş bul ya sınava çalış.Küçük de değilsin artık

Sen niye girmiyorsun sınava.Evde oturup gezme için babandan para beklersen adam haklı tabiki vermez.Bak kardeşin ne güzel burs kazanmış çalışıyor.Sende boş duracağına ya iş bul ya sınava çalış.Küçük de değilsin artık
Abla herkes geziyor herkesin ihtiyaci var. Kardeşim çok zeki benim kafam almıyor ders falan

Herkes baba parasıyla gezmiyor malesef.O zaman dedikleri gibi gir bi pastaneye markete işe kendi paranla gez doyana kadar.Babanın parası hepinizin gezmesine nasıl yetsin insaf biraz
İsterse yettirir abla ben işle uğraşmak istemiyorum

Hiç bir şey yapmıyorsun oturup para bekliyorsun. Okuyor musun yok çalışıyor musun yok. Hiçbir şey yapmazsan imkanlara razı olacaksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X