Babam icin dua edin Allah rizasi icin

Yasin bitmiş ama bende az önce okumuştum. Babanız içinde dua ettim. Bu güzel günlerin hürmetine Rabbim şifasını versin inşallah

S Sardunya21 yasin okumaları bitti ..
Fazla fazla olmuş hatta Allah kabul etsin inşallah
Babacığına şifa olsun
Rabbim okuyan herkesden Allah razı olsun
O güzel gönlünüze göre versin Rabbim inşallah
Hayırlı Kandiller Kızlar

Son kez biseyler söyleme imkanınız olsaydı ne derdiniz? Tüm içinizden geçenler.itiraflar? Etmeli miyim bilmiyorum. Özür dilemek?
Ben babamı aniden kaybetmiştim.Onu sevdiğinizi,iyi bir baba olduğunu söyleyin.
Elbetteki tıbben yapılacakları yapmak,dua etmek en doğrusu ama Allahtan gelene rıza göstermek de biz inananların kulluk görevi.
Babanıza ve tüm hastalara acil şifalar,ölmüşlerimize de Allahtan rahmet diliyorum
Bu mesajı yazdıktan sonra babanızın vefat ettiğini okudum.
Babanıza Allahtan rahmet,size başsağlığı dilerim

Babam vefat etti
Aklima geldiniz bakayım dedim
Rabbim yaşadığımız mubarek aylar hürmetince, mubarek gunler geceler hurmetince, babaniza ve hepimizin vefat eden yakinlarina rahmet etsin, cektigi sıkintıları varsa gunahlari icin afvü magfiret sebebi olsun.
Sizlere de güzel sabırlar diliyorum Mevla'dan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalanlara Allah sabır versin Görmeye gittiğinizde konuşun helalleşin babanızla.

[
Babam beni affetmiş mıdır?

Başınız sağ olsun. Rabbim geride kalanlara sabır versin. Ganiyy ganiyy rahmet eylesin Rabbim babanıza.
Siz hayırlı bir evlat olmuşsunuz hep. Kırgın bile değildir size. Burada onun için gece gündüz dua istediniz o hepsini duydu bildi hissetti.
Hepimiz bir gün öleceğiz ve asıl bakî olan ahiretimiz orada zaman algısı olmayacak ve buluşacağız sonsuza dek Rabbim en güzel cennet bahçelerini, köşklerini nasip etsin babanıza. Peygamber efendimize komşu olsun. Amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…