babam vefat etti ing bank hayat sigortası yerine ferdi kaza sigortası yapmış

imonata

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
1
0
36
Kızlar canım babacığımı kalp nedeniyle ani ölümle kaybettik.... Bunu yazarken bile babacığımın ölmüş olduğuna inanamıyorum Rabbim mekanını cennet eylesin. Babacım resmi işlerde dikkatli, karakter olarak garantici bir insandır. Şubat ayında ing banktan 20 Bin TL kredi çekti. Kredi çekerken allahtan ki abim de babamlaydı. Birçok banka araştırdılar hayat sigorta tutarlarını karşılaştırdılar ing bank 600 küsür lira idi orası cazip geldi oradan cektiler krediyi. Şundan çok eminiz ki bankacı kız hayat sigortası üzerine konuşuyor kesinlikle ferdi kaza sigortası konusu geçmiyor bile. Zaten geçse de babam hayat sigortasını seçerdi o ayrı. Babam 1 hafta hastanede yattı bu süreçte hastane duygusallığı ile annecime demiş ki çocuklarımın basında ol yanında ol ben ölürsem borcum da silinecek demiş...Babacım vefat ettikten sonra bankaya krediyi kapatmaya gittik bize ferdi kaza sigortası yaptırmışsınız dediler ecelen öldüğü için ödemeniz gerekir dediler.....Üstelik iki tane ferdi kaza sigortası yapılmış oyunla. Banka tarafından bir oyun bir dalavere yapılmış malesef ki bizim elimizde hayat sigortası poliçemiz yok. Gerekli her yere başvuru yapacaz. Başına gelenler oldu mu ne yapabiliriz avukat bankacı denetleme kurulunda çalışanlarınız yardımcı olabilirmisiniz. Bu acımızın içinde sahtekarlıkla mücadele etmek zorunda bıraktılar. Keşke babacım ölmeseydi de bunları hiç düşünmeseydik...

sözleşmede yazılı olan mı bu. yoksa bankadakilerin size söylediği mi

altındaki üyenin yazdığına bakarak konu açıp sildiğini düşündüm.
bu da yeni moda herhalde.başlıkta yazacağımı yazdım hadi yorumlayın der gibi
evet o arkadasda basliga gore yorumkamis
arkadas yeni uye alisik deil herhalde foruma

ba$iniz saolsun bu arada ..

Başınız sağolsun.

Hayat sigortası yapmak zorunlu ama babanız kredi çekerken hasta falanmıydı.

Eğer ciddi hastalığı varsa yapmazlar ama onun dışında mecbur olması gerek.

X