Babam

Serpil8989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2019
275
42
34
Merhabalar babamın psikolojik sorunları var akıl hastası ne olduğunu tam bilmiyoruz bipolar ya da sizofren.Son 1 senedir paranoya başladı.Annemin evlenmeden önce sevdiği varmış görücü babamla evlenmiş.1 senedir onu taktı kafasına rüyalarına giriyormuş ve annemin onunla görüştüğünü şüphe ediyor.Yanyana hayal ediyormuş.Annem uyurken rüyasında onu görüyordur diye ses yapıp uyanmadiriyormus ilerledi yani durum ikna ettim en son psikiyatri buldum ama şimdi yine vazgeçti ne yapcam bilmiyorum

Babam hep sinirli bir adamdı küçükken ben de şiddet gördüm ondan.Onunla çok derdim vardı ama terapiye başlayınca rahatladım anladım onu yani.Iyi iken cokiyi ama kötüyken de depresif cok konuşur eleştirir bağırır çağırır.Sinirlenince evi dagitirdi

Ama bu paranoya beni çok korkutuyor artık zarar verir diye anneme çok korkuyorum
Bu yazıyı okurken babam geldi aklıma . Allahım gani gani rahmet eylesin benim güzel babam. Parkinson hastasıydı ilacın etkilerinden biri de halisilasyon görmesiydi. Böyle bir durum yaşamıştık artık psikolojimiz bozulmuştu birbirlerine bişey yapacaklar diye . Rabbim babanıza sükünet ferahlık afiyet versin inşallah 🙏

Bu yazıyı okurken babam geldi aklıma . Allahım gani gani rahmet eylesin benim güzel babam. Parkinson hastasıydı ilacın etkilerinden biri de halisilasyon görmesiydi. Böyle bir durum yaşamıştık artık psikolojimiz bozulmuştu birbirlerine bişey yapacaklar diye . Rabbim babanıza sükünet ferahlık afiyet versin inşallah 🙏
Allah rahmet eylesin ben de çok korkuyorum kendine ya da anneme zarar verecek diye.Bana anlattı düşüncelerini hiç anlatmazdi.Goturun beni kurtulayım bu dusunceden die yalvardı resmen ama şimdi gitmiyor.Sallanarak konuştu anneme ofkeli cok

Evet çok ağır hastalara yapılıyormuş ama tabi önce görmeleri lazım Bi kere de olsa.Ya da psikiyatriyi eve çağırın demisti
Anladım
Yinede öyle görmeden kafalarına göre ilaç verme durumu yok yani
Olsaydı çok garip olurdu zaten
Devlet hastanesinde çalışan psikiyatristler gelmez belki ama özel muayenehanesi olan bir psikiyatrist gelebilir belki eve

Babanızı bir şekilde doktora gitmeye ikna ettiniz diyelim ilaçlarını kullanacağından emin misiniz? Bir avukatla görüşün savcılık izniyle hastanede tedavi görüyor bu şekilde şikayeti olanlar. Yarın öbür gün geri dönülmez kayıplar vermemeniz adına harekete geçmeniz şart bir sorun olmaz diyip üstünü kapatmayın lütfen

Babanızı bir şekilde doktora gitmeye ikna ettiniz diyelim ilaçlarını kullanacağından emin misiniz? Bir avukatla görüşün savcılık izniyle hastanede tedavi görüyor bu şekilde şikayeti olanlar. Yarın öbür gün geri dönülmez kayıplar vermemeniz adına harekete geçmeniz şart bir sorun olmaz diyip üstünü kapatmayın lütfen
Az önce mesajıma cevap verdi Diş taktıracak bayramdan sonra.Bayramdan ve disten sonra diye yazmis

X