Baby Einstein Cd 'si

fdneng

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
331
0
arkadaşlar baby einstein cd si hakkında bilgisi olan var mı türkçesi varmı acaba nasıl edinebiliriz 6 aydan sonra oğluma izletmek istemiyorum bilginiz var mı

canım google'da arattır video olarak,oradan izletebilirsin... bizimkisinin şu an bile ilgisini çekiyor,çok kısa da olsa izlettiriyorum ben... Gizemcim sağolsun onun sayesinde öğrendim kaydirigubbakcemile5

ben ilk çocuğum için satın almıştım çok faydalı oldu. sayılar şekiller , nesneleri sınıflandırma gibi etkinlikler vardı. 9. ayda başlamıştım seyrettirmeye. daha önce çabuk sıkılmıştı. kızım şimdi anaokulunda çok başarılı

teşekkürler arkadaşlar inş.indirebilirim faydalı olacağına inanıyorum türkçe si var mı acaba

canım google'da arattır video olarak,oradan izletebilirsin... bizimkisinin şu an bile ilgisini çekiyor,çok kısa da olsa izlettiriyorum ben... Gizemcim sağolsun onun sayesinde öğrendim kaydirigubbakcemile5

canım türkçesi var mı acaba

ben ızletıyorum bazen netden benımkı suan bıle bayıla bayıla ızlıyo

cnm ındırmeye gerek yokkı youtubeda fılan cok var ordan ındırme programlarıyla ındırebılıyosun

vall ben dora doğduğundan beri video googledan ilk başlar dinletiyordum uzun zamandırda izletiyorum zatenn izlerken uyuya kalıyo rahatlıyo çocumm

arzucumm canım benim opuyorumnanaktan

Benim aldığım set "Brain Baby" idi ve türkçeydi hatta bazı bölimleri Babytvde çıkıyor belki internette de vardır.

kızlar link e gerek yokkı youtubeda var bıssuru benımkıde uyuyo hatta dun vıdeoya cektım uyuklamasını ızlerken :KK70:

X