Bacak 360 ve karın bel 360 vaser liposuction sürecim

alt karında dalgalanma çok olmuyor ama mide göbekte dalgalanma olabiliyor sizde durum nedir? çok mu mideniz göbeğiniz vardı? benim zaten düz ama şimdi yanları aldırınca yağ burada birikir ileride diye orayı da azıcık da olsa aldırsam mı diyorum kafam karışık.
Benim bugün 1 ay oldu ameliyat olalı lenf drenaja gidiyorum belli yerlerde sertlikler var dalgalanma çok hafif ama masaja gittikçe azalıyor gibi benim çok karnım midem vs yoktu sadece ben rahatsız oluyordum oturunca katlanmasından yoksa ayaktayken sadece minik bir ayva göbeğim vardı ama bacaklarım bedenime göre üst bedenime göre kalındı eee tabi burada doktorda önemli biraz bazen malesef istenilen sonuçlar alınmayabiliyor

Öncelikle geçmiş olsun şuan ne durumdasınız acaba lipo olan yerlerde çöküntü oldu mu hangi doktora ve ne kadar ödediniz acaba bende karın germe 360 lipo ve bbl istiyorum kombine çok zor oluyor diyorlar ama tek seferde de atlatmak istiyorum birde bunların fiyatını sordum düşündüğüm bir doktora 450 bin tl dedi çok yüksek geldi fiyatı değer mi bilmiyorum tecrübeli olanlardan yorum istiyorum çünkü birde eksi yanları var yani lipo dan sonra çökme dalgalanma bbl de eşitsizlik olabilir bu ameliyatları yaptırabileceğim önereceğiniz doktor varsa çok memnun olurum
Merhaba dilerseniz size özelden doktor fiyat ve fotoğraf paylaşabilirim ben olmadan önce çok araştırdım fotumlarda ama bulamadım şimdi doktordan memnun kaldım demek için çok erken çünkü lipoda vucut biraz geç toparlanıyor şu an 1 ay olmasına rağmen hala çok ödemliyim çökmem hiç yok dalgalanmalarım biraz var ama masaja gittikçe geçiyor zamanla fiyata gelince size biraz fazla fiyat söylemişler gibi geldi bana ,bende bbl olmk istiyordum ama bbl çok araştırdım njekte edilen yağların çoğu zamanla gidiyormuş dediler o yüzde o acıyı çekmeye değer varmı bilemedim ama yinede siz bilirsiniz

Slm ben bbl hariç hepsini oldum bugün 58 gün oldu meme toparlama hiç ağrım olmadı karın germede hiç olmadı sadece o gerginlik hissi çok fena olay halan çok gergin ve uyuşuk lipo vazer oldum bacaklar uyuşuk hala çokta korkulacak bir şey değil keşke daha önce olsaydım diyorum
Hangi doktora ve ne kadar ücret ödediniz acaba benim sorduğum doktor çok yüksek fiyat verdi birde adetliyken şişkinlik ağrı veya adette bir düzensizlik oldu mu

Slm ben bbl hariç hepsini oldum bugün 58 gün oldu meme toparlama hiç ağrım olmadı karın germede hiç olmadı sadece o gerginlik hissi çok fena olay halan çok gergin ve uyuşuk lipo vazer oldum bacaklar uyuşuk hala çokta korkulacak bir şey değil keşke daha önce olsaydım diyorum
Bende daha öncesinde meme toparlama olmuştum hiç ağrım olmamıştı ama lipoda benim çok ağrım oldu dediğiniz gibi göbeğim ve bacaklarım hala uyuşuk ve aşırı ödemliyim ayaklarım özellikle çok ödem topluyor benim 1 ay oldu bugün hala gerginlik hissi var ama aynağa bakınca kendimi daha mutlu hissediyorum

Benim bugün 1 ay oldu ameliyat olalı lenf drenaja gidiyorum belli yerlerde sertlikler var dalgalanma çok hafif ama masaja gittikçe azalıyor gibi benim çok karnım midem vs yoktu sadece ben rahatsız oluyordum oturunca katlanmasından yoksa ayaktayken sadece minik bir ayva göbeğim vardı ama bacaklarım bedenime göre üst bedenime göre kalındı eee tabi burada doktorda önemli biraz bazen malesef istenilen sonuçlar alınmayabiliyor
Benimde üst kısım fazla yağlı kol sırt sezeryan göbeği simitler ben tek alt tarafta diz içime ve sağ iç bacakta doğumda kalma yağ birikintisi gibi bir bozukluk var orayı istiyorum evet dediğiniz doktor çok çok önemli tecrübe bilinç el becerisi isteğini anlayan ama fiyatlarıda aşırı yüksek oluyor doktorunuz kimdi acaba özelden yazabilir misiniz ne kadar ödediniz

Merhaba dilerseniz size özelden doktor fiyat ve fotoğraf paylaşabilirim ben olmadan önce çok araştırdım fotumlarda ama bulamadım şimdi doktordan memnun kaldım demek için çok erken çünkü lipoda vucut biraz geç toparlanıyor şu an 1 ay olmasına rağmen hala çok ödemliyim çökmem hiç yok dalgalanmalarım biraz var ama masaja gittikçe geçiyor zamanla fiyata gelince size biraz fazla fiyat söylemişler gibi geldi bana ,bende bbl olmk istiyordum ama bbl çok araştırdım njekte edilen yağların çoğu zamanla gidiyormuş dediler o yüzde o acıyı çekmeye değer varmı bilemedim ama yinede siz bilirsiniz
Çok sevinirim atarsanız ben 1 yıldır burada sosyal medyada heryerden araştırıyorum ama çok kararsızım doktor konusunda birde korkuyorum evet maalesef fiyat aşırı yüksek geldi bana da bbl yi de araştırdım %60 70 gibi çoğu gidiyormuş evet ama benim boşluklar olduğu için takıntı yaptım ve yabancı sitelerden baktım kimisinin çok az erime olmuş ve bünye ile alakalı da olabiliyormuş zaten çoğuda ikinci kez yaptırıyor galiba daha kalıcı oluyormuş birde bir bayan takip ediyorum Arap kökenli galiba meşhur bir doktor var instagram da ona yaptırmış ve çok güzel olmuş erimede olmamış gibi duruyor 3 yıl olmuş ama doktor ile ilgili şikayet çok var ve fiyat sormadım ama pahalı bence

Canım çok geçmiş olsun. Dikişler var dediğine göre sen karın gerdirme de yaptırmışsın. Şu anda ne durumdasın?
Çok teşekkür ederim hayır karın germe olmadım küçük lipo girilen iğnelerin dikişleri vardı onlarda kapandı zaten kendiliğinden şu an belim çok güzel gözle görülür bir incelme var ama bacaklarımdaki incelmeyi henüz göremiyorum bakalım zamanla görürüm herhalde

X