Bacak ağrısı hamilelik belirtisi mi ?

yaa öyle kısaltmamı olur :KK70: bizde 6 yıllık evliyiz bizde yeni istedik daha 1 ay oldu deneyeli bakalım çok heycanlıyım inşallah olur ya :KK43:
İlk denemede insan çok heyecanlı oluyor. Sürekli gebelik düşündüğümüz için psikolojik olarak belirti arıyoruz yani bu olmazsa üzülme canım. Benimde ilk ay her türlü belirtim vardı ama hamile değildim düşün gözüm bile kararıyordu 😂

İlk denemede insan çok heyecanlı oluyor. Sürekli gebelik düşündüğümüz için psikolojik olarak belirti arıyoruz yani bu olmazsa üzülme canım. Benimde ilk ay her türlü belirtim vardı ama hamile değildim düşün gözüm bile kararıyordu 😂
yaaa sorma :KK70: allahım nasip etsin tüm isteyen herkese :) kendimi dinlememiştim hiç valla

Amin inşallah 🙏🏻 Bat aynıymış bekleyelim bakalım. Yumurtlama 9 u mu seninde ben ovulasyon testi
İle takip yapıyorum
benim 28 günde bir ama nolur nolmaz diye tüm adetlere göre yumurtlamaları yazdım ona göre yaptım :KK70:

21-23 ağustosta ilk ilişki oldu. sonra 25/8 de adet oldum 31 i bitti o gün birlikte olduk. sonra 1/9-3/9-4/9 da oldu.
yumurtlamanın 12. günü 5/9 da oldu yumurtlamanın 14. günü 7/9 da oldu yumurtlamanın 16. günü asıl gün 9/9 da oldu yumurtlama 18. gün 11/9 da oldu hepsini yaptım valla :KK70: ben ovülasyon testi almadım ilk olduğu için kendim hesapladım 2 farklı programdan da asıl yumurtlama 9/9 gösteriyordu. aynı gidiyoruz yaa kendime arkadaş bulduğuma çok sevindimmm :) şuan sana yazarken bile kasıklarım ve sağ bacağımda ağrı var :KK70: inşallah tutuyodur da kurban olam o ağrıya valla :KK70:

benim 28 günde bir ama nolur nolmaz diye tüm adetlere göre yumurtlamaları yazdım ona göre yaptım :KK70:

21-23 ağustosta ilk ilişki oldu. sonra 25/8 de adet oldum 31 i bitti o gün birlikte olduk. sonra 1/9-3/9-4/9 da oldu.
yumurtlamanın 12. günü 5/9 da oldu yumurtlamanın 14. günü 7/9 da oldu yumurtlamanın 16. günü asıl gün 9/9 da oldu yumurtlama 18. gün 11/9 da oldu hepsini yaptım valla :KK70: ben ovülasyon testi almadım ilk olduğu için kendim hesapladım 2 farklı programdan da asıl yumurtlama 9/9 gösteriyordu. aynı gidiyoruz yaa kendime arkadaş bulduğuma çok sevindimmm :) şuan sana yazarken bile kasıklarım ve sağ bacağımda ağrı var :KK70: inşallah tutuyodur da kurban olam o ağrıya valla :KK70:
Kız çok iyi değerlendirmişsin 😂 ay benimde belim ağrıyor😂😂 sabah yatakta biraz gerileyim dedim kasığıma sancı girince dedim gerilme 😂😂 şaka bi yana inşallah yerleşiyorlardır. Bende 3.4.6.9.10 Eylül ve dünü değerlendirdim

Kız çok iyi değerlendirmişsin 😂 ay benimde belim ağrıyor😂😂 sabah yatakta biraz gerileyim dedim kasığıma sancı girince dedim gerilme 😂😂 şaka bi yana inşallah yerleşiyorlardır. Bende 3.4.6.9.10 Eylül ve dünü değerlendirdim
ayy sağlama alayım dedim :KK70: valla bende hareketlerimden sakınıyorum dikkat ediyorum. uzanma birşeye yada birşey taşıma nolur nolmaz. ben de dün dolaba uzanayım dedim iki büklüm kaldım. herkes de diyor yok öyle bişey olmaz yok daha adete çok var. oluyor işte yalan mı söyleyelim :KK70: inşallah tutunuyodur ya. senin midende yanma gibi bir durum varmı? benim midemde yanma var bir de ara ara böyle otobüs araba falan tutar ya bi boşluk olur içinde öyle oluyorum.

ayy sağlama alayım dedim :KK70: valla bende hareketlerimden sakınıyorum dikkat ediyorum. uzanma birşeye yada birşey taşıma nolur nolmaz. ben de dün dolaba uzanayım dedim iki büklüm kaldım. herkes de diyor yok öyle bişey olmaz yok daha adete çok var. oluyor işte yalan mı söyleyelim :KK70: inşallah tutunuyodur ya. senin midende yanma gibi bir durum varmı? benim midemde yanma var bir de ara ara böyle otobüs araba falan tutar ya bi boşluk olur içinde öyle oluyorum.
Yok kuzu bende yanma falan yanma baya hamilelik belirtisi diyorlar. Ben kimyasal gebelik geçirdiğimde hiç belirtim yoktu bakalım bu da belki belirtisiz olacaktır 😂

hadi inşallah ya :) bana da haber ver oldumu sonuç aldığında :) son sorum 18/9 da yaparken kesin sonuç alırmısıyız? ben erken gebelik testi aldım. y oksa bekleyim mi 20 sini falan? nasıl yapcazzz :KK70:
Canım geçmiş aylarda ben comfort days erken gebelik testi almıştım silik çıktı ama kanda negatifti yanılttı yani beni. Ben adete 3 gün kala normal test yapıyorum sonç doğru veriyor. Regl gecikmesini bekleyemezsem 3 gün kala kaset test yaparım bence böyle yap sende

Bende olmayacağını biliyorum olanlar adet belirtisi ile aynı oluyor neredeyse ama insan bekleyince birşeyler çıkarıyor, duymak istiyor 😊
Ben de adete bir hafta kala olmuştu. Hamile olduğumu öğrendim ama normalde de adet olacağım zaman 1 hafta önceden ara sıra sızı şeklinde bacaklarım ağrıyordu. Sebebini zaten bildiğim için oraya yormamıştım. Magnezyum eksikliği eklemlerde ağrı yapıyor bende. Bir de varis başlangıcı olanlar da ağrı çekebilir.

Ben de adete bir hafta kala olmuştu. Hamile olduğumu öğrendim ama normalde de adet olacağım zaman 1 hafta önceden ara sıra sızı şeklinde bacaklarım ağrıyordu. Sebebini zaten bildiğim için oraya yormamıştım. Magnezyum eksikliği eklemlerde ağrı yapıyor bende. Bir de varis başlangıcı olanlar da ağrı çekebilir.
Bende ilk defa oldu adet öncesi olmazdı ama çok belirti olarak görmek istemiyorum negatif görürsem diye

kızlaarr merhabaa biraz uzun olucak ama :KK43:
4 aylık evliyim iki aydır bebek için deneme yapıyoruzz bende pco var ama hormonlarda görünmüyor sadece ultrasonda pco görünümü olduğunu söyledi doktor.. kistin yok hormon testlerinde bi sıkıntı yokmuş.. folik asit verdi...20 agustosta gittiğimde doktor renglin başlamış dedi ve en son 9 temmuzda regl olmuştumm yani 42.günde regl oldum.. normalde hep iki gün geri atarak regl oluyorum 30 en fazla 35 gün döngüm.. beta 1.20 çıktı ve o gün daha hastanede adetim başladı. 20 agustostan sonra adet bitiminde 25 inden itibaren bazen her gün en fazla 2 gün arayla birliktelik oldu.. ama adetin 1.gününden itibaren 17.günde yani 5 eylülde kahverengi sulu akıntı yaşadım iki damla pembe oldu akşam eve gittiğimde kücük bi parça geldi tuvalette kanla birlikte sonrasında ne kanama oldu ne bişey sadece kılcal damar şeklinde kahverengi bazen soluk pembe cok ama cok az damla damla akıntı.. o günden beri de belim bacaklarım sırtım kopar derece ağrıyor sağa sola dönünce yanlarım acıyor.. bacaklarımda ince sızılar ve sağ bacagım kasıldı geçen gün bastıkça sancı giriyordu..gögüslerde irileşme var ama yumusaklar yani hiç acı yok.. yaşadıklarıma anlam veremiyorum yardımcı olur musunuz ??

Dayanamadım bugün test yapdım kuzu ama boş çıktı. Diğer yandan da göğüslerim acımaya başladı kasıklarım ağrıyo. Bilmem nasıl sonuçlanır Sen naptın kuzum
ERken canım daha strese sokma kendini. Bende napayım beklemedeyim gögüslerim ağrıyor. İçim bulanıyor gibi mide bulantısı değil ama böyle garip bir his. Birde ara ara sıcak basıyor işte. Ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum kuzu ya 😏 batı bekliyorum öyle

X