Deri ve Cilt Hastalıkları Bacak göbek ve kollarda morluk neden olur ?

cimbomcu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
1
0
23
Selam kızlar ben uzun zamandır vücudumda oluşan sebebi bilinmeyen ama soğuktandır diye üstelemediğim morluklar hakkında bi fikri olan var mı diye sormak istedim

İç bacak
Elimin üstü
Göbeğim
Kolum

Bu bölgelerde sebepsizce morarmalar oluyo ve geçmiyo soğukta daha da çok artıyo hani üşürsünüzde bi morluk oluşur ama sonra gider ya o morluklardan bi yere çarpmışım gibi bi morluk değil
Bi fikri olan varsa yazabilir mi lütfen ? :110:

Selam kızlar ben uzun zamandır vücudumda oluşan sebebi bilinmeyen ama soğuktandır diye üstelemediğim morluklar hakkında bi fikri olan var mı diye sormak istedim

İç bacak
Elimin üstü
Göbeğim
Kolum

Bu bölgelerde sebepsizce morarmalar oluyo ve geçmiyo soğukta daha da çok artıyo hani üşürsünüzde bi morluk oluşur ama sonra gider ya o morluklardan bi yere çarpmışım gibi bi morluk değil
Bi fikri olan varsa yazabilir mi lütfen ? :110:

karaciğer enzimlerini bir kontrol ettirir misiniz?

İç bacak
Elimin üstü
Göbeğim
Kolum

Bi fikri olan varsa yazabilir mi lütfen ?:110:
Merhaba bendede ayni sikayetler var bacaklarda yesilimsi sarimsi morarlamalr surekli olusup geciyor bir haftaya dagiliyor hep doktora gittiniz mi. Aile hekiminde tahlillerim temiz cikti crp iyi cikti 1.2 lutfen yazarmisiniz

İç bacak
Elimin üstü
Göbeğim
Kolum

Bi fikri olan varsa yazabilir mi lütfen ?:110:
Morluklarınız hala devam ediyor mu? bende de aynı sıkıntılar var da...

Nasıl bı morluk sızınkı bnm kol ve bacaklardımda oluşuyor önce kahverengı gıbı sonra pembe oluo ve üç dört güne sararıp kayboluyor
benim de kollarımdaki kahverengi sarı gibi basladı benimkiler daha uzun suruyor kaybolmaları. Kol ve bacaklarımda cesitli renklerde kırmızı , mor kahverengi cıkıp bir sure sonra kendiliklerinden yok oluyorlar .

benim de kollarımdaki kahverengi sarı gibi basladı benimkiler daha uzun suruyor kaybolmaları. Kol ve bacaklarımda cesitli renklerde kırmızı , mor kahverengi cıkıp bir sure sonra kendiliklerinden yok oluyorlar .
Nasıl foto aranılır mısınız bnmkıler böle kanda bısı çıkmadı ama Temmuz ayından berı bu sekılde bazen on günde bazen haftada cıkıo

Eklentiler

• 46BD631C-DEDD-4A84-BFF8-5626CDCD29E2.jpeg
    46BD631C-DEDD-4A84-BFF8-5626CDCD29E2.jpeg
    68 KB · Görüntüleme: 34
  • FB75E5C5-63BC-49B0-A841-682204422261.jpeg
    FB75E5C5-63BC-49B0-A841-682204422261.jpeg
    67,1 KB · Görüntüleme: 34
X