Bacak ici germe ameliyati (uyluk germe)

31212

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2021
3
0
Merhabalar... Dilerim herkes saglikli ve iyidir..

Sonunda bacak ici germe/uyluk germe ameliyati olmaya karar verdim. Aranizda yaptiran ve tecrubesini, doktor alisverisini paylasmak isteyen var mi? benim sorunum arastirdikca kafamin karismasi. her doktor baska sey soyluyor. germe oncesi liposuction ve dikey sekilde bacagin ic kisminda dikis olacagi ve iz kalacagi konularini anladim ve ona tamamim. Ama bir tanesi on bacaga elleyemeyiz orasi dalga dalga kalir, arka bacaktaki yerlere de cok elleyemeyiz popo zamanla duser diyor. digeri bacagin her yerine ellemezsek cok bir ise yaramaz dior. bazisi tayt giydirip gececek digeri hem varis corabi hem korse diyor.. neye gore karar vermek lazim acaba. doktorlardan bir tanesi bende guzel bir etki yaratti. ona guvenirim gibi geliyor. ameliyat tarihi de aldim. su birkac gun icinde tecrubesi olan ve paylasan birisi olursa gider baska doktorla da gorusurum.

Yardimci olursaniz sevinirim. ben olduktan sonra burada bilgileri paylasirim.

cok tesekkurler simdiden.

Sonunda bacak ici germe/uyluk germe ameliyati olmaya karar verdim. Aranizda yaptiran ve tecrubesini, doktor alisverisini paylasmak isteyen var mi? benim sorunum arastirdikca kafamin karismasi. her doktor baska sey soyluyor. germe oncesi liposuction ve dikey sekilde bacagin ic kisminda dikis olacagi ve iz kalacagi konularini anladim ve ona tamamim. Ama bir tanesi on bacaga elleyemeyiz orasi dalga dalga kalir, arka bacaktaki yerlere de cok elleyemeyiz popo zamanla duser diyor. digeri bacagin her yerine ellemezsek cok bir ise yaramaz dior. bazisi tayt giydirip gececek digeri hem varis corabi hem korse diyor.. neye gore karar vermek lazim acaba. doktorlardan bir tanesi bende guzel bir etki yaratti. ona guvenirim gibi geliyor. ameliyat tarihi de aldim. su birkac gun icinde tecrubesi olan ve paylasan birisi olursa gider baska doktorla da gorusurum.

Canım... öncelikle bu kararı vermen ve senin için en iyi etkiyi yaratan doktorda gerekli olan işlemleri yaptırman en güzeli 🥰 araştırmak güzeldir fakat çok detaya girersen kafan karışabilir 😘

Bende bacak liposuction olmak istiyorum üst bacağımda sorunum var. Ama germe islemine gerek olmadığını söylediler. Bazıları da istediğin bacak şekline germe de gerek diyorlar. J Plazma diye bir yöntem var biliyormusunuz

Bu konuda bende çok kararsızım. Cidden tecrübesi olanlar resimli bir fikir verebilirim mi . Nişantaşında bir doktora gittim bacaklara gerek yok de vs vs neymiş efendim yaşım 44 müş memnun kalmalı imişim ama karın germe yaparız dedi. Bence Türkiye evet Avrupa’da da doktorlar bize tavsiyeyi kendi şehrine göre veriyorlar mesela ben bana bir şeyi tavsiye eden doktorun insta. Sayfasını takip ediyorum bakıyorum tavsiye ettiği ameliyat en çok yaptığı ameliyat ... bacak germe ile hiç storisi yok . Birde sanırım alacakları para ve işlemin değer değmezliğine bakıyorlar kuaför şerde olduğu gibi.
elbette bu doktorlar sıkıntılı kafa karıştırıyorlar ama birde herşeyi yapan doktorlar var Buda bence çok sıkıntılı. Aynen restoranda gidiyorsun menükaryında İtalyan Türk Çin herşey var ve soruyorsun bunun hangisinin en güzel yapar diye. Kısaca ben bu şekilde araştırıyorum ama bence burda çok daha verimli cevaplar alıyorum ve düşüncelerimi revirde ediyorum.

Bu konuda bende çok kararsızım. Cidden tecrübesi olanlar resimli bir fikir verebilirim mi . Nişantaşında bir doktora gittim bacaklara gerek yok de vs vs neymiş efendim yaşım 44 müş memnun kalmalı imişim ama karın germe yaparız dedi. Bence Türkiye evet Avrupa’da da doktorlar bize tavsiyeyi kendi şehrine göre veriyorlar mesela ben bana bir şeyi tavsiye eden doktorun insta. Sayfasını takip ediyorum bakıyorum tavsiye ettiği ameliyat en çok yaptığı ameliyat ... bacak germe ile hiç storisi yok . Birde sanırım alacakları para ve işlemin değer değmezliğine bakıyorlar kuaför şerde olduğu gibi.
elbette bu doktorlar sıkıntılı kafa karıştırıyorlar ama birde herşeyi yapan doktorlar var Buda bence çok sıkıntılı. Aynen restoranda gidiyorsun menükaryında İtalyan Türk Çin herşey var ve soruyorsun bunun hangisinin en güzel yapar diye. Kısaca ben bu şekilde araştırıyorum ama bence burda çok daha verimli cevaplar alıyorum ve düşüncelerimi revirde ediyorum.
Merhaba ben oldum 5 hafta önce size karın ve uyluğu birlikte olmamanızı tavsiye ederim uyluk bacak araları açıldı çok acı çektim bu ameliyatı çok yapmış tecrubeli doktorlarla yola çıkın ben çetin duyguya yaptırmadığıma çok pişmanım

Eklentiler

• 7C60B6DD-B8C3-44F1-84DE-1CA97A648D50.jpeg
    7C60B6DD-B8C3-44F1-84DE-1CA97A648D50.jpeg
    122,1 KB · Görüntüleme: 2.784
Merhaba ben oldum 5 hafta önce size karın ve uyluğu birlikte olmamanızı tavsiye ederim uyluk bacak araları açıldı çok acı çektim bu ameliyatı çok yapmış tecrubeli doktorlarla yola çıkın ben çetin duyguya yaptırmadığıma çok pişmanım
Ay canım ya bu eski halin mi uoksa hali hazırda bu durumda mısın? Cok gecmiş olsun. Muhtemelen gergin kapamış dikiş ayrılmış çok acı verdigini düşünüyorum gecmişler olsun

Merhaba ben oldum 5 hafta önce size karın ve uyluğu birlikte olmamanızı tavsiye ederim uyluk bacak araları açıldı çok acı çektim bu ameliyatı çok yapmış tecrubeli doktorlarla yola çıkın ben çetin duyguya yaptırmadığıma çok pişmanıma çok geçmiş

Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim.
Ve çok geçmiş olsun Canım, tahmin edebiliyorum çok acımıştır. Birde bacak arası çok zordur. Siz beraber mi yaptırdınız ?
böyle gördüğüm zaman kendime sormadan yapamıyorum bu eziyeti niçin yapıyoruz kendimize diye. Ama içimde hiç genç kız olamamış bir kadın var bu bunu çok istiyor ve sadece kendim için istiyorum karnımdan bacaklarımdan kendime utanmadan bir mayo giymek yada bir bikini giymek bu yalnız ken bile olabilir. (Biliyorum saçma geliyor babada bazen ama böyle his ediyorum, kendime yatırım yapmak istiyorum yanlış anlamayın sırf bu şekilde değil kendimi geliştirme yedekler çalışıyorum)

Merhaba canım yanlış anlaşılma olmasın ben yaptırma gibi tavsiyede bulunmuyorum karın ve uyluk aynı anda olmanı tavsiye etmiyorum. Halen iyileşmedi beş hafta bitti 6.haftaya girdim eğer olacaksanda konusında gerçekten uzman ve geçmiş hastalarının fotolarını gösterebilen doktorla çalışmanı tavsiye ederim. Herkes aynı olmayabilir ama uyluk karın ikisi birlikte çpk zor oldu bana korkma sadece doktoruna ve tecrubesine güveneceğin doktorla yola çık sevgiler

Cok gecmis olsun doktorunuz kim ögrenebilirmiyim?

Çok doktora gitmen kafanı karıştırabilir canım o yüzden gittiklerin arasında en çok sana yakın geleni kafana yatanı tercih edebilirsin tabi bunu tercih ederken doktorun daha önceki yaptıgı operasyonlarıda göz önünde bulundurmayı ihmal etme sağlık her şeyden önemli

Görümcemin arkadaşı Ankara'da Orhan Aydın'a yaptırdı Çok memnun kaldı hem liposuction hem de germe ameliyatı yapıldı bacaklara bacakları genetik olarak çok kalınmış şu anda çok memnun sonuçtan

MERHABA BEN BUNDAN 13 YIL ÖNCE LİPOSUCTİON AMELİYATI OLMUŞTUM.10 YIL ÖNCE İSE DOĞUM YAPTIM.İKİZ BEBEKLERE HAMİLE KALDIGIM İÇİN HAMİLELİĞİMDE 30 KG ALDIM.SONRASINDA O KİLOLARI VERDİM.BACAKLARIMDA FAZLASIYLA SARKMA VAR.SARKMALAR YER ÇEKİMİ ETKİSİYLE DİZ KAPAĞI ÜZERİNDE YOĞUNLAŞIYOR.BACAK-UYLUK GERME AMELİYATI YAPTIRMAK İSTİYORUM.İZMİR EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM.2021 YILINDA BU AMELİYATI ÖZEL YADA DEVLETTE YAPTIRAN VAR İSE AMELİYAT FİYATINI YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

X