Ferruh Bingül uyluk germe bacak germe ameliyati

ynlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2023
14
3
41
Merhaba kizlar ankara da uyluk germe bacak germe ameliyati olacak olan arkadaşlar için süreçle ilgili yardımcı olabilmek amacıyla bu başlığı açtım merak ettikleriniz varsa yardımcı olabilirim çünkü bende ameliyat olmadan önce bu platformda arayış içerisinde oldum ancak bu konuda yeterli bilgiye ulaşamadım.

Merhaba, geçmiş olsun öncelikle. Ben sonuçları merak ediyorum aslında. Bu ameliyatı ben de düşünüyorum ama hiç doktorla görüşmedim henüz, benim üst bacaklarım zayıf olmama rağmen selülitli ve hafif sarkmış gibi. Spor yapıyorum ama geçecek gibi durmuyor. En son çare bunu yaptırırım diyorum ama çok zor olduğunu okudum hep. Sizin nasıl geçti süreciniz, memnun musunuz?

Ben de ferruh bingüle uyluk germe ameliyatı oldum 1 ay önce.. gerçekten iyi bir doktor ve işin en iyilerinden vücut ameliyatlarında..aslında zor bir süreç çok ağrılı değil ama bakım gerektiren ve hareket kısıtlayan bir süreç.. 1 ay sonunda tamamen toparlanma süreci oluyor.. klinik olarak da çok ilgililer hemşireler sürekli irtibat halindeler

X