Bacak ve kasık ağrısı normal mi?

Sadecebenbb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
193
135
Arkadaşlar şmdi 5 haftalık olmak üzereyiz daha doktora gitmedik. Yalnız arada bir çok kısa süre oluyordu normal görüyordum bu sabah uyandığımdan beri sol bacağım ve kasığım adet sancısı gibi ağrıyor neden olur bu?

Yerleşme ağrısı diye geçiyor. Bende dahil genelinde ilk haftalarda buna benzer sancılar cok. Korkma ilk zamanlar böyle
Reglimin son gununden itibaren 7 gün içinde gün aşırı ilişki yaşadım afedersiniz. 2 kere spermler kaçtı bence. 10 gündür sol kasığımda agri oluyor. Reglime 6 gün var.
Bu gün bel boslugumda ağrı var az bişey. Aslında böyle bisey olabilir diye hic düşünmemiştim ama gebelik belirtilerini okuyunca aklıma kurt düştü acaba olabilir mi diye. Bi yandan cok istiyorum bi yandan endişeliyim sizce erken gebelik belirtileri yaşıyor olabilir miyim yoksa imkansiz mi

Bunun için bişey diyemiyorum çünkü regl belirtileri ve erken gebelik belirtileri o kadar çok benziyor ki ayırmak imkansız gibi hep regl olucam diye bekliyordum bütün belirtilerim vardı ve testimi pozitif görmüştüm. Tek yapman gereken adetin gecmesını beklemen ve sonra test yapman diğer türlü anlaman biraz zor

Bunun için bişey diyemiyorum çünkü regl belirtileri ve erken gebelik belirtileri o kadar çok benziyor ki ayırmak imkansız gibi hep regl olucam diye bekliyordum bütün belirtilerim vardı ve testimi pozitif görmüştüm. Tek yapman gereken adetin gecmesını beklemen ve sonra test yapman diğer türlü anlaman biraz zor
Erken gebelik testi sipariş ettim 2 tane gelmesini bekliyorum bu gun yarın gelecek 🙏🏻 bilmiyorum bu gün hep forumda gezindim. Açıkçası çok umitlendim. Erken gebelik testinde adete 3 4 gun kala çıkar değil mi

Merhaba benimds adetim 5 gun gecikti sonrasinda ilk gun kahve kirmizj bi leke geldi 2. Gunde kahverengi geldi ama cok az ikiside. Bugunse hic bisey yok beyaz akinti var sadece ve sol kasigim batiyor agriyo dizime vuruyo sanki gebelik icin ihtimal.olabilir mi

Erken gebelik testi sipariş ettim 2 tane gelmesini bekliyorum bu gun yarın gelecek 🙏🏻 bilmiyorum bu gün hep forumda gezindim. Açıkçası çok umitlendim. Erken gebelik testinde adete 3 4 gun kala çıkar değil mi
Oda malesef çok değişken😆 geç döllenme vs oluyorsa ondada hemen çıkmayabiliyor ben reglıma 5 gün varken erken gebelık yapmıstım negatifti adetim 10 gün gecikti o zaman tekrar yaptım pozitifi gördüm belki sizde geç döllenme olmayabilir tabiki yinede bi yapın

Merhaba benimds adetim 5 gun gecikti sonrasinda ilk gun kahve kirmizj bi leke geldi 2. Gunde kahverengi geldi ama cok az ikiside. Bugunse hic bisey yok beyaz akinti var sadece ve sol kasigim batiyor agriyo dizime vuruyo sanki gebelik icin ihtimal.olabilir mi
Ben yerleşme kanamasını hiç yaşamadım. Ama çevremdekilerden duyduğum kadarıyla anlattığın yerleşme kanamasına cok benzıyor kanaman hala devam etmiyorsa tabi adet gibi. Bi test yap derim olma ihtimalin yüksek

Ve 5 haftalığız yazmışsınız öyle yazınca acıkcası sizi hamile sandım ama daha kesin bişey yokmuş

Merhabalar bende de sol kasık ağrısı var. Ağrı değil de ağırlık gibi bir şey var sanki orda bağdaş kurup oturduğumda falan bir rahatsızlık oluşuyor kasığımdan bu bi belirti olabilir mi? Bacağı çektiriyormuş gibi hissediyorum. Reglime 5 gün var

X