Bacak ve kollarım çok zayıf ! Yardım edin

dhs_angel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2015
20
19
Merhaba kk üyeleri, ben ablamın hesabından size ulaşmaktayım. 14 yaşındayım, 40 kiloyum ve boyum 165 :mad: Maalesef ince uzunum ve bazen kafam vücuduma göre büyük durabiliyor :KK64: Ve bu genellikle kollarımın ve bacaklarımın zayıflığından kaynaklanıyor. Egzersiz ve herhangi bir şekilde nasıl kilo alayım? Bana öneriniz var mı??? :KK1:

Diyet önerisi olanlar lütfen şöyle ulaşılmaz yiyecek içeren diyet olmazsa her şeyi denemeye razıyım :kk77:
Mide bulandırıcı bir tarif içermezse de sevinirim :KK200:
Lütfen birde kafana takma, daha yaşın küçük, kilo alırsın demeyin. Olmuyor çünkü.

NOLUR OKULLAR AÇILANA KADAR (1 AY) İÇİNDE DOLGUNLAŞAYIMMM :KK66:

Cidden artık kilo alıp normal yaşamak istiyorum. Sürekli bacaklarımı saklamaya çalışmaktan, fotoğraflardan kaçmaya çalışmaktan, İNSANLARIN "AY ÇOOOKK ZAYIFFF" baskısından bıktım. Boyuma yakışan bir dolgunluğu bulmak istiyorum.

Gerçekten yaşın küçük ve henüz ergenlik çağındasın. Ergenlikle birlikte zamanla kilo alacağından emin ol.
Biliyorum ki zayıflık özellikle çevrendekilerin "ayy çubuk kilosun biraz kilo al, çok zayıfsın" lafları yüzünden öz güven eksikliğine neden oluyor. Kendini beğenmiyorsun, giydiklerini yakıştırmıyorsun, çevrendekilerin acımasızca eleştirileri de tuz biber. özellikle içinde bulunduğun dönem de kendini beğenmediğin, dış görünüme olağandan fazla önem verdiğin bir dönem.
Zamanla tabiki kilo alacaksın ergenlikte hormonlarıının etkisi de kilo almanı sağlayacak. Onu bunu geçtim hamileliğinde de kilo alacaksın ve o 25li 30lu yaşlarında cogu kadın duba gibiyken orantısız yaglı vücutlaıyla gezerken senin tam harika bir fiziğin olacak :KK66:
Yinede istahsızsan çok yiyemiyorsan normal seyrinde ye ama kalorili seyler ye. mesele her gün kakaolu süt içebilirsin. çorba veya salata yeyip mideni doldurmak yerine daha çok ana öğünden yiyip mideni doldurabilirsin. pilav makarna ana öğünlerinde bulundur. sade makarna yemek yerine makarnana ton balıgı, kıyma ya da kasar peynir ekleyip kalorisini yükseltebilirsin.
yemeklerin yanında içeçek içmemeye özen göster icecekle mideni doldurma. dondurma smoothie meyveli yogurtlar nesquik bebe büskivisi gibi bol kaloril yiyecekler tüketebilirsin :)

X