bacaklardaki batıklar için felil

kyfliii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
94
0
kızlar bu kremi aranızda kullananlar varmı?ben alıcamda fos çıkmasından korkuyorum.malum internet alemi her kreme güvenmemek lazım :sm_confused:

HIC DUYMADIM YAAAAvalla ben her dusa girdigimde keseliyorum süper ise yariyor siyah kil kökleri falan cikiyor keselenince

valla ben o kdr keseliorum ama banamısın demio krem falan kullanmak şart oldu :S

Arkadaşlar ben kullandım,ürünü garanti ediyorlar hatta 1-5 kullanımda kesin çözdüğüne dair iddiada bulunuyorlar memnun kalmazsanız iade edebiliyorsunuz.İlk gün sürdüm ve üstünü streçle kapattım inanamadım ama önce iltihap boşaldı ertesi kullanımda da kıllar çıkmaya başladı....

senin batıklar iltihaplımıydı canım yoksa normal batıkmıydı hani derinin altında oluyo ve görünüyo onlaradaiyi geliyormu?

Son düzenleme:
cidden o kadar etkili bir krem mi? iltihap boşaltıyor falan.. ilk defa duydum bir bakıym aklıma yatarsa ben de kullanırım. bilgilendiririm kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…