Badem göz estetigi

Crazydiamond

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
80
1
42
Merhaba arkadaşlar. Benim alt göz kapagim düşük olduğu için bu durumdan rahatsızım ve badem göz estetiği yapmak istiyordum. Bursa'da bir doktora danıştım ama bana daha önce badem göz ameliyatı geçirmiş bir kadının resmini gösterdi. Çekim yaparken gözün uc kısmı öyle gerilmiş ki gözünün ici gorunuyordu. Dört kez ameliyat olmak zorunda kalmış kadın duzeltebilmek için. Bu beni korkuttu. Ama Angelina Julie nin de eski hali benim gözüm gibi ama o yaptirabilmis ve güzel olmuş. İstanbul'da güncel Öztürk diye ünlü bir doktora resmimi gönderdim yapılacak birşey yok demiş. Niye öyle anlamiyorum. Kendi doktorum Fransız askısı önerdi. Yüz verilirken dolaylı olarak hafif de olsa gözler de çekilir dedi. Benim cildim zaten gergin çünkü daha yeni dolgu yaptırdım. Aranızda veya çevrenizde badem göz estetiği veya bu konuyla ilgili başka bir yöntem deneyeneniz var mi? Bilgilendirirseniz memnun olurum

Merhaba arkadaşlar. Benim alt göz kapagim düşük olduğu için bu durumdan rahatsızım ve badem göz estetiği yapmak istiyordum. Bursa'da bir doktora danıştım ama bana daha önce badem göz ameliyatı geçirmiş bir kadının resmini gösterdi. Çekim yaparken gözün uc kısmı öyle gerilmiş ki gözünün ici gorunuyordu. Dört kez ameliyat olmak zorunda kalmış kadın duzeltebilmek için. Bu beni korkuttu. Ama Angelina Julie nin de eski hali benim gözüm gibi ama o yaptirabilmis ve güzel olmuş. İstanbul'da güncel Öztürk diye ünlü bir doktora resmimi gönderdim yapılacak birşey yok demiş. Niye öyle anlamiyorum. Kendi doktorum Fransız askısı önerdi. Yüz verilirken dolaylı olarak hafif de olsa gözler de çekilir dedi. Benim cildim zaten gergin çünkü daha yeni dolgu yaptırdım. Aranızda veya çevrenizde badem göz estetiği veya bu konuyla ilgili başka bir yöntem deneyeneniz var mi? Bilgilendirirseniz memnun olurum
Badem göz yerine sadece fazla derinin alindigi bir operasyon var. Onu yaptırın bence.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Fransız askısı daha mantıklı geldi. Gerçi gözü pek yukarı kaldırmıyormuş ama azı yeter bana. Hem yüzüm de gerilmiş olur

Merhaba ben üst göz kapağı estetiği yaptırdım ve badem göz. Göz kenarımdan ufacık bir kesi ile yukarı asıldı ve içten dikiş atıldı. Nerdeyse 2 ay geçti göz şeklimden baya memnun kaldım gözler daha canlı daha çekik duruyor ama yine de yapay değil doğal duruyor ve benim en büyük korkum yapay durmasıydı.

dikişleri hala hafif hissediyorum 2 ay sonda geçer dedi doktor bakalım inşallah. Doğal olarak hala hafif izler var göz üstümde çok az belli belirsiz ama göz kenarımda morarma oluştu onlar daha duruyor tamamen geçmedi. İlk hafta asimetrik bir görüntü vardı ama hepsi geçti. Yani öyle hemen 2-3 haftada geçecek bir süreç değil biraz sabırlı olmak gerekiyor

Teşekkür ederim arkadaşlar. Fransız askısı daha mantıklı geldi. Gerçi gözü pek yukarı kaldırmıyormuş ama azı yeter bana. Hem yüzüm de gerilmiş olur
en azıyla yetini. ben yeni ameliyat oldum. gozlerime dokunulduguna bin pişmanım. gozlerim japon gibi cekik ve kuculdu.. sakın ameliyat yaptırmayın.

en azıyla yetini. ben yeni ameliyat oldum. gozlerime dokunulduguna bin pişmanım. gozlerim japon gibi cekik ve kuculdu.. sakın ameliyat yaptırmayın.
Çok geçmiş olsun. Düzeltmenin bir çaresi yok mu? Siz normal badem göz estetiği mi oldunuz? Fransız askı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok geçmiş olsun. Düzeltmenin bir çaresi yok mu? Siz normal badem göz estetiği mi oldunuz? Fransız askı hakkında ne düşünüyorsunuzbir sure gemeini bekliyorum. sisler inince durma bakıcam. fransız askı 1-2 ayda etkisi diye biliyorum. ne yaptırırsanız yaptırın asla ama asla gozlerinize elletmeyin. kaşınızı kaldırtın eğer bşy yaptıracaksanız. ama asla gozle ilgili bsy yaptırmayın..

Insallah cok tesekkur ederim 🙏 Siz de endoskopik kaş kaldirma yaptirabilirsiniz. O sonuclari iyi ve kolay bir islem. Goze ellenmedigi halde, bence gozde de iyi bir etkisi oluyor. Bugun geriye gitsem sadece onu yaptirirdim. Iyi dusunerek karar verin dr la detayli konusun. Erhan eryilmaz iyi diye duyuyorum. Ben o bu arada ameliyat yapmiyor diye duydum. Ona gitmemistim maalesef. Ama simdi yapiyor olabilir

Bende çok pişman oldum keşke diyorm şakak germe olsaydım da yaptırmasaydım 1 sene 3 ay oldu ama iki göz kenarımdada boncuk gibi izler ve dikişi içerden hissediyorm çok kötü bende düzeltme yapabilcek doktor arıyorum yardımcı olabilcek var mı banada
Yaptırma sebebimde gözlerimde kas agrılarım oluyordu birde deri fazlalığım ve göz düşüklüğüm vardı bana tek katkısı agrılarım gecti ve o yorgun görüntü biraz daha gecti

Bence olmayın ben oldum hiç iyi birsey değil

Ben d’un tum yuz ve goz fransiz ip askisi yaptirdim az ödemler var Ama simdiden harika görünüyor,bir de kizlar fransiz askisi diye sahte iplere dikkat edin doktora hangi ip takacagini Sorun cunku cesit cesit ipler var Ben 5-10 senelik dayanikli iplerden kullandirdim

dikişleri hala hafif hissediyorum 2 ay sonda geçer dedi doktor bakalım inşallah. Doğal olarak hala hafif izler var göz üstümde çok az belli belirsiz ama göz kenarımda morarma oluştu onlar daha duruyor tamamen geçmedi. İlk hafta asimetrik bir görüntü vardı ama hepsi geçti. Yani öyle hemen 2-3 haftada geçecek bir süreç değil biraz sabırlı olmak gerekiyor
Merhaba gözlerinizi kapatamama gibi bir sknti oldumu acaba 🤔

X