Bağdat Caddesi’nde tecavüz dehşeti

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden Bağdat Caddesi’nde tecavüz dehşeti yaşandı. Bıçaklı saldırgan, evine yürüyen 19 yaşındaki E.F.B.’yi bir binanın arka bahçesine sürükleyip tecavüz etti
Sitene Ekle
bagdat-caddesi-nde-tecavuz-dehseti-6548228.Jpeg

Cinayet gibi trafik kazalarıyla gündemden düşmeyen Kadıköy Bağdat Caddesi şimdi de tecavüzcü dehşetine sahne oldu. İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan bölgede eli bıçaklı kimliği belirsiz saldırgan, üniversiteli genç kıza bir apartmanın arka bahçesinde tecavüz etti.

PEŞİNE TAKILDI
Önceki gece yarısından sonra yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti: Üniversite öğrencisi 19 yaşındaki E.F.B., cumartesi günü arkadaşlarıyla Kadıköy’de buluşup yemek yedi. Grup ilerleyen saatlere kadar birlikte zaman geçirdi. Gecenin sonunda ise E.F.B., Bostancı’daki evine gitmek için Kadıköy Rıhtım Caddesi’nden dolmuşa bindi.
Sahilyolunda dolmuştan inip evine doğru yürümeye başlayan genç kızın peşine kimliği belirsiz bir kişi takıldı. Takip edildiğini fark eden ancak kaçacak yer bulamayan E.F.B. evinin sokağına girdiği sırada saldırgan harekete geçti. Bir elinde bıçak olan saldırgan diğer eliyle genç kızın ağzını kapattı ve sürükleyerek evinin yakınındaki bir apartmanın arka bahçesine götürdü. Ve burada bıçak tehdidiyle tecavüz etti.
Tecavüzcü, genç kızın çantasındaki 65 TL ile cep telefonunu da aldı.

SALDIRGAN KAÇTI
Saldırgan kaçarken, E.F.B. perişan halde evinin kapısını çaldı. Ailesi tarafından hemen karakola götürülen E.F.B., ifadesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Soruşturma başlatan savcılık, genç kızdan alınan sperm örneklerinin ‘Moleküler Genetik İnceleme’ye alınması talimatını verdi. İstanbul polisi de E.F.B.’nin tarifine göre esmer ve siyah kısa saçlı tecavüzcünün yakalanması için alarma geçti.

TRAFİK TERÖRÜ BİTMEK BİLMEDİ

Tecavüz dehşetinin yaşandığı Bağdat Caddesi, sık sık kural ihlali nedeniyle yaşanan cinayet gibi kazalara da sahne oluyor. Geçtiğimiz yıl yaşanan kazada çiçekçi Mehmet Emin Kaya, üniversiteli Murathan Öztürk’ün kullandığı lüks aracın kurbanı olmuştu. Öztürk’ün aşırı hız nedeniyle kontrolünü kaybettiği Otomobil kaldırıma çıkmış, tezgâhının arkasında uyuyan Kaya’yı öldürmüştü. Kaçtıktan 87 gün sonra teslim olan Öztürk tutuklanmıştı.

Cadde önceki hafta ise 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Feride Büşra Taşlı’ya mezar olmuştu. Kırmızı ışıkta durmayan Zeynep Nur Koşan yönetimindeki lüks otomobilin çarptığı Büşra olay yerinde can vermiş, 26 yaşındaki sürücü tutuklanmıştı.

Kaynak: gazete Habertürk

http://www.milliyet.com.tr/bagdat-caddesi-nde-tecavuz-dehseti-gundem-2184518/

İstanbul'un en elit yerlerinden birinde olduysa İstanbul'da her yer tehlikelidir.

Aaa ama lutfen yaaa o saatte kiz basina ne isi vardi orada???!!! Kesin ickilidir kesin tecavuzu hak edecek sekilde giyinmistir...
Diyen birileri cikar elbet....
Tobe estafurullah...
Şu zihniyette insanlar oldugu surece bizim feraha erecegimiz yok...

Ben anlamiyorum bu insan musveddelerini..
ulan 10 cm fazlaligin var diye sen nasil kendinde bi kadinin irzina gecme hakkini bulursun!!! Ne cesaret ne hak?

Yakalanir insallah kisa zamanda... tikildigi delikte aynisi yaparlar ona da...

Tecavuzculere hadim uygulamasi gelmeli! Baska yolu baska caresi yok!

30 yaşındayım.akşam 5 te mesai biter en geç 6 da evdeyim.işim varsa haber veririm.ama eve gidişim 9 u geçmez.arkadaşlarımla gece gezmesi hayal benim için.ergenken kızıyordum ama babama abime anneme hak veriyorum şimdi.benim çocuğum olsa kız erkek farketmez bende gece dışarı çıkmasına izin vermem.güvenli bi şehirde yaşıyorum ama çöp atmaya bile inerken anneme camdan bak diyorum eğer gece ise.

Yakalanmış pislik
http://www.gazetevatan.com/bagdat-caddesi-nde-tecavuz-dehseti-908693-yasam/

KAÇAN SALDIRGAN EVİNDE YAKALANDI

Saldırgan kaçarken, E.F.B. perişan halde evinin kapısını çaldı. Ailesi tarafından hemen karakola götürülen E.F.B., ifadesinin ardından Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Soruşturma başlatan savcılık, genç kızdan alınan sperm örneklerinin ‘Moleküler Genetik İnceleme’ye alınması talimatını verdi. İstanbul polisi de E.F.B.’nin tarifine göre esmer ve siyah kısa saçlı tecavüzcünün yakalanması için alarma geçti. Bu sabah Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği Ekipleri'nin düzenlediği operasyonda Pendik'te evinde yakalanan saldırganın 33 yaşında evli ve 2 çocuk babası ve servis şoförü olduğu ortaya çıktı. Saldırganın ayrıca uyuşturucudan, dolandırıcılık ve hırsızlıktan poliste kaydının olduğu öğrenildi.

zaten hırsızlık dolandırıcılık potansiyel bir suçluymuş.işte iki üç gün hapiste tutup salıverince böyle hayatlar karartıyorlar ne üzüldüm ya kıza :KK43:

Yazıklar olsun evli ve 2 çocuğu varmış rabbim ailesinin yardımcısı olsun düşenemiyorum o kadını

Hem de pendikte oturuyomus. Burnumun dibi... Allahim sen koru ya rabbim bizi...
Hadim ediceksin ya bunlari. Tecavuzun gerceklesmesi de sart degil. Yeltenmesi bile yeterli olmali. Bi daha o uzvunu kullanamayacak hale getireceksin bak bakalim akli basina geliyo mu gelmiyo mu...

Hem de pendikte oturuyomus. Burnumun dibi... Allahim sen koru ya rabbim bizi...
Hadim ediceksin ya bunlari. Tecavuzun gerceklesmesi de sart degil. Yeltenmesi bile yeterli olmali. Bi daha o uzvunu kullanamayacak hale getireceksin bak bakalim akli basina geliyo mu gelmiyo mu...
İnşallah cezaevinde işini bitirirler pisliğin ailesinin hayatınıda kararttı

yasalar caydırıcı değil arkadaşlar... tutuklanıp salı veriliyorlar... adamda en fazla 2-3 sene yatar çıkarım diyor belki o kadar bile değil... bu ülke neler gördü 17 aylık bebek çok neşeli kucağımıza oturuyordu deyip yaratıkların tecavüzüne uğradı, 12 yaşında ki kıza 26 kişi ki bunların çoğu kamuda görevli ! ee ne oldu dava çok tatmin edici cezalar mı verildi yoksa dur bi dakika BERAAT KARARI verilmişti değil mi?

X