Bağırsak enfeksiyonu

toprakkss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
39
7
26
Merhaba kizlar bebeğim bağırsak enfeksiyonu olmuş 2 aylık . Flagy şurup yazıp yolladılar. Başına gelen oldu mu iyilesti mi bebekleriniz .

Çok Geçmiş olsun 💐 şaşırdım 2 aylık çocuğun bağırsak enfeksiyonu yaşamasına çok garip gerçekten. Sanırım banyo suyunu yutmuştur başka nasıl hasta olacak ki

yeşil mukuslu kaka süt alerjisine de işaret. Emziriyorsanız süt ve süt ürünlerini azaltın birde öyle deneyin mukus azalıyor mu azalmıyor mu? Geçmezse mutlaka çocuk gastroya gidin.

Merhaba gaita sonucunda ne çıktı acaba. Benim bebeğime de flagy yazdılar ben guvenmeyip çocuk gastroya götürdüm ilacı kullanma denildi bebegimdeki besin alerjisiymis.flagy kakada amip varsa kullanırız dedi dr
Merhaba . Gaita sonucunda enfeksiyon var denildi .4 5 lökosit 2 3 eriteosit çıktı işte . Şurup yazmisti . Sonra ben özele götürdüm bebeği anne sütü alan bir bebek enfeksiyon kapamaz büyük ihtimal besin alerjisi vardır dedi ilacı verme sakin dedi bende vermedim . Şuanda hafif ishal gibi kakası sizinki nasıl

Merhaba . Gaita sonucunda enfeksiyon var denildi .4 5 lökosit 2 3 eriteosit çıktı işte . Şurup yazmisti . Sonra ben özele götürdüm bebeği anne sütü alan bir bebek enfeksiyon kapamaz büyük ihtimal besin alerjisi vardır dedi ilacı verme sakin dedi bende vermedim . Şuanda hafif ishal gibi kakası sizinki nasıl
Benim bebeğim ilk 3 ay sürekli ishaldi. Günde 8 kere fışkırtarak kaka yapıyordu ve alerjisi vardı. 2.5 aylık diyete başladım hafifledi büyüdükçe de azaldı bitti. Yediklerinize biraz dikkat edin süt ve süt ürünleri rahatsız ediyor bazı bebeği.

ben yıllarca kızımda çektim her 2aya bı enfeksiyon serumlar antibiyotikler 6yaşına kadar yine bigün acile gittik bi dr.daha genç sadece röntgen istedi karın ağrısı anında meğerse 6yıl enfeksiyon diye adlandırdıkları mide üşütmesiymiş şimdi dr.bile gitmiyorum artık neyapacağımı biliyorum ilaçsız atlatıyorum...sizinki olabilir enfeksiyon ama sık geciren çocuklar için bi tavsiye olsun

Aynen bizimde ilk tahlil 4 5 lökosit 1 2 eritrosit çıktı çocuk gastro kullanma dedi kullanmiyorum. İshalde devam ediyor günde 4 5 kakası var

Benim bebeğim ilk 3 ay sürekli ishaldi. Günde 8 kere fışkırtarak kaka yapıyordu ve alerjisi vardı. 2.5 aylık diyete başladım hafifledi büyüdükçe de azaldı bitti. Yediklerinize biraz dikkat edin süt ve süt ürünleri rahatsız ediyor bazı bebeği.
Bende diyete başladım ama ishal devam ediyor insallah çabuk düzelir bizimde

X