Bağırsaklarda kramp şeklinde gaz

Okyanus73168685

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2021
321
41
43
Kızlar resmen bacağa vuran kramp gibi karnıma özellikle sağ sol karnıma giriyor böyle uzun sürse o ağrı bayıltır.
Aranızda böyle bir sorun yaşayan var mı Varsa nasıl çözüm buluyorsunuz bana yardımcı olur musunuz

Kızlar resmen bacağa vuran kramp gibi karnıma özellikle sağ sol karnıma giriyor böyle uzun sürse o ağrı bayıltır.
Aranızda böyle bir sorun yaşayan var mı Varsa nasıl çözüm buluyorsunuz bana yardımcı olur musunuz
Dün geceden beri de aynı şikayet bende de var.. özellikle akşam olunca artıyor ne yapacağımı şaşırdım bende..

Gaz malesef önceden bende çok olurdu doğrulup yürüyemezdim acile giderdim ağrıdan sonuc genelde gaz olurdu😒

Gaz sancısı olduğu kesinse yere uzanıp bisiklet sürme hareketi yapabilirsiniz, karnınıza masaj yapmak da iyi gelebilir

Kızlar aynı durum bende de vardı gaz sancısı yok deprem den sonra stres dıyerek hep serum takıp eve yolluyorlardı kolon ca cıktım ve 3. Evre o yuzden ıhmal etmeyın mutlaka genel cerraha gıdın bısey cıkmas belkı gerçekten basıt bı gaz sancısı ama ıçiniz rahat etsin

Ibs olabilir,bi doktora görünmekte fayda var,yada stresli bi dönemden geçiyosunuzdur

Kızlar aynı durum bende de vardı gaz sancısı yok deprem den sonra stres dıyerek hep serum takıp eve yolluyorlardı kolon ca cıktım ve 3. Evre o yuzden ıhmal etmeyın mutlaka genel cerraha gıdın bısey cıkmas belkı gerçekten basıt bı gaz sancısı ama ıçiniz rahat etsin
Cok gecmis olsun suan ne durumda tedaviniz acaba. Benimde kolon ca erken teshisti ama bagirsagi aldilar. Metastas yapmasindan korkuyorum

Merhabalar yorumunuzu çok geç gördüm Çok geçmiş olsun Acil şifalar diliyorum Tedavi görüyor musunuz ve Ne kadar süredir çekiyordunuz o sıkıntıyı başka belirtileri var mıydı acaba

X