Bebek İkinci El BAHA HAMİLE VE LOHUSA TAKIMI SON FIRSAT 35 TL/SATILMIŞTIR.

Mahidevran85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2013
1.728
34
Yumusacik bir penyesi var. Onundeki resimde simli olan yerlerde dokulmeler oldu 129 lira etiket fiyatiydi ihtiyaci olan kacrmasin cok tatli duruyor. Hamileliktede kullanablrsnz. Ilk 3 ay 36 38 ve 40 bedenseniz hamileligin her donemnde ve dogum sonrasi kullanablrsnz. Artk ihtiyacim olmadigi icn satiyorum. 3lu set olarak 60 lira.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1404221711759.jpg
    $1404221711759.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 169
  • $1404221728896.jpg
    $1404221728896.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 149
Bir iki aylik giyeceginz pijama takimina o kdar para vermeye degmez. Ev ici cok rahat bir pijama

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb kızlar yeni fiyatlarla karşınızdayımm. Konularımdan 50 tl ve üstü alış veriş yapan arkadaşıma 10 adet diş buğdayı magnet hediyeee buyrun yeni kampanyamaaa:)))
image.jpg

image.jpg

pijamada dökülmeler oldu demişsiniz . çok m u belli oluyor?
Her yerinde eşit dökülme olmuş cnm baktım şmdi. Valla bana kalırsa eski kullanılmış gbi değil. Ztn bu pullar ilk yıkamada bile dökülen cinsten. Eski durmadığını söleyebilirm.hatta istersenz o bölgeye pul bile alıp dikebilirsnz yada diktirebilirsnz. Şeffaf misine ipleriyle fln. hem dökülmez hemde daha şık durur. 10 dkklık iş:)

Herkes 70-75-80 istiyor. Ben 3 lü takım 35 yaptım kızlar. Ürün tertemz aklınıza fiyattan ötürü bişi gelmesn ihtiyacım olmadığı için satıorum sadece. İsteyene detaylı foto atarım:)

Herkes 70-75-80 istiyor. Ben 3 lü takım 35 yaptım kızlar. Ürün tertemz aklınıza fiyattan ötürü bişi gelmesn ihtiyacım olmadığı için satıorum sadece. İsteyene detaylı foto atarım:)
Renk ne ayrica sizdekilerin fotosnu grsek daha iyi olur

Sfr alcm ztn cnm iki tane eger senn mavi oldyfi birini snden alrdm nyse nasip tskrler
Benmde oğlum oldu ama ben maviyi sevmedğm için pembe gymiştm. Sonuçta erkek olan bebeğim:) o gysn maviyi ben giyeym pembeyi:))))) şaka bi yana tercih meselesi tbyki nasl seviosanız öle:)

Benmde oğlum oldu ama ben maviyi sevmedğm için pembe gymiştm. Sonuçta erkek olan bebeğim:) o gysn maviyi ben giyeym pembeyi:))))) şaka bi yana tercih meselesi tbyki nasl seviosanız öle:)
ORasi oylr tabi de dedgnz gbi terch meselesi

X