Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın? 💮

Jou

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
25 Ağustos 2019
57.322
102.511
30
1708159694385.png

1708159759890.png

BAHAR DİZİSİ OYUNCU KADROSU
buluşacak. Oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi birbirinden başarılı isimlerle göz dolduran Show TV’nin yeni dizisi, “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?”

1708159879818.png

BAHAR DİZİSİ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Bahar'ın 1. Bölümünde; Bahar (Demet Evgar), başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu (Mehmet Yılmaz Ak)’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır. Bahar’ın doktoru Evren (Buğra Gülsoy), onu kurtarmaya kararlıdır.

Bahar, yirmi sene önce tıp fakültesinden mezun olmuş, doktorluk yerine ev hanımlığını seçmiştir. Bahar, başarılı cerrah Timur Yavuzoğlu’yla evlidir, hayatını eşine ve çocuklarına adamıştır. Dışarıdan çok mutlu gözüken Yavuzoğlu Ailesi, Bahar’ın hastalığıyla sarsılır.

Bahar’ın doktoru Evren, onu kurtarmaya kararlıdır ve tek kurtuluşunun karaciğer nakli olduğunu söyler. Ailede bir tek Timur’un karaciğeri uyumlu çıkar! Büyük bir eşikle sınanan Yavuzoğlu ailesi için bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır!

Salı Akşamı SHOW TV 20.00

Son düzenleme:
Bende bugün izleyecek başka birşey olmayınca bi bakayım dedim. Beni de sardı güzel diziye benziyor 😸

Ay daha demin bende topikte sordum kız izleyen var mı diye 😅 sana dicektim konu aç dedikodusunu yapalım diye açmışsın bile harikasın 😍😍

Hemde ne geliyor 😁😅 belkide ilkkez dik duran bi kadın karekter gorüyoruz TV De o yüzden bu kadar hoşumuza gitti.

Hele o cadaloz kaynanası ona da ayrı sinir oldum 😈
Ayy sorma ya kendine 200bin liralık çanta alıyor ama söz konusu bahar olunca çok harcama yapmış da falan filan 🥴

• Komik
Reactions: Jou
X