Bahçe duvarı üzerine 2-3 aylık olduğu belirtilen cenin bırakıldı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
$insaf-bahce-duvarina-birakildi-4211400.Jpeg

İNSAF!! Bahçe duvarına bırakıldı
ESKİŞEHİR'de bir apartmanın bahçe duvarı üzerine 2-3 aylık olduğu belirtilen cenin bırakıldı. Cenin, hastane morguna götürüldü

İNSAF!! Bahçe duvarına bırakıldı

ESKİŞEHİR, (DHA)

Çankaya Mahallesi Hızır Sokak'ta akşam saatlerinde bir apartmanın girişindeki bahçe duvarı üzerinde cenin gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar üzerine söz konusu apartmanın bulunduğu yere polis ve 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, kimliği belirsiz hamile kadının düşük yaptığı ceninin 2-3 aylık olduğunu belirtti. 112 sağlık ekipleri, polislere ölü bir cenine yapacakları bir şey olmadığını söyleyerek olay yerinden ayrıldı. Cenin, polis ekiplerinin çağırdığı belediyeye ait cenaze aracıyla otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi morguna götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yahu gomun bari birakilir mi oylece????
Allah akil fikir versin bu insanlara.

Son düzenleme:
Eskişehirdeymiş bulunduğum yerde yani. Ne günlere kaldık yaa. Herhalde gizli bir gebelikti diye düşünüyrum belki bilerek düşük yapmıştır. Kimse de görmemiş mi sanırım başka yerde düşük yaptı sonra oraya koydu bari göm ya. Offf valla içim kaldırmıyor biz çocuk sahibi olmak için uğraşıyoruz bir de böyleleri var. Allah ıslah etsin.. :KK47:

insanlar görsün diye bırakmış herhalde oraya, niyeyse

anlam veremedim sokakta mı düşük yaptı,
kedi köpek yesin diye mi bıraktı?
çok ilginç. :44:

Yaaa kizlar bu haberi netten okurken bir habere denk geldim halaaa inanamiyorum gorduklerime :KK43:(((galiba japonyaydi şokta oldugumdan hatirlayamiyorum cenin yiyorkarmis :'(( ne olur birisi yalan oldugunu soylesin adamin yerken resmi vardi :KK43:(( ben video izledim şoktayim hala

Yaaa kizlar bu haberi netten okurken bir habere denk geldim halaaa inanamiyorum gorduklerime :KK43:(((galiba japonyaydi şokta oldugumdan hatirlayamiyorum cenin yiyorkarmis :'(( ne olur birisi yalan oldugunu soylesin adamin yerken resmi vardi :KK43:(( ben video izledim şoktayim hala

ne yazık ki bende öyle haberler okumuştum doğruluk payı nedir bilmiyorum videolar da var ama :18:
adamlar ne bulurlarsa yiyolar

evet bu çok gündeme geldi, bilmiyorum doğru mu, Allah cezalarını versin doğruysa...

bende yendigi gormedim ama yurt disinda bu kurtajla alinan ceninlerle anti aging krem yapiyorlarmis hastaneler bu ceninleri kozmetik firmalarina satiyorlarmis bir daha krem alip kullanirken sanirim iki kez dusunecegim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ek olarak Canlı canlı maymun beyni.... umarım yemiyorlardır ama o kadar böceği yiyen bunlarıda yer...

Ek olarak Canlı canlı maymun beyni.... umarım yemiyorlardır ama o kadar böceği yiyen bunlarıda yer...

Okuduklarima inanamiyorum bugun tesadufen gordum. bayagi bebekti yedikleri bildigin yemek yapmiskar
o goruntuleri beynim ve kalbim hala kabul etmiyor
Bu vicdansizlikla da aciklanamaz insanlik disi bisey :KK43:((
Canli maymun beyninude duyunca iyice dehsete dustum

yiyecek o kadar çok şey varken yiyecek kedi, cenine mi kalmışlar ne biçim midedir arkadaş...

haber içinse, cinsel ilişkiye girerken ruh sağlığı, çevre şartları falan aransın bence artık
sonuçlarına katlanamayan yaşamasın kardeşim şunu

X