Bahceci mi Koc üniversitesi mi

Merhaba beni bi sordum olcak

Sizce Bahçeci tüp Bebek merkezi mi
Yoksa
Koc üniversitesi mi

Positive sonuc alanlar Bana yardim edermissiniz
Merhaba doktora gittinizmi bilmiyorum asla koç üniversitesine ben gittim hem zman hem umut hemde para kaybi tüm tedavi sürecimi anlatayim size basimdan geçenleri.. doktorla ilk görüşmeye gittik odaya aldilar bizi odada kendisi ve asistani vardı 5 dakika kadar kimse bizimle konusmadi kendileri aralarinda konuşuyorlardı sanki biz orda değildik buyrun nasil yarimci olabilirim dedi 10 kelimeyi bile geçmeyen özetle bize bir yumurta bir sperm ile hal oluyormuş kelimesi üzerinden konuyu bağladık tamam dedik (insan bilmeyince böyle oluyor) sonrasinda kan tahlilleri muayne bitti konuşmak etmek yok ama hemsire odaya aldi ilaclariniz bunlar dedi ...bem şok hemsireye soruyorum sizinle mi tedaviye başliyoruz sizdenmi öğreniyoruz nedir genel durumumuz bir sorun varmi kimse açıklama falan kesinlikle yok neyse ilaclari aldik tedaviye başladık bu seferde doktor bey ortada yok bana asistanlar bakıyor üniversite hastanesi yaa ... sesimizi yüksektim biraz doktor bey ortada yok bakmıyor çok yoğunmuş neyse iyi kötü tripli tripli ilgilendi doktor bey ama bu süreçte iki kelime etmiyor tenezzül edip asla bir diyolog yok hasta ile.. yumurta toplama günü yunurtalar toplandi bir şey soracam suze diyorum kalidorda gidiyor müsait değilim diyor arkasina bakmadan süreci bilmiyorum biz sizi arayacaz diyorlar odasina gittim artik sordum yüzsüzlükle bekleyecez dedi .. bu kadar olumsuzlukla döllenme oldu ama ilerlemedi .. asla doktor falan da kesinlikle aramadi zaten iletişim adina birsey yok .. şu oldu bundan budur falan filan yok yüzün bile bakmıyor insanın ne arayacak ... sekreter aradi bir defa randevu verecekmis tekrardan asla gitmedim gitmem... bende 20 yil özel bir klinikte çalışıyorum yol yordam bilemeyen insan degilim emek nedir insana hizmet nedir biliyorum ama bu değil insana değer bu değil... hastanede her doktor hepsi bu şekilde değildir belki ama benim başıma gelenler.. insallah herşey gönlümüzce olur.. sevgiler ❤💖

Yoksa
Koc üniversitesi mi

Ben kocta yumurta dondurma yaptim (gebelik sonucuyla ilgili bir sey diyemem bu durumda elbette) memnun kaldim acikcasi ne zaman ne sorsam yardimci oldular hatta catlatma ignesinin saatini takip edip whatsuptan o dakikada mesaj istediler yaptigima dair her yer herkese iyi gelmeyebiliyor iste kuzenim de bahcecide tup bebek yapmisti o da oradan hic memnun kalmadi

Ben dış doktor hastasıydım ancak bütün işlemlerim koçta yapıldı. 3 deneme ve maalesef sonuç negatif.. bu sebeple koça pek sıcak bakamıyorum

Ben dış doktor hastasıydım ancak bütün işlemlerim koçta yapıldı. 3 deneme ve maalesef sonuç negatif.. bu sebeple koça pek sıcak bakamıyorum
Merhaba ne denir ne söylenir bilemedim bende aynisini yaşadım doktorunuz kimdi koç. ta bilmiyorum isim verebilirmisiniz ben çok negatif olaylar yaşadım aslada kimseye tavsiye etmiyorum negatif bile olsa sonuç insana saygi hizmet bu değil asla saygı yok o kurumda hastanın hiç bir önemi yok sadece para istiyorlar hakkimizda hayirlisi bende olumsuz şeyler çok yaşadım.. hakkimizda hayirlisi pes etmek yok kendimizi toparlıyoruz ve yola devam ediyoruz ❤🤲🤲🤲🤲🤲💖💗💕

Merhaba ne denir ne söylenir bilemedim bende aynisini yaşadım doktorunuz kimdi koç. ta bilmiyorum isim verebilirmisiniz ben çok negatif olaylar yaşadım aslada kimseye tavsiye etmiyorum negatif bile olsa sonuç insana saygi hizmet bu değil asla saygı yok o kurumda hastanın hiç bir önemi yok sadece para istiyorlar hakkimizda hayirlisi bende olumsuz şeyler çok yaşadım.. hakkimizda hayirlisi pes etmek yok kendimizi toparlıyoruz ve yola devam ediyoruz ❤🤲🤲🤲🤲🤲💖💗💕
Merhaba bende Koçta Özgür Öktem ile 4 defa olumsuz tüp bebek denemem oldu. Bir daha oraya gitmeyi düşünmüyorum. Aret Kamar da deneyeceğim.

Hayirlisi olsun inşallah emeklerimizi bos cikarmaz Allah'ım ben birgül sarıkamış başladım bir hafta oldu 3.cu denemeden sonra doktoru değiştirin diyorlar ben bir kere kocta toplandi ama emriyolar ikinci günde öldüler zaten benim doktorum barış ata idi ... ikinci denemem kimyasal oldu 3.cü tedavi iptalim oldu 4 cü kez başladım bir tane embriyo transfer edildi kaldi oda tutmadi ... benim yasim 40 ..sizinki kaç amh ..0 .82 çokmu düşük bütün tahlillerim rahim genetik testler temiz çıkıyor .. allahim hepimizin yardimcisi olaum canim yilmak yok yola devam dua edelim birbirimize❤💗💖💕🤲🤲🤲

Kocu bilemem ama izmirde 5 basarisiz sonuctan sonra bahceciden cok memnuz. Esimde sperm cikisi yoktu. Tese ile bulunuyordu. Bulent hoca 5 ay ilac tedavisi uyguladi ve normal yoldan sperm elde edildi. Bu ay tedaviye basliyoruz. Her ay duzenli olarak araniyor ve hal hatir soruluyor. Ne zaman istesek WhatsApp yoluyla ulasabiliyoruz. Ilk gorusme ve muayenden sonra bizi muhasebe bolumune aldilar ve hangi surecte ne kadar ucret alacagi baştan belirtildi. Bunu belirtmeleri cok iyi. Suprizle karsilasmiyorsun. Acıbadem i aramıştık gelince bakariz gibi bi yanit aldigimiz icin belirsizlik oldugu icin orayı secmemistik. Kisacasi bahceciden cok memnunuz.

Yoksa
Koc üniversitesi mi

ben koc ta 2 asılama yaptırdım gecen yıl..
Barıs ata da ve memnun kaldım.. yanı tup bebek ıcın henuz başlayamadık dıs gebelık gecırdım ama ekım ayında baslayacagız..
Gurkan bozdag geldı suan barıs beyın yerıne hacettepe unv.den dıs gebelık gecırdıgımde baska bır hastanedeydım ve dırek kendısıne gıttım, benım tuplerımı alacaklarken kendısı ıgne ıle sonladırdı ve tuplerımın alınmasından kurtardı..
aşırı sakın ve acıklayıcı konusan bır hekım ben bır sıkıntı yaşamadım orda..
hemsıreler ıgne saatınızı bıle hatırlatıyor gece 11 de ıgnem vardı bana mesaj atıyorlardı unutmayın lutfen ıgnenızı dıye..
ılk asılamam kımyasal oldu, ıkıncısı negatıf..
ve Barıs beyın hastası olmamama ragmen suan bıle ne yazsam bes dk ıcınde donus yapıyor yardımcı oluyor.
ınternetten doktorları aratabılırsınız Barıs ata TSRM (üreme saglıgı ve infertilite ) dernegi yonetım kurulu baskanı- Gürkan bozdag ıse yardımcısı. suan Barıs bey dubaıde arada bır koça gelıyor onunla tanıstıgım ıcın cok mutluyum.. bır abı gıbı her zaman bana yardımcı oldu asılama sonrası ara verdım 8 ay, o sırada hamıle kaldım butun testlerıme yorum yaptı, dıs gebelıgımde gurkan beye yonlendırdı.. yanı ben sıkıntı yaşamadım şuana kadar canım..
bu bıraz kişi ve tedavı yöntemi ve sorunun ne oldugu ıle alakalı bence, yoksa hastane kesınlıkle para odaklı bır yer degıl tam tersıne bana saglık ocagında yapılacak testlerı bıle soyledıler ılla burda yaptırın dıye dayatan yerler var cok okuyorum burada ...
sevgıler .

Merhaba doktora gittinizmi bilmiyorum asla koç üniversitesine ben gittim hem zman hem umut hemde para kaybi tüm tedavi sürecimi anlatayim size basimdan geçenleri.. doktorla ilk görüşmeye gittik odaya aldilar bizi odada kendisi ve asistani vardı 5 dakika kadar kimse bizimle konusmadi kendileri aralarinda konuşuyorlardı sanki biz orda değildik buyrun nasil yarimci olabilirim dedi 10 kelimeyi bile geçmeyen özetle bize bir yumurta bir sperm ile hal oluyormuş kelimesi üzerinden konuyu bağladık tamam dedik (insan bilmeyince böyle oluyor) sonrasinda kan tahlilleri muayne bitti konuşmak etmek yok ama hemsire odaya aldi ilaclariniz bunlar dedi ...bem şok hemsireye soruyorum sizinle mi tedaviye başliyoruz sizdenmi öğreniyoruz nedir genel durumumuz bir sorun varmi kimse açıklama falan kesinlikle yok neyse ilaclari aldik tedaviye başladık bu seferde doktor bey ortada yok bana asistanlar bakıyor üniversite hastanesi yaa ... sesimizi yüksektim biraz doktor bey ortada yok bakmıyor çok yoğunmuş neyse iyi kötü tripli tripli ilgilendi doktor bey ama bu süreçte iki kelime etmiyor tenezzül edip asla bir diyolog yok hasta ile.. yumurta toplama günü yunurtalar toplandi bir şey soracam suze diyorum kalidorda gidiyor müsait değilim diyor arkasina bakmadan süreci bilmiyorum biz sizi arayacaz diyorlar odasina gittim artik sordum yüzsüzlükle bekleyecez dedi .. bu kadar olumsuzlukla döllenme oldu ama ilerlemedi .. asla doktor falan da kesinlikle aramadi zaten iletişim adina birsey yok .. şu oldu bundan budur falan filan yok yüzün bile bakmıyor insanın ne arayacak ... sekreter aradi bir defa randevu verecekmis tekrardan asla gitmedim gitmem... bende 20 yil özel bir klinikte çalışıyorum yol yordam bilemeyen insan degilim emek nedir insana hizmet nedir biliyorum ama bu değil insana değer bu değil... hastanede her doktor hepsi bu şekilde değildir belki ama benim başıma gelenler.. insallah herşey gönlümüzce olur.. sevgiler ❤💖
Şok oldum şu olanlara ...üzüldüm :KK43:
bende Barıs beyde ıkı asılama oldum ve ılk muayenem 45 dk surmustu ve aşılama için..
ve sureklı whatsaptan hemsıreler ılac saatlerınde alarm gıbı yazdılar..
hala da Barıs bey ıle gorusuyoruz hatta dün hsg sonucumu attım suan onun hastası degılım..

Şok oldum şu olanlara ...üzüldüm :KK43:
bende Barıs beyde ıkı asılama oldum ve ılk muayenem 45 dk surmustu ve aşılama için..
ve sureklı whatsaptan hemsıreler ılac saatlerınde alarm gıbı yazdılar..
hala da Barıs bey ıle gorusuyoruz hatta dün hsg sonucumu attım suan onun hastası degılım..
Valla ne mutlu size çok sevindim sizin adiniza çünkü bu tedavi çok önemli gerçekten tesekkur ederim canım ... ordada çalışan hemşireler mesleklerini cok güzel yapıyorlar ama benim başıma gelenler bunlar bir hasta olarak tek bir kelime bile eksik yada fazla yazmadım... beni çok üzdüler Gerçek ten Ne umutlar hayaller ile gidiyoruz maddi kısmın hiç önemli değil inanın ... simdi kime gidiyorsun canım

Aynen
Ben kocta yumurta dondurma yaptim (gebelik sonucuyla ilgili bir sey diyemem bu durumda elbette) memnun kaldim acikcasi ne zaman ne sorsam yardimci oldular hatta catlatma ignesinin saatini takip edip whatsuptan o dakikada mesaj istediler yaptigima dair her yer herkese iyi gelmeyebiliyor iste kuzenim de bahcecide tup bebek yapmisti o da oradan hic memnun kalmadi
Aynen canım katılıyorum sana .. özel hizmet yada ilgi yada alaka beklemiyorum ben sahsen sadece hizmet hizmet sektörü diyelim elektirik meselesi demekki diye düşünüyorum ben artik her yerde her sektörde oluyor diyelim yapacak hic birsey yok deyip gülüp geçmek gerek ben amerikana gittim sonrasinda hayırlısı allah'tan

Valla ne mutlu size çok sevindim sizin adiniza çünkü bu tedavi çok önemli gerçekten tesekkur ederim canım ... ordada çalışan hemşireler mesleklerini cok güzel yapıyorlar ama benim başıma gelenler bunlar bir hasta olarak tek bir kelime bile eksik yada fazla yazmadım... beni çok üzdüler Gerçek ten Ne umutlar hayaller ile gidiyoruz maddi kısmın hiç önemli değil inanın ... simdi kime gidiyorsun canım
Çok üzüldüm hepimiz bu yoldayız ve ne umutlar ile gidiyoruz doktorlara .
Haklısın 😢
Kuzu şimdi ben tüpe başlayacakken dış gebelik yaşadım şuan hsg çektirdim temiz çıktı..
Gürkan bey ile tüp deneyecegiz gbi duruyor eğer bu ay gebelik olmaz ise..
Barış bey. Artık yok gni bişey zaten Dubai de.
Ayda bir falan İstanbul'da ,
Sen nasılsın hangi merkezdesin canım

Aynen

Aynen canım katılıyorum sana .. özel hizmet yada ilgi yada alaka beklemiyorum ben sahsen sadece hizmet hizmet sektörü diyelim elektirik meselesi demekki diye düşünüyorum ben artik her yerde her sektörde oluyor diyelim yapacak hic birsey yok deyip gülüp geçmek gerek ben amerikana gittim sonrasinda hayırlısı allah'tan
İnsallahh gönlünüze göre olur. önemli olan nasip olmasi , nerde olduğunun çok önemi yok.
Hepimizin amacı aynı 🤲❤️

Ben dış doktor hastasıydım ancak bütün işlemlerim koçta yapıldı. 3 deneme ve maalesef sonuç negatif.. bu sebeple

Merhaba bende Koçta Özgür Öktem ile 4 defa olumsuz tüp bebek denemem oldu. Bir daha oraya gitmeyi düşünmüyorum. Aret Kamar da deneyeceğim.

Çok üzüldüm hepimiz bu yoldayız ve ne umutlar ile gidiyoruz doktorlara .
Haklısın 😢
Kuzu şimdi ben tüpe başlayacakken dış gebelik yaşadım şuan hsg çektirdim temiz çıktı..
Gürkan bey ile tüp deneyecegiz gbi duruyor eğer bu ay gebelik olmaz ise..
Barış bey. Artık yok gni bişey zaten Dubai de.
Ayda bir falan İstanbul'da ,
Sen nasılsın hangi merkezdesin canım
Canim çok büyük geçmiş olsun inşallah hayırla sonuçlanır.. git bir görüş ben gittim memnun kalmadim koç ta Barış bey inşallah hayırlı olur sana ...canim ben Birgül sarikmış gittim tavsiye ile ... hayırlısı ile salı test günümüz inşallah 2 tane transfer edildi dua edelim birbirimize ... Bu arada beslenmene çok dikkat et folik asit kullanmanı tavsiye ederim alkol sigara varsa bırak çalışıyorsun sanırım stres yapma ben bıraktım işi Rabbim hepimizin kucaklarıni doldursun🤲🤲🤲 🤩😍🤲🤲🤲

Canim çok büyük geçmiş olsun inşallah hayırla sonuçlanır.. git bir görüş ben gittim memnun kalmadim koç ta Barış bey inşallah hayırlı olur sana ...canim ben Birgül sarikmış gittim tavsiye ile ... hayırlısı ile salı test günümüz inşallah 2 tane transfer edildi dua edelim birbirimize ... Bu arada beslenmene çok dikkat et folik asit kullanmanı tavsiye ederim alkol sigara varsa bırak çalışıyorsun sanırım stres yapma ben bıraktım işi Rabbim hepimizin kucaklarıni doldursun🤲🤲🤲 🤩😍🤲🤲🤲
Çok sağol canım yeni yeni toparliyorum bende .
Gürkan bey ile devam edeceğiz bakalım nasip.
Barış bey yurtdışında artık.
Ay insallaahhh sana can olsun yavruların sımsıkı tutunsun 🤲❤️
Aynen folik asit kullanıyorum, alkol sigara yok .
Evet iş hayatı biraz stres yaratıyor..
Ammiinnn🤲❤️🤲

Çok sağol canım yeni yeni toparliyorum bende .
Gürkan bey ile devam edeceğiz bakalım nasip.
Barış bey yurtdışında artık.
Ay insallaahhh sana can olsun yavruların sımsıkı tutunsun 🤲❤️
Aynen folik asit kullanıyorum, alkol sigara yok .
Evet iş hayatı biraz stres yaratıyor..
Ammiinnn🤲❤️🤲
Çok teşekkür ederim canım sın
Haberleşelim
Lütfen seninle rabbim hepimizin gönlüne göre versin gürkan bey hangi hastanede .. yoga plates falan git stres atarsın çok faydasını görürsün ...

Bahçeci hariç diğer şıklar .. bahçeci kaoslu bir ortam sırf reklm peşindeler zira kimsal gebelikler i bile pozitif diye bangır bangır yayınlıyorlar . Doktorları karambole deniyor ilkini hatta bir tanıdığımın 2 ciyide öyle yaptılar . Mağlesef tüp bebeği her yer ticarethane olarak görüyor bizlerde yolunacak kaz . Ben ilkinde bahçecihi denedim ikincide almanyada bir tüp bebek kliniği şimdi 3 cüye başlıyacağım 3 ay sonra .. bu kez bir üniversite hastanesini srçtim çok yorgunum artık 😞

Çok teşekkür ederim canım sın
Haberleşelim
Lütfen seninle rabbim hepimizin gönlüne göre versin gürkan bey hangi hastanede .. yoga plates falan git stres atarsın çok faydasını görürsün ...
Koç üniversitesi de kuzum Gürkan bey Hacettepe den Geldi.
Aminnn Allah'ım hepimize an yakın zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin 😍 aminnnn

X