Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci Tüp Bebek Merkezi Hastaları

Bahçeci hastaları olarak bilgi paylaşımı yapmak için açtım konuyu

Canimmm selam, bende uzun zaman sonra girdimm yazayim diye baktim baslik acmissin hemen buraya yazayim dedim. Merhabaaa herkese..benim ufaklik buyuyor vallahi. Bende muatecep hocami ziyarete gitcem haftasonu insallah. Havalar duzelmisken el opturmeye gidelim dedim. Yolu bahceciden gececekk herkese sunu ictenlikle soyleyebilirim... dogru yerdesinizz hiiicccc merakk etmeyinnnn

Kızlar selam bende havuz için regl dönemimi bekliyorumm benim gibi havuz yaptıran varmııı herkese bol şans :KK200:

Kızlar selam bende havuz için regl dönemimi bekliyorumm benim gibi havuz yaptıran varmııı herkese bol şans :KK200:
Yumurta rezervin mı az canım doktorun sayıyı artırmak için havuz yapmıştır inşallah bol bol yumurta birikir

Beeennn... ben yaptirdim bi kere dollenmedi yumurtam bi kere olgun cikmadi sonra 2 kere topladik .. vee minikk melegimee habuzz yontemininde buyukkk katkilariyla kavustuuummm

Bahçeci zaten havuz yontemini ilk kullanan yer sanirim. Bu yuzden de sukrediyorum iyiki yolum kesismisss bahceciylee

Canım ben Mustafa hoca sayesinde anne oldum ikinci deneme için dondurulmuşları kullanmak istiyorum elim daha erken diye bekletiyor bakalım

Selamlar kızlar bende Güvenç hocaya gidiyorum.Rahim dinlendirme aşamasındayız şuan yasmin kullanıyorum

Arkadaşlar merhaba,bahçeci fulya tüp bebek merkezi ile bu yaz görüşmeye gideceğiz nasipse.Süreç nasıl oluyor?İl dışından geleceğimiz için sizin bilgilendirmelerinz de benim için çok değerli,şimdiden teşekkür ederim,anneler gününüz kutlu olsun

Canim hayirli olsun oncelikle, simdi ilk once mutlaka klinigi ara orda hasta iliskileri arkadaslari zaten saolsunlar seninle cok guzel ilgilenip tum bilgileri veriyolar. Gerekli testleri soyluyolar. Sen butunn troidd kan sayimi kadin dogm hormon testlerini yaptirmis ve rahim filminide cektrmis olarak merkeze gidiyosun doktorun degerlendirip bakiyo. Uygunsa adette tedaviye basliyosun. Ilk ignenden sonra 5 gun klinige ugramiyosun o surecte 3vine gidebilirsin. Sonra ya 2 gunde ya 3 gunde doktora gidiyosun 2 3 kez. Sonra yumurta toplama vee serbestsin. Sehirdisi hastalari bile olsan dondurulmus transfer tercih ediyolar genelde ama belli de olmaz tabi. Donms transfer olursanda Yumurta toplamadan 1 yada 2 adet sonra transfer tedavisine basliyosunn.ortalama adetin 18.gunu transfer.sonrada 15 gun sonra gebelikk testii vee hooooppp nasipse hamişsinnnnn

Kızlar merhabalar,bende temmuzda baslıcam tüp bebeğe hayırlısıyla ben bursadayım burda doktorum var ama bahcecıyı cokduydum arastırıyorum sımdı bır sorum olucam bu tüp bebek tam tamına toplamda nekadar para harcattı sıze sadece bahcecı fıyatını soruyorum

Kızlar merhabalar,bende temmuzda baslıcam tüp bebeğe hayırlısıyla ben bursadayım burda doktorum var ama bahcecıyı cokduydum arastırıyorum sımdı bır sorum olucam bu tüp bebek tam tamına toplamda nekadar para harcattı sıze sadece bahcecı fıyatını soruyorum
Ben raporlu yaptırdim bana 8500 buldu

Senin ekstra işlemlerin vardı sanırım benim yakınım umutta 4000 tlye tedavi oldu. Rapor olunca baya indirimli oluyor canım

X