Bahçeci Tüp Bebek Merkezi SGK anlaşmasının sona ermesi

Haziran ayında ön görüşme için Bahçeci tüp Bebek merkezine gitmiştik, doktor Cem Bey ile görüşmemiz oldu, bize yazdığı takviye ilaçları aldık ve kullanımına başladık, ilk adet gününde muayeneye gidecektik ancak 10 gün sonra aradılar ve SGK anlaşmalarının sona erdiğini bu sebeple indirimli ilaç alamayacağımızı söylediler. mecbur olarak tedavimiz yarıda kalmış oldu, bizim gibi bu durumdan etkilenen çiftler var mı acaba nasıl bir yol izlediniz ? Bahçecide tedaviye başlamayı çok isterdik ancak tedavi ücretlerinin altından kalkamıyoruz, biz mecbur olarak tedaviye Şişli kolon hastanesi Bulat Aytek Şık' ta başlama kararı aldık. Bahçeci' nin SGK anlaşmasının sona ermesinden dolayı bizim gibi mağdur olan başka çift var mı aramızda ?

Cem Celik için 2021 sonu muayene oluo rapor cikardim, simdi ise anlasmasi bitmiş denildi ve başka doktor seçebiliyormusuz, Cem Çelik ve Mehmet Reşitasoğlu doktor dişindakiler raporlu tedavi ediyormuş, bugün gòrûştüm. Kararsiz kaldim, Umut mu Fulya merkez mi hangi doktor onerisi olan var mı

X