Bahçeci tüp bebek yaptıranlar ben başladım

hankpr52

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2023
331
76
31
Merhabalar Diyarbakır bahçeci de tüp bebeğe başladım kimler var yaptıran nasıl ilerledi sonuç olumlu olumsuz

İlk deneyimim olumsuz oldu. Ancak doktorumu çok sevmiştim. Sorununuz nedir acaba umarım olumlu olur
Bende bir sıkıntı yok eşimin sperm hareketliliği az 4 senelik evliyim 1 kimyasalım var bir aşılama ama tutmadı şimdi de tüp bebek deniyoruz taze transfer yapılacak yarın randevum var herşey olumlu giderse çarşamba yumurta toplanıcak

Neden tutmadı sizin kaç yumurta toplandı kaçı döllendi
Bizim de sebepsiz infertilite. 18 yumurta toplandı 14ü doluydu ve 10u döllenmişti. Ama nasip değilmiş. Doktorum ve embriyolog çok çok umutluydu ama nasip bundan sonrası dediler ve olmadı… çok üzücü gerçekten. Umarım en kısa zamanda olur🙏🏼

Bizim de sebepsiz infertilite. 18 yumurta toplandı 14ü doluydu ve 10u döllenmişti. Ama nasip değilmiş. Doktorum ve embriyolog çok çok umutluydu ama nasip bundan sonrası dediler ve olmadı… çok üzücü gerçekten. Umarım en kısa zamanda olur🙏🏼
Bende de 9 yumurta toplicaklar bakalı. Kaçı döllenecek

200 civari bahsediliyor o yuzden sordum ama yaptırılan yere göre degisiyordur tabi inşallah sizin olumlu olur🙏

200 civari bahsediliyor o yuzden sordum ama yaptırılan yere göre degisiyordur tabi inşallah sizin olumlu olur🙏
İnşallah canım evet yaptırdığın yere göre değişiyor ben bahçeci tüp bebek merkezinde yaptırıyorum en iyisi de bahçeci yani önemli olan kadında sıkıntı olmaması yoksa bir sürü test ilaç vs isteniyor bir sıkıntı olursa bende sıkıntı olmadığı için sadece iğnelerini kıllandım

Birinde tam ilerlemiyor birinde nodül var dedi
Tüplerde fazla sorun varsa önce tüplere operasyon yapabiliyorlar bunu da görüşün sıvı birikmesi falan olunca düşük ihtimali olabiliyormuş bende hafif genişleme gördü operasyona gerek görmedi ama benim için hala rahat değil 9 Nisan test günüm cumartesi 5. Gün embiyosu taze transfer oldum

Tüplerde fazla sorun varsa önce tüplere operasyon yapabiliyorlar bunu da görüşün sıvı birikmesi falan olunca düşük ihtimali olabiliyormuş bende hafif genişleme gördü operasyona gerek görmedi ama benim için hala rahat değil 9 Nisan test günüm cumartesi 5. Gün embiyosu taze transfer oldum
Kaç yumurtan oluştu canım inşallah tutar Allah’ın izniyle

X