Bakar mısınız lütfen

medine20

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
202
60
20
Merhaba klomen kullanıyorum 4 gündür doktor 14 de gel dedi yumurtalara bakıcak ona göre çatlama iğnesi vericek şu an çok fazla kasık ağrım ve akıntım var ovulasyon testi yaptım böyle çıktı yumurtlama var mı ve ya tahminen kaç güne olur ?

Eklentiler

• IMG_9391.jpeg
    IMG_9391.jpeg
    299,1 KB · Görüntüleme: 40
askim benimki böyle çıktığı günden 2 gün sonra en büyük yumurtam 18 mmdi.

Eklentiler

• IMG_1929.jpeg
    IMG_1929.jpeg
    197,9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba klomen kullanıyorum 4 gündür doktor 14 de gel dedi yumurtalara bakıcak ona göre çatlama iğnesi vericek şu an çok fazla kasık ağrım ve akıntım var ovulasyon testi yaptım böyle çıktı yumurtlama var mı ve ya tahminen kaç güne olur ?
Neden 14 u bekliyor en son adetin kaçıncı günü gittin yani?

İlaç kullandığınız için belki yumurtaniz daha erken büyüyecek neden 14u bekliyor anlamadım. Siz genede takipte kalın bence catlarsa kaçırmayın. Gün aşırı ilişki yaşamaya çalışın
Bende öyle düşünüyorum normalde doktorun dediği zamanlar yumurtlamama denk gelirdi ama adetin 3 cü günü başlattı klomeni 4gündür kullanıyorum dün adetim bitti bu gün yoğun akıntım var testde üstteki gibi

Doktor bana 14 mayısta gel dedi o zamana kadar çok geç olur en iyisi takip edeyim ben ve doktora ona göre gideyim
bence de öyle yap. benim doktorum yumurta hızlı da büyüyebilir demişti. o yüzden reglim biter bitmez 2 günde bir değerlendir demisti

Hanımlar benimde şu ovulasyon testlere bakabilir misiniz? Ben bisi anlamadım tam pik olmadan siliklesmeye başladı.. sizce çatlama olmuş mu?? Bugün adetimin 10.gunu ve 4 gün önce bitti adetim
1000018328.jpg

Hanımlar benimde şu ovulasyon testlere bakabilir misiniz? Ben bisi anlamadım tam pik olmadan siliklesmeye başladı.. sizce çatlama olmuş mu?? Bugün adetimin 10.gunu ve 4 gün önce bitti adetim Eki Görüntüle 3423191
Yapmaya devam ediniz henüz pik yok yumurta catlamamis. Lh vücudumuzda olan bir hormon zaten. Yumurtaniz büyüğü zaman Lh yukseliyor bu şekilde anlıyoruz yumurtlama zamanını

X