bakarmısınız..

westreal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2023
54
30
25
herkese merhaba sizlere bişey danışmak için buraya geldim öncelikle 1 senedir güzel giden bir ilişkim var ikimizde 20 yaşındayız birbirimizi çok seviyoruz o askere gidip geldikten sonra nişanlanmayı düşünüyoruz yani gönül eğlendirmiyoruz aslında ama erkek arkadaşım inanılmaz cinselliğe düşkün biri bazen onu tanıyamıyorum baskasına degil sadece bana karsı böyle abazalıktan degil yani ama bazen hayır dediğim şeylerde ısrarcı oluyor anlayıs beklerken ısrarına devam ediyor bu özellik bazen beni korkutuyor mesela bungalova gidelim diyip duruyor hayır diyorum ben ayarlıycam hayır diyemezsin o zaman diyor ona bu konudaki tavrımı net mi belli edemiyorum bilmiyorum gerçekten sizce ne yapmalıyım

Son düzenleme:
herkese merhaba sizlere bişey danışmak için buraya geldim öncelikle 1 senedir güzel giden bir ilişkim var ikimizde 22 yaşındayız birbirimizi çok seviyoruz o askere gidip geldikten sonra nişanlanmayı düşünüyoruz yani gönül eğlendirmiyoruz aslında ama erkek arkadaşım inanılmaz cinselliğe düşkün biri bazen onu tanıyamıyorum baskasına degil sadece bana karsı böyle abazalıktan degil yani ama bazen hayır dediğim şeylerde ısrarcı oluyor anlayıs beklerken ısrarına devam ediyor bu özellik bazen beni korkutuyor mesela bungalova gidelim diyip duruyor hayır diyorum ben ayarlıycam hayır diyemezsin o zaman diyor ona bu konudaki tavrımı net mi belli edemiyorum bilmiyorum gerçekten sizce ne yapmalıyım
Onu yokluğunla sınamalısın ablacım kaybetme korkusu yaşaması gerekiyor. Sen istemediğin sürece sana dokunamaması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Kendinden ödün verme lütfen

Cinsellik konusunda siz hayır dedikten sonra ısrar etmesi bana göre tacize girer.

İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmayın, millet düğünden bir gün önce ayrılıyor ciddi ilişki olsa ne olur

Onu yokluğunla sınamalısın ablacım kaybetme korkusu yaşaması gerekiyor. Sen istemediğin sürece sana dokunamaması gerektiğini bilmesi gerekiyor. Kendinden ödün verme lütfen
ben olabildiğince sınır koymaya çalışıyorum abla bazen o aşırı arzusu isteği beni sinir ediyor çok sevdiğini biliyorum gerçekten bende onu seviyorum ama mesela bişey anlatmak istiyorum yemek yiyip biraz ormanda hava alalım diyor biliyorum neden istediğini hayır dedikçe ısrar ediyor bir gün hayır dedikten sonra telefonda konum haritası açıktı ona baktım ve ormanın adını yazmıstı sinirlenip kapattım onu özür diledi ve gitmedik çok seviyoruz ama bu bazen beni düsündürüyor

Konuyu yanlış yere açmışsınız.

22 yaşındasınız bu kadar bağlanmayın, istemediğiniz şeylerde hayır demeli ve kararlı olduğunuzu belli etmelisiniz.

Ek olaraktan da cinsellik varsa mutlaka korunun sonrasında pişman olmayın.

Konuyu yanlış yere açmışsınız.

22 yaşındasınız bu kadar bağlanmayın, istemediğiniz şeylerde hayır demeli ve kararlı olduğunuzu belli etmelisiniz.

Ek olaraktan da cinsellik varsa mutlaka korunun sonrasında pişman
hayır dediğim zaman beni üzüyorsun kırıyorsun vs diyor ben zamanı geldiginde herşey olur zaten diyorum ama o farklı düsünüyor bu konuda cok sevdigim icin bazen göz ardı ediyorum ama kafamı kurcalıyor

hayır dediğim zaman beni üzüyorsun kırıyorsun vs diyor ben zamanı geldiginde herşey olur zaten diyorum ama o farklı düsünüyor bu konuda cok sevdigim icin bazen göz ardı ediyorum ama kafamı kurcalıyor
Hiçbir şekilde göz ardı etme ilerleyen zamanda başına büyük şekilde bela olabilir . Bu emir vaki konuşmasi yarın öbür gün ailene karsi tehditle sonların kendinden ödün verme .

Hiçbir şekilde göz ardı etme ilerleyen zamanda başına büyük şekilde bela olabilir . Bu emir vaki konuşmasi yarın öbür gün ailene karsi tehditle sonların kendinden ödün verme .
aslında baktıgımda o hep böyleydi yani ilişkinin ilk aylarından beri ama ben artacagını düsünmemistim öyle tehtid vs edebilecek biri degil kötü niyetlede yapmıyor belki gerçekten karakteri bu cinselliğe düşkün biri otururken birden hadi orman havası alalım diye tutturuyor bende yalandan karnım agrıyor vs diyip eve geçiyorum..

bilmiyorum belki haklısınız bazen kendimi çok saf hissediyorum..

Diğer arkadaşlara yazdıklarınızı da okudum.

Anladığım kadarıyla rahatsız oluyorsunuz ve mideniz bulanmaya başlamış.

Cinsellik tü kaka değil, herkesin hayat formuna göre yaşanma şekli değişir ama sizi istemediğiniz duruma sokmaya çalışması çok çirkin görünüyor, takıntılı bir şekilde ısrarcı olması hoş değil, kendinizi geri çektiğinize göre cinsellik yaşamaya pek de hazır değilsiniz gibi, mantıklı düşünüp sağlam gözlemleyin, temkinli olmanızda fayda var

Diğer arkadaşlara yazdıklarınızı da okudum.

Anladığım kadarıyla rahatsız oluyorsunuz ve mideniz bulanmaya başlamış.

Cinsellik tü kaka değil, herkesin hayat formuna göre yaşanma şekli değişir ama sizi istemediğiniz duruma sokmaya çalışması çok çirkin görünüyor, takıntılı bir şekilde ısrarcı olması hoş değil, kendinizi geri çektiğinize göre cinsellik yaşamaya pek de hazır değilsiniz gibi, mantıklı düşünüp sağlam gözlemleyin, temkinli olmanızda fayda var
çok teşekkür ediyorum yorumunuz için dikkate alıcam 🌸

X