Bakteriyel Vajinit - Vajinal Fitil Kullanımı

Polyannaaaa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
857
473
Merhaba Arkadaşlar , yaklaşık 5 aydır evliyim. Son 1 aydır bebek istiyoruz ve korunmuyorum. Fakat korunmayı bıraktıktan sonra ilişki sonrası kötü kokulu (balık kokusu) akıntı gelmeye başladı. Bir kaç kez böyle olunca kadın doğum doktoruna gittim. Tabi bu arada adet günüm geldi ama 5 gün çok az leke şeklinde geldi.. Bunları anlattım ultrasonda baktı ve rahmin kalınlaşmış hamileliğe zemin hazırlıyor olabilir dedi ve BETA HCG testi verdi. Sonuç 2,3 olarak çıktı. (Bu testten 15 gün önce başka bir rahatsızlık için gitmiştim doktora hamilelik şüphesi olabilir diye o zaman da baktılar 0 çıktı BETA HCG) Doktor hamile değilsin dedi ve gynomax fitil verdi. Sonrasında normalden daha kısa süreli adet oldum , adetim bitince fitili kullanmaya başladım. Kullanım zamanında ilişki yaşamadım. Fakat 2 veya 3. gün gece yanmayla uyandım kanamam olmuş çok az. Şirket doktoruma anlattım ve fitile ara verip tekrar kullanmamı ve fitilin kanama yapmayacağını söyledi. Fakat fitil kullanırken de biteli 6 gün olmasına rağmen ağzımda acı bir tat ve karın bölgemde adet ağrısı gibi ağrı ve bulantım var. Adetime 13 gün kala göğüslerde hassasiyet başladı fitil bu şekilde yan etkiler oluşturur mu ? Ya da Gynomax kullananlarda bu tür şikayetler oldu mu ? Kıymetli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.. :KK200:

merhaba, geçmiş olsun. ben gynomax kullandım, çok az kanama olmuştu galiba çünkü pembemsi gelmişti bir kez akıntım. diğerleri hakkında bilgi sahibi değilim :c

merhaba, geçmiş olsun. ben gynomax kullandım, çok az kanama olmuştu galiba çünkü pembemsi gelmişti bir kez akıntım. diğerleri hakkında bilgi sahibi değilim :c
Teşekkür ederim yanıtınız için, demek ki olabiliyor

X