Balayı için MUHAFAZAKAR OTEL önerisi olan var mı???

Ben otelde eşimle ayrı havuza vs girmek zorunda kalacağız diye villa tercih etmiştim havuzlu. Helaltatilvilları diye bakın internetten. 5 günlüğüne 2,500 tl vermiştik. Şehirden uzak ama çok güzeldi. Fethiyede hisarönündeydi. Etraf ağaçlarla kapalı diğer evlerin hiç biri bizi görmüyordu. Çok rahattım o yüzden bikiniyle bile girebildim havuza. Villaların ortak alanı var orada hamak çocuk parkı vs var, kahvaltı akşam yemeği de yiyebiliyorsunuz. Tabii bu alan villalara yürüyerek 5,10 dk mesafede. Onun dışında yürüme mesafesinde köy kahvaltısı akşam yemeği yiyebilceğiniz yerler var Harika. Ve bu ödediğiniz para sadece villaya, yeme içme hariç. Zaten muhafazakar takılıyorsanız oralarda eğleneyim diyip kafede oturamıyorsunuz. Merkez hep bar doğru düzgün yemek yiyecek yer yok olanlarda ne eti belli değil. Biz araba kiralayıp saklıkent kanyon, yat turları,ölü deniz, azmak çayı vs vs... bir sürü yer gezdik. 10 bin tl bütçe ayırmıştık. Uçak biletlerini gidiş dönüş önceden ayırdık iki kişi yanlış hatırlamıyorsam 1000 tl vermiştik. 2,500 villaya geri kalanın hepsi de araba kilama ve gezme. Sabahları kahvaltıyı sürekli dışarda yapmadık, kahvaltılık aldım villada yedik. Bazen villa ortak alanında. Ama dönerken beş kuruşumuz yoktu 😂
Ay çok uzun oldu, böylelikle bende anılarımı yad ettim😂 2018 Ağustos ayında gittik biz bu arada.
10 bin cok benim bütçeme göre ve sizin villa çok uygunmuş. 6.750ye geliyor haziranda Fethiye'de villa. Tabi bizim arabamız yok , ehliyet var şoförlük yok öyle olunca merkezden seçtim. Ama sizin bahsettiginiz siteye de bir bakiyim, güvenilir diyorsaniz. Daha uyguna bulursam çok sevinicem😊

10 bin cok benim bütçeme göre ve sizin villa çok uygunmuş. 6.750ye geliyor haziranda Fethiye'de villa. Tabi bizim arabamız yok , ehliyet var şoförlük yok öyle olunca merkezden seçtim. Ama sizin bahsettiginiz siteye de bir bakiyim, güvenilir diyorsaniz. Daha uyguna bulursam çok sevinicem😊
Bizim kiraladığımız villa modern köy evi gibiydi. Bi yatak odası bi salon cam balkonda bir mutfak. Tek katlı çok şirindi.
Araba kiralamayı düşünmüyorsanız evet merkezden uzakta zorlanırsınız. Fethiye en güzel tercih gezilecek çok fazla yeri var.
İnşallah istediğiniz gibi gider her şey 😊

Ben de tatil için araştırıyorum da kızlar muhafazakar otel değil de tesettürlü bayanların da çok tercih ettiği normal bir otel yok mu acaba .muhafazakar otel de eşinle ayrı havuza gitmek saçma geliyo çocuk falan olsa neyse tek başına sıkıcı olur .

Yeni bir otel keşfettim öneri olarak yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama Fethiyede ve fiyatı uygun. Otel eski biraz ancak google yorumlarını okudum genelde hep iyi seyler yazmışlar .
Su an erken rezerve ile 4 gece 5 gündüz fiyatı 2.500 tlye geliyor. Şaşırdım ve sevindim gerci biz hala rezerve yapamadık
🙄 uygun yerlerde varmis arastirilinca çıkıyor

Muhafazakar otel araştırması yapıyorum. Antalya da istiyorumm. Listem 4 tane otele düştü ama 4unden birini secemiyorum. Nisanda olacak balayi düğün ama ben simdiden yarı fiyatıyla almak istiyorum.
Liste şu ;
1- Adenya hotel resort & spa
2 - Adin Beach Hotel
3 - Wome Deluxe Hotel
4- Bera Hotel

Bilgisi olanlar ya da tavside bulunacaklar bekliuorum 😘😘
ben de sizin gibi muhafazakar otel aradım. sonra kadınlarla erkeklerin ayrı olduğunu öğrendim. sonuçta eşimle balayı yapmak için gittiğim bir yerde sadece odada beraber olmak istemem diye düşünerek villada yapmaya karar verdik. ve öyle yaptık. kesinlikle tavsiye ediyorum. istediğin zaman havuza gir, bahçede barbeküde mangal yap, tenis oyna, sallan. yemek dışında kesinlikle otele göre daha konforlu.

ben de sizin gibi muhafazakar otel aradım. sonra kadınlarla erkeklerin ayrı olduğunu öğrendim. sonuçta eşimle balayı yapmak için gittiğim bir yerde sadece odada beraber olmak istemem diye düşünerek villada yapmaya karar verdik. ve öyle yaptık. kesinlikle tavsiye ediyorum. istediğin zaman havuza gir, bahçede barbeküde mangal yap, tenis oyna, sallan. yemek dışında kesinlikle otele göre daha konforlu.
Kesinlikle çok güzel ancak onlar çok pahalı. Muhafazakar otellerde ortak plajlarda var. Plajda sadece haşema ile durulabiliyor. Ben villa baktim temmuzda 6 7 binden aşağı çok yok ama muhafazakar otel bulduk 3 bine. Gerci o da kaldi korona sebebiyle ama:) biraz bütçeye bağlı yoksa villa harika bi fikir.

Temmuzda biz de gideceğiz Allah nasip ederse. Modern saraylara rezervasyonumuzu yaptırdık bir arkadaşımızın önerisiyle. Memnun kaldığını söyledi

adı neydi kaldığınız yerin ?

X