Balayı tatili için gidilecek yerler acill yardım kızlar

Pisicik16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2017
63
15
29
Merhaba kızlar:KK9: yeni üye oldum bende her zamn uzaktan takıp edıyodum Dedım artık bende katılayım 3 ay sonra düğünüm var ve nereye gıdıcegımızi bılmıyoruz yanı antalya düşünüyoruz ama hangı ilçesine gıdıcegımızi bılmıyoruz açıkcası daha onceden oyle yerlere hiç gıtmedım tatılmiş falan filan Toplasan beş altı defa anca bursa dışına cıkmışımdır. Neyse ılk baştan cok konuşup sıkmayım sızı Balayı çiftlerıne ozel odalar oluyomuş jakuzili falan ama ben cok bulamadım bildiğiniz bı yer var mı manzarası guzel gezılecek yerlerı cok olan

Merhaba P Pisicik16
Oncelikle mutluluklar.. Allah bir yastikta kocatsin :)

Madem hiç gitmediniz unutulmaz bir tatil yeri seçin.. Akdeniz'i çok sevmem.
Ege sahilleri çok güzeldir. Tatil sitelerinde birçok alternatif var. Bir cok tesiste de jakuzili odalar mevcut zaten. Bütçenize göre zevkinize göre bir yer secebilirsiniz.. Ölüdeniz, Göcek, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Çeşme, Bozcaada, Datça, Selimiye...

Merhaba P Pisicik16
Oncelikle mutluluklar.. Allah bir yastikta kocatsin :)

Madem hiç gitmediniz unutulmaz bir tatil yeri seçin.. Akdeniz'i çok sevmem.
Ege sahilleri çok güzeldir. Tatil sitelerinde birçok alternatif var. Bir cok tesiste de jakuzili odalar mevcut zaten. Bütçenize göre zevkinize göre bir yer secebilirsiniz.. Ölüdeniz, Göcek, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Çeşme, Bozcaada, Datça, Selimiye...
Çok teşekkür ederim tavsiyelerıniz için

Belekte regnum carya var ama fiyatlar size uyar mı bilmiyorum araştırın isterseniz çok güzel bir yer :KK60:

( Ohoo şimdi düğününüz olmuştur bile yeni konu zannetmiştim çok pardon )

Rabbim hayirli etsin canim.
Biz Antalya Titanic Lara ya gittik balayinda,acayip memnun kaldik. Balayi cifti olarak belirtildiginde oda süsleniyor,cesit cesit meyveler,cikolatalar,sampanya,cerezler cok basariliydi.
Ayrica Alacart restorantta bir gun hediye balayi cifti oldugunuzdan dolayi.
Aklinizda bulunsun.

Rabbim hayirli etsin canim.
Biz Antalya Titanic Lara ya gittik balayinda,acayip memnun kaldik. Balayi cifti olarak belirtildiginde oda süsleniyor,cesit cesit meyveler,cikolatalar,sampanya,cerezler cok basariliydi.
Ayrica Alacart restorantta bir gun hediye balayi cifti oldugunuzdan dolayi.
Aklinizda bulunsun.
Çok teşekkür ederim :KK200:

Belekte regnum carya var ama fiyatlar size uyar mı bilmiyorum araştırın isterseniz çok güzel bir yer :KK60:

( Ohoo şimdi düğününüz olmuştur bile yeni konu zannetmiştim çok pardon )
Regnum carya yı gecen ınstagramdan takıp ettığım bı bayanın gittiğini görünce inceledım hoşuma gitti baya guzel ama biz indirimlerı kaçırdık tam sezon açıldı fiyatlar yükseldı biz bakmaya başladık ne bilelim işte daha önce gitmeyınce boyle oluyo insan ne yapıcağını bilemiyo açıkcası bende oyle yerleri pek aramam herhalde alışkın olmayınca :rolleyes::KK71: limit olarak 4 bin düşünüyorz zaten fazla kalamayız en fazla 4 gün 5 gece çünkü işe gidicek nişanlım

Günlük bütçen ne kadar? Kendi aracınız var mı? Bu ikisine göre hareket etmek lazım yoksa bi otelde dağın başında çocuk gürültüsü içinde kalırsınız. Butik otellerde bütçeye bakıyor

Günlük bütçen ne kadar? Kendi aracınız var mı? Bu ikisine göre hareket etmek lazım yoksa bi otelde dağın başında çocuk gürültüsü içinde kalırsınız. Butik otellerde bütçeye bakıyor
Arabamız malesef yok canım limit olarak 4 bin düşünüyoruz ve fazla kalamayız 4 5 gün falan

Arabamız malesef yok canım limit olarak 4 bin düşünüyoruz ve fazla kalamayız 4 5 gün falan

Benim tavsiyem havaalanına yakın bir butik otel bak, sanırım bu çift olarak ilk tatiliniz, shuttle ayarlarsın otelden, yakın olunca bunalmadan varırsınız. Antalya civarında Kaş çok güzel, Akyaka Muğla'da yine sakin güzel, Selimiye Marmaris'w yakın yine sakin güzel. İlk tatiliniz olacağı için gelecekteki tatil taleplerin de bu tatile göre olumlu olumsuz dönüş alacaktır eşinden, onun zevkine göre de hareket et ki her yıl tatile gitmek istesin. Erkekler tam pansiyonlarda çocuk gürültüsünden bunalabiliyorlar.

Benim tavsiyem havaalanına yakın bir butik otel bak, sanırım bu çift olarak ilk tatiliniz, shuttle ayarlarsın otelden, yakın olunca bunalmadan varırsınız. Antalya civarında Kaş çok güzel, Akyaka Muğla'da yine sakin güzel, Selimiye Marmaris'w yakın yine sakin güzel. İlk tatiliniz olacağı için gelecekteki tatil taleplerin de bu tatile göre olumlu olumsuz dönüş alacaktır eşinden, onun zevkine göre de hareket et ki her yıl tatile gitmek istesin. Erkekler tam pansiyonlarda çocuk gürültüsünden bunalabiliyorlar.
Bilgilerın için cok teşekkür ederim :KK68:gercekten tecrubelı birine danışmak her zaman daha iyi hemen bu dediğiniz yerleri incelicem

X