Baldinini - Prenses ayakkabıları Türkiye'de

didosh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2007
1.509
3
41
14122007112026_362_518236ciz.jpg

Lady Diana'ın hayattayken olmazsa olmaz dediği, Belçika prensesi Astride, İsveç Prensesi Viktoria ve İspanya prensesi Letizia'nın özellikle tercih ettiği ünlü İtalyan ayakkabı markası Baldinini artık Türkiye’de.

Baldinini, yılbaşına özel şık koleksiyonu ve çarpıcı tasarımları ile sizi yılbaşına hazırlıyor. Dore, lame, siyah ve kırmızıların taşlar ve işlemelerle süslendiği, pullu, payetli küçük el çantaları ile detayların tamamlandığı bu çok özel koleksiyon ile yılbaşı gecesinde tüm gözler üzerinizde olacak, Baldinini farkı ile özel olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Türkiye'de ilk mağazasını 24 Aralık'ta Nişantaşı City'ste açacak Baldinini, Claudia Schiffer, Elizabeth Taylor, Demi Moore, Whitney Houston gibi dünyaca ünlü isimlerin de vazgeçilmezleri arasında.

ayakkabi ve cantada en begendigim markalardan biri. ozel taki tasarimlarida var. ben bu turkiyede ikinci magazasi diye biliyorum. antalyada baldinini magazasi var.

tatlicadiarzujeyyarçok beğendim.ben internetten açık artırmada kazandım,yollarını gözlüyorum ayağıma gelcek:Roflol: benimkiler daha güzel hehesengözlerimebaksanaba.s

ee
hayliyle fiyatları uçuktur
gerçi ben ayakkabıda kalite ve görünüşü için fiyatı tek geçerim ama yinede belli olmaz
jeyyar

X