Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart balık burcu erkeği yardım

P3rimasali

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2014
396
138
Bir arkadaşım var çok kısa sürede kaynaştık. Onu çok iyi anladığımı düşünüyor, duygularını fikirlerimi. Çok da yakınız çok şükür. İkimiz de bir şey hissediyor gibiyiz ama net söylenmiş bir şey yok. İlk başta aramzda bir şey geçmesin bu konuya dair olur da duygularımızdan emin olamazsak arkadaşlığımıza yazık olmasın dedi. Haklı da. Beni kıskanmıyor net olarak sadece kıskanacağı bir durum olursa o kişinin beni ondan yzaklaştırmasından çekiniyor ve beni asla kaybetmek istemediğini söylüyor. Bazen çok duyarlı davranıyor ama bunun yanında bazen de çok odun. Mesela moralim bozuk gibi hissetse dibimbe bitiyor ama 3 dklık yolda beni bıraksana dediğimde reddedebiliyor. Bu aşamadan sonra ne yapmalıyım. Sevgili gibiyiz de ama değiliz de. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda net bir fikrim yok. Çok görüşmesek mi bağlanırım ben dediğimde bağlan işte ne güzel diyor. kendisinin de bana bağlanmayaxaksa zaten kimseye bağlanamayacağını düşünüyor ama net değil. Eşi sevgilisi balık olanlar birkaç tavsiye verebilir mi daha çok nasıl bağlanırız tavrım nasıl kalmalı?

Balık burcu erkeği kolay eldettiği hiç bir şeyi sevmez... Atara gideri sevmem der ama deli gibi bğlanma takiğidir. zor olanı seviyor sanırım bu balık erkeği ve etrafındaki kızlardan farklı olman lazım en önemlisi zeki kadınları çok seviyorlar.

Çok şükür zwkamı baya seviyor. Tirp çekemem diyo ben tirp atmamıştm zaten daha ona hiç hatta ben tirp atmayı bilmiyorum dedim ama çaktırmadan bi trip atıyorum sonra sessiz kalıyorm geliyo yavaş yavaş peşimden. Yerini başkasının alcağı düşüncesi onu harekwte geçiriyor. Bilmiyorm bakalm

Çok şükür zwkamı baya seviyor. Tirp çekemem diyo ben tirp atmamıştm zaten daha ona hiç hatta ben tirp atmayı bilmiyorum dedim ama çaktırmadan bi trip atıyorum sonra sessiz kalıyorm geliyo yavaş yavaş peşimden. Yerini başkasının alcağı düşüncesi onu harekwte geçiriyor. Bilmiyorm bakalm

Umarım çok mutlu olursun :)

Geçti çok güzel geçti. 10 dk geç kaldı dedim nasıl telafi edeceksin. Bana yaptığı bi yemek vardı çoknsevmiştim. Ondan bidaha yapacam sana olur mu dedi. Haftaiçi de sinemaya gidecekmişiz☺ bakalım

Ne güzel duygular :) belirsizlik bile olsa içinde, güzel.. Allah hakkında hayırlısını versin inşallah ve mutlu ol :)

X