Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık burcu erkeklerini harekete geçirmek için ne yapmalı?

tweety94

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2011
260
16
bir balık burcu erkeğine çok fena aşık oldum :KK43: o benden 7 yaş büyük bazen bakışlarından, bana yaklaşımından hissediyorum bir şeyler var diyorum bazen de sanki uzaklaşıyo. Ne yapmalı bu burcun erkeklerine hangi durumlarda adım atmaya başlar? bu şekilde beklemeli miyim? ondan uzaklaştığımı mı hissettirsem artık hiç bakmasam onu görmezden mi gelsem? yardım edin ne olur :KK43:

Burçlarla ne alakası var hala anlamıyorum.
Biri senden hoşlanırsa elinden geleni yapar.
Bu kadar nettir bu durum.
Demek ki henüz kafasında bir şeyleri oturtmamış seninle ilgili.

Bence cok takılı kalma burca falan.burc bır etkıler, onun dısında aıle,cevre,okul gıbı yuzlerce halka var onu tamamlayan.ancak tesaduf mudur bılmem tanıdıgım tum balık burcu erkekler cok zekı.

balık burcu erkeğinden adım atmasını beklemek mi ? papanın müslüman olma ihtimali bile bence daha fazla :)
şaka bir yana, balık erkeği su grubuna mensuptur ve pasif yapıdadır. tabii ki doğum haritası bir bütündür ve sadece güneş burcuna bakılarak yorum yapılamaz. ama balık burcu erkeği genel olarak edilgen ve pasif yapılıdır . harekete geçmesini beklemekten ziyade, kendin bazı cesur adımlarda bulunabilirsin bana kalırsa ; )

Burçlarla ne alakası var hala anlamıyorum.
Biri senden hoşlanırsa elinden geleni yapar.
Bu kadar nettir bu durum.
Demek ki henüz kafasında bir şeyleri oturtmamış seninle ilgili.
evet aslında çok haklısın ama ne yapayım sürekli onu düşünüyorum çaresizce insanlara bir şeyler soruyorum devamlı. Çünkü elimden gelen hiçbir şey yok..

Burcum balik, ama esime karsi ilk adimi ben atmistim.:KK53:
Pek burclarla ilgili degil bence, tamamen yapiyla alakali:KK51:
aslında o da çekingen bir balık değil konuşkan hareketli bir yapıda ama bir yandan da balığın bütün özelliklerini taşıyo :) onu kıskandırmak işe yarar mı sence?

Ben kendi adima konusayim biri beni kiskandirsa boyle bi konuda cok sogurdum. Acilacagim varsa da acilmazdimo_O
evet böyle diyolar cidden. peki ne yapıyım mesela göz teması kurmayı seviyo ve ben eriyorum o sırada tabi :KK43: artık onunla hiç ilgilenmesem göz göze gelmesem falan.. bir de ben mutsuz keyifsiz olduğumda sanki bana daha çok yakınlaşıyo birden yakınımda hissediyorum bunun nedenini de çözemedim

evet böyle diyolar cidden. peki ne yapıyım mesela göz teması kurmayı seviyo ve ben eriyorum o sırada tabi :KK43: artık onunla hiç ilgilenmesem göz göze gelmesem falan.. bir de ben mutsuz keyifsiz olduğumda sanki bana daha çok yakınlaşıyo birden yakınımda hissediyorum bunun nedenini de çözemedim
Canim ya onun acilmasini bekliceksin ya da her seyi goze alip kendin acilacaksin.
Ben bu tur konularda denklem cozmeyi sevmem, net olmak daha iyi. Reddetse bile gider konusurdum. İcimde kalsa daha pisman olurum.

benden vazgeçmesinden korkuyorum işte..

Severse, hoşlanırsa neden vazgeçsin ki?
Ama madem istemiyorsun adım atmayı, beklemekten başka çaren yok.
Böyle taktiklerde de hiçbir ilişki başlamaz ya da sürmez.
Olacaksa olur.
Eğer adım atmazsa senden senin zannettiğin gibi etkilenmiyor demektir.
Bunu kabullenmeye çalış.

Severse, hoşlanırsa neden vazgeçsin ki?
Ama madem istemiyorsun adım atmayı, beklemekten başka çaren yok.
Böyle taktiklerde de hiçbir ilişki başlamaz ya da sürmez.
Olacaksa olur.
Eğer adım atmazsa senden senin zannettiğin gibi etkilenmiyor demektir.
Bunu kabullenmeye çalış.
evet çok haklısın. işte bekleme kısmı.. ben biraz sabırsızım kabul ediyorum ama o da duygusal oluşumdan :KK43: duygularımı çok yoğun yaşıyorum ve dayanmak cidden zor oluyo

X