Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu Kadınının Özellikleri

ne sewıesızz seysın sen be haddını bıll!! :KK20::KK47: Sewmıormm tiksiniormm ıste war mı sanane yanii sewmk zorunda mıyım ayrcaa!!!ne karın agrın war da atlıosun benım ıletımee babanın yerı mı burası sana mı sorcam!! Cok umrunda deıldı madem baska ısın gucun yoktu benım ıletıme atlamasaydınn komık!!! Bırı benım burcumun topigine bnm yazdgm gbı bsy yazsa tınmazdım ıletıyı alıpp yorum yapmazdım herkesın kendı fıkrıı!! :KK33: Balıklar bole işte :KK66: yanii bu ne perhız bu ne lahana tursusu azcık sewıyee!!!:KK47::KK47:

bence sanasevıye hadsız sey...senın kuyruk acın var herhalde balık topıgıne gırıp yazmıssın boyle seyler :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Kizlar ben de baligim olmaz olsaydim :KK43:( Cok sikayetciyim coooookkkk. Bugune kadar asik oldum, platonik kaldi, sonunda dayanamayip soyledigimde adam beni hic umursamadi bile, uzulen ben oldum ; hoslandim en yakin arkadasim geldi elimden aldi uzulen ben oldum; yardim ettim kazik yedim, uzulen ben oldum........uzulen hep ben oldum. Cok romantigim ama bundan sonra ne asik olurum ne hoslanirim...hicbir erkege artik guvenemem. Duygusal insanlar cok cabuk kirilip uzuluyor, balik olmak kotu bence.

Yalan dünya modunda dolaşmaktır bir balık olmak..Hep mi hayallerle yaşar bir insan..Kendine ruhsal acı çektirir bile isteye...
Benim yükselenim balık ordan biliyorum ama balığın tüm özelliklerini taşıyorum diyebilirim.

Balık burcundan olanlar lütfen yazsın :KK43: Çok fazla gel-git yaşayan bir kızım :KK50: en kötüsüde fazla maymun iştahlı oluşum .

Mesela bir işe heves edip başlıyorum, ama bana verdiği mutluluk çok kısa süreli olduğundan ,yarıda bırakıyorum .Sonunu getirmek zor geliyor bazen :KK50: çoçukluğumdan beri böyleyim .

Bu tipik balık burcunun özelliği mi arkadaşlar :KK50:

balık burcu kararsızdır,bir işe karar verip ona başlarsa ve sonrada istediği gibi gitmediğini düşünürse yarıda bırakır, estetiğe ve güzelliğe önem verir , saygıya sevgiye dostluğa değer verir , bazen bencil olabilir, kırılgandır ama çabuk affeder aynı zamanda cabuk parlar ve sonrada karsındakını kırdıgı icin üzülebilir.özgürlüğü ve doğayı sever , cok baskı ve kıskanç ilişkilerden hoşlanmaz bunalır.hayal kurmayı sever ama asla hayalperest yaşamaz.ince ruhlu kibar saygılı düşünceli ve güçlü insanları sever. ( hem fiziki olarak hemde genel olarak) başarıyı sever ancak başarısız olursa cok cabuk yıkılır ve düzeltmek yerine hemen bırakıp gitmek ister..pek tutumlu değildir para harcamayı sever.sanatsal yönü kuvvetlidir. pek eleştiriye acık değildir ama başkasını da eleştirmeyi sever.insanları dogru şekilde yönlendirir, yanlıs kararlar almasını engeller ve bunun icin çaba sarfeder,ama kendisi için aynı şeyi yapmayabilir.hayvanları sever şevkatli ve merhametlidir. acımasız ve kibirli insanlardan hoşlanmaz.aşk konusunda kırılgan ve hassastır eğer gercekten sevdiyse zor unutur.cinsel ilişkiyi tutkuyu cazibeli olmayı sever.hafif melankoli havasındadır.yani cok cabuk bu havaya girebilir: )

Balık burcuyum ve burcumdan çooooook memnunum yine doğsam yine balık burcu olarak doğmak isterdim..Çevremdeki herkes karakterime alçakgönüllülüğüme sır tutabilmeme hayrandırlar.ayrıca çok iyi dert dinlerim gerçekten karşımdakiyle ağlar , gülerim asla art niyetli düşünmem.Bu yaşıma geldim kimseyle kavgam olmadı asla kimsenin düzeyine düşmedim bazen bazı insanlar oluyo tartışılacak ama ya sabır diyorum susuyorum.Keşke çevremde balık burcu bi arkadaşım olsaydı eminim çok iyi niyetli olurdu iyi anlaşırdık ama yok neyazıkki :KK31:

ben balık burcuyum gel arkadaş olalım :)

Balık burcu her ne kadar kararsız olsa da Aşkta birtanedir.Sevdirir kendini ve sempatiktir.Çok duygusaldır ve kıskançtır ailesine düşkündür.Çok ağladıkları için ıslak gibidir gözleri :) Ama birine küstüğü zaman onu tanıyamazsınız aniden değişir sinirli bir yapısı vardır eğer onu kızdırırsanız ! Bir anda patlar ve neye uğradığınızı şaşırırsınız :) Bazı konularda ise bencildir

Çok eğlenceli bir anlatım olmuş :) Balık iyidir güzeldir.. hele hele sevildiğinizi gözüne gözüne soktuğunuz da havalara uçar sizi de mutluluktan uçurur :) :KK16:

bende balık burcuyum biraz zayıfım orta boyluyum buğday ten koyu kumral saç kahverengi göz küçük ellerim var ama ben daha güzel olmak dikkat çekmek istiyorum saçlarımın boyu çok uzun değil belimin iki üç karış yukarsında saç rengimi değiştirmek istemiyorum

X