Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Burcu Sevgilisi Olan Kızlar :))

duygusal deselerde bu romantik oldukları anlamına gelmiyor canm ama sadıktırlar en azından ve sadakate çok önem verirler :KK16:

nişanlım balık burcu. kendisine göre o ''çok duygusal ve romantiğin biri'' yalnız bu duygusal ve romantik halini 9 aydır göremedim ben :KK37:

sadakate değer verdiği doğru, bunun haricinde çok kıskanç. belli etmese de kıskandığı şeyleri suskunluğundan, misilleme yapmasından anlayabilirsiniz. ek olarak çok inatçıdır... çok espri yapan, çoşkulu biri değil fakat arada iyi espriler yapar. iyi bir dinleyici. detaylara çok dikkat eder. merhametlidir. rahatlığı sevmesi yanında azimli, çalışkan ve sabırlıdır da. çabuk öfkelenen bir yapısı var, benim gibi :KK37: gerçi belki bunlar burçtan değil kişiliğinden kaynaklanıyordur :KK53: ortaya karışık anlattım işte :KK37:

nişanlım balık burcu. kendisine göre o ''çok duygusal ve romantiğin biri'' yalnız bu duygusal ve romantik halini 9 aydır göremedim ben :KK37:

sadakate değer verdiği doğru, bunun haricinde çok kıskanç. belli etmese de kıskandığı şeyleri suskunluğundan, misilleme yapmasından anlayabilirsiniz. ek olarak çok inatçıdır... çok espri yapan, çoşkulu biri değil fakat arada iyi espriler yapar. iyi bir dinleyici. detaylara çok dikkat eder. merhametlidir. rahatlığı sevmesi yanında azimli, çalışkan ve sabırlıdır da. çabuk öfkelenen bir yapısı var, benim gibi :KK37: gerçi belki bunlar burçtan değil kişiliğinden kaynaklanıyordur :KK53: ortaya karışık anlattım işte :KK37:

okurken sevgili getirdim de gözümün önüne sanki onu anlatmışsın yaa :))
kıskanç,merhametli,iyi bi dinleyici, ama balık erkeği duygusAl ve romantik olurmuş her ikisinide göremedim bende umarım
görürüz bakalım :))

okurken sevgili getirdim de gözümün önüne sanki onu anlatmışsın yaa :))
kıskanç,merhametli,iyi bi dinleyici, ama balık erkeği duygusAl ve romantik olurmuş her ikisinide göremedim bende umarım
görürüz bakalım :))

hehe arkadaşlar bende sizden ım aynn sevgılımı yazmıssınız.. kıskanır alaycı konusur ama kıskandıgını solemez laf sokar. duygusalım der ortada bısey yok .. cok ta kırılgan.. aklıma gelmeyen bın turlu düşünceyı düşünürrr..

Benim erkek arkadaşım aşırı alıngan, kıskanç, sadakate önem verir, kırıldığı zaman söylemek yerine misilleme yapan, diğer arkadaşların söylediğinin aksine konuştuğum zaman dinlemeyen(kötü niyetinden değil, sadece ben konuşurken aklına başka şeyler geldiğinde onları hemen söylemeyi tercih eder cümlemi bitirmemi beklemek yerine), aşırı duygusal :) Geçinip gidiyoruz.

Balık burcu erkeği kadar dengesizini görmedim..Sorunlarıyla karşısındakinide dibe çekmeye çalışır..bi gün öyle bi gün böyle..bigün seviyorum der ertesi gün soğukmu soğuk davranır..ne istediğini bilmez pek ilişkiden..kızlar sizinkiler öyledir yükselenleri etkilemiş olabilir..ama benim tanıdığım balık erkeği böyleydi..Ha bide hep huzursuzdur mutlu anı pek yoktur hayatı dert etmek için illa bişi bulur..onun için mutluluk mutsuz olmakdan geçer..bende dayanamadım isyan ettim bu duruma ve bitirdik.Benim yorumlarım bunlar..

Diger kizlarin yorumlarina katiliyorum ve birsey eklemek istiyorumm.. Alinganlik, kiskanclik vs disinda birde balik burcu erkekleri genelde hayal dünyalari baya bir genis olur..

kendim bir balık burcu olarak bence iyi bi tercih diorum ama tabiki özelliklerini taşıyorsa =) duygusaldır,güzel hayaller kurar,merhametlidir,aşka sadıktır...özellikleri güzel ama taşımak gerek =)

Benim sevdiğimde balık burcu...
Kendisi acayip inatçıdır, çok hassasttır, ara ara mutsuzluklara boğulur, ona mantıksız gelen hiç bir şeyi yaptıramazsın, ama çokta sadıktır, çok kıskançtır, çok ilgilidir, çok iyi bir dinleyicidir karşısındakini önemser, sorumluluk duygusu fazla gelişmiştir, bol bol espriler yapar, duygusal ve romantik olduğunu söylerler ama ben daha göremedim o hallerini.. Doğum günü hediye mi bile birlikte aldık siz düşünün artık ne kadar romatik :KK1:
Biraz kişilik biraz burcun etkisi ile böyledir işte benim aşkımm :KK69:
4,5 ay oldu geçiniyos şimdilikk, problem yok :nazar:

Son düzenleme:
arkadasla ben boğa r benim sevgilimde balık dengesiz inatçı birgün ilgili ertesi soguk yabancı gibi davranır işimiz var :KK43:

benim sevgilim de balık burcu kızlar :104: bayıldım bu smileye ya :KK9:
kendisi gerçekten burcunun özelliklerini taşıyor, duygusal ve romantik biridir. kadın ruhumla benim bile aklıma gelmez onun aklına gelen romantik şeyler. sonra gerçekten sadıktır, sadakate çok önem verir. siz inatçı vs. demişsiniz ama benim sevgilimde inatçılık huyuna pek rastlamadım. sevmek ve sevilmek isterler, övülmekten hoşlanırlar. evet dinlemeyi gerçekten biliyor ve seviyor da. çok ilgilidir, kıskançlıkları da var ama çok aşırı şekilde değil. yani bence bir kadının aradığı özelliklerin hepsini balık erkeğinde bulabilirsiniz, ve mutlu olunabilecek bir erkektir kendisi
:KK16:

Balik burcu olanlar alinmasinlar ama, duygusallik hos goru bi iyi guzelde, pek bi alingansiniz yaw. Hic cekilmez, alinir, kuser, kin tutar .. kalsin. Balik burcu erkegi filan bir daha asla hayatima sokucagimi sanmiyorum.

bu burcun erkeklerinden dertliyim. boga burcuyum ve suana kadar kim peşimden yıllarca kosuyorsa o balıktır. tum cıktıklarım da balıktır. ama ben balık burcu erkeklerinden hiç hoslanmıyorum. (bayanlarla anlasırız az cok ) bi kere hepsinin ortak noktası asırı kıskanclar ilgililer sadıklar ve alıngan. bu ortaktı karsılastıklarımda. sana şarkı yollarlar film önerirler bol bol hayal kurarlar :s ama sunu demeliyim arkadasım olsalardı tam istedğim gibiydi. dinlemeyi bilirler sahiplenirler.. ama sevgili olarak bana fazla

ilk kez balık burcu birisi hayatıma girdiğinde anlamıştım her şeyi :KK70: Arkadaşların dediği gibi romantiklikte sınır tanımıyor,aşkta da öyle.Örneğin biz daha çıkmıyorduk aramızda pek birşey de yoktu sanırım sevgililer günü yaklaşıyordu kız arkadaşıma ayakkabı almayı düşünüyorum birde gümüş kolye mi alsam demiş :KK53::KK53::KK53: Ben şok olmuştum o güne kadar kimse benim önemseyipte böyle birşeye kalkışmamıştı.Çünkü ortada hiçbir şey yoktu...Yardımsever bir burç,herkesin iyiliğini düşünür ama çok fazla kazık yer,kendini fazla önemser karşı tarafında önemsemesini ister,bekler.Çok kültürlü,çalışkan,azimli sinema ve fotoğraf ilgi alanları oluyor bence, fazla duygusal günü gününü tutmayan bir burç gerçekten doğru. :)

Eşim balık burcu çocuğum da balık burcu olsun istiyorum çok seviyorum bu burcun insanlarını

Eşim balık burcu çocuğum da balık burcu olsun istiyorum çok seviyorum bu burcun insanlarını

Balık burcu olmayan bilmez. Ne duygusal bir yapıdır o Allah'ım. Felaket yaniiii.... Ben de balık burcuyum sürekli ağlayarak üzülerek geçiyor hayatım. Çocuğum olursa da kesinlikle balık burcu olsun istemem. :KK70:

Balık burcu olmayan bilmez. Ne duygusal bir yapıdır o Allah'ım. Felaket yaniiii.... Ben de balık burcuyum sürekli ağlayarak üzülerek geçiyor hayatım. Çocuğum olursa da kesinlikle balık burcu olsun istemem. :KK70:

biz kadınlar zaten duygusalız bir de burcumuz balık olursa vah halimize :KK1: Allah yardımcın olsun canım :13: çocuğumun balık burcu olmasını ben isterim ama erkek olursa tabi :KK70:

X