Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık İle Akrep Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Akrep sevgilinize sıkı sarılın, o sizin öteki yarınızdır! Akrep burcu da Balık burcu gibi derin duygulara sahiptir. İki burçta sezgileri ile hareket ederler. Akrep sizin 9. evinizi yani derin düşünceler evinizi yönetir. Birlikte hayatta ilgili ciddi soruların cevaplarını ararsınız: "Neden dünyaya geldik?", "Dinin görevi nedir?", "İnsan bir kere mi aşık olur?" gibi. Özellikle Akrep burcu çok spiritüeldir ve Balık bundan çok hoşlanır. Akrep burcu sadık ve tedbirlidir. Bunlar Balık için iyi özellikleridir. Duyguları bir arada çok derin ve yoğun olacaktır. Seks ise çok heyecanlı olacaktır. Balık insanı için seks gerçek aşkın kutsal bir ifadesidir. Bu Akrep burcunun çok hoşuna gider. Akrep sahiplenici ve kıskançtır. Onun tek aşkınız olmasını istediğinizden emin olduktan sonra onunla fiziksel ilişkiye girmelisiniz. Bir kez birlikte olduktan sonra kesin sadakat bekleyecektir. Gizemli Akrep mahremiyetine önem verir. Siz bunu iyi anlarsınız. Birlikte sakin yerlere gitmek iyi bir fikir olacaktır. Akrep burcuda sizin gibi su elementidir. Sizler su kenarlarında yenilenir ve dünyaya hazırlanırsınız. Akrep burcu yoğun duygulara sahiptir, bazen paranoyak bile olabilir. Kendi içine kapandığı zaman onu yumuşaklıkla konuşturmaya çalışın. Bazı zamanlar kendi bile onu neyin üzdüğünü bilmemektedir. Duygularını ifade etmesine yardımcı olursanız kendi problemini bulabilir. Onu konuşturmak kolay olmayacaktır. Balık hassas yapısı ve sezgileri ile ne zaman ileri gitmesi ne zaman geri çekilmesi gerektiğini iyi bilecektir. Kendinden emin Akrep sizin de kendinize güvenmeniz ve haklarınızı aramanız için sizi destekleyecektir. Başkalarının Balık burcunu kullanması onu sinirlendirir. Para konularında da oldukça akıllıdır. Balık insanı ondan bir şeyler öğrenebilir. Akrep ile olan beraberliğiniz zayıf yönlerinizi güçlendirecektir. Akrep burcunun yoğun duygularına dayanabilirseniz güçlü bir beraberliğiniz olacaktır. Akrep duygu yelpazenizi genişletecektir. İkiniz de bu ilişkiden çok zevk alacaksınız.

rüyalar com dan alıntıdır

hmmm
kıskançlık eet ilk bahsettiği şeydi, diğerlerini heralde zamanla görüp öğrenicem =))

BALIK karşısındakinden hızlı ve net cevaplar bekler. akrep ise umursamaz susar gider buda balığı çıldırtır. akrep çok ince düşünür saçma sapan şeylere alınır alınmakla kalmaz iğnesini alır sana batırr çeker gider balık yine çıldırır. ne senle olur ne sensiz olur ortada dolanır durur akrep . balıkta onu hep yanı başında ister yine çıldırır. bu böyle sürer gider. nasıl uyum bende anlamadım

Akrep burcu susar, balık da diğer arkadaşın yazdığı gibi net ve kesin cevaplar almak istediği için bu iki burçtan bir cacık olmaz. :KK19:

Hehehe koptum yorumlara =) Yaaaaaaa demek cacık olmazmış hehehe =)
2 side su burçu olduğu için bal gibi anlaşırlar .Tabi sevgiliyi burçlara göre şeçmek ne kadar mantıklı :/

Son düzenleme:
ben balık sevgilimin burcu akrep yükseleni de akrep!! siz düşünün artık ne çekiyorum, iğnesi sürekli dışarda :p

şaka bi' tarafa severim akrepleri somurtuklardır ama iyidirler

yalnız gerçekten balık ve akrep çok iyi ikili oluyor, arkadaşlık ilişkilerinde de bu böyle.. 4 tane akrep arkadaşım var çok keyifli insanlar... bu kadar raslantı olmaz heralde=)

Benim burcum akrep yükeselenim de balık.
Ne tam bir balık ne tam bir akrep ikisinin karekteristik özellikleri de yüklü bende aralarında gidiipp geliyooorum :KK52:

balık burcu kadını olarak akrep burcu erkeğini çok seviyorum. yazıyı okuduğumda yine duygularım depreşti biz ne birlikte olabiliyoruz nede ayrılabiliyoruz. sorun onun sadakatsizliği. fakat gerçekten balık kadını ve akrep erkeği arasında mükemmel bir bağ var heleki birbirlerinin iç dünyalarına tamamen girdikleri takdirde, gözlerinize baktığı anda kalbinize hitap ettiği takdirde ve sizi deli gibi sevdiğini hissettiğiniz takdirde sizden şanslısı olamaz...

balık burcu kadını olarak akrep burcu erkeğini çok seviyorum. yazıyı okuduğumda yine duygularım depreşti biz ne birlikte olabiliyoruz nede ayrılabiliyoruz. sorun onun sadakatsizliği. fakat gerçekten balık kadını ve akrep erkeği arasında mükemmel bir bağ var heleki birbirlerinin iç dünyalarına tamamen girdikleri takdirde, gözlerinize baktığı anda kalbinize hitap ettiği takdirde ve sizi deli gibi sevdiğini hissettiğiniz takdirde sizden şanslısı olamaz...

ne birlikte olabiliyoruz nede ayrılabiliyoruz evet durumu özetleyen cümle kesinlikle buu katılıyorum malesef..
Sadakatsizlik demişsin nasıl yanii akrep erkeği sadakatsiz mi oluyo sen bunu nasıl hissettin?

kızlaaaaar ya kendi balık olup da sevgilisi akrep olan yok mu hiç yaa:)

varsa yorumları alsak bu bölüme ben işin içinden çıkamıyorum meraktayım sizler çıkabiliyor musunun?:KK9:

bu akrep nasıldır anlamıyorum ben:44:

yorumlara katılıyorum. Sevgilim akrept. bende balık. ben net cvplar isterdm o susmayı severdi.kıskanç ayrıntıcı ufak şeylere takılan biriydi. ama ne birlikte yapabildk nede ayrı. neticede yürümedi ve bitti. kısacası akreplerden uzak durun kızlarr .

bi aşkta olmazsa olmaz tutkudur bence. ve akreple balığın aşkı olucaksa tutkulu olur zaten. ikisininnde bazı kötü yönleri vardır:KK69: birbirlerine anlayş gösterirlerse ölene kadar ayrılmazlar :):KK69:

bir akrep erkeğini çok sevseniz o da tam bir dindar olsa.tam duygularını açıklayacakken en mutlu olduğunuz bir zamanda aniden gitse ve size tek kelam etmese hayatınızdan çıkıp gitse... siz 3-5 kez mesaj atsanız cevap vermese vazgeçseniz. ve 7 ay olsa hala gelmese ne hissedersiniz... bir balık kdını ne mi yapar 7 ay oturur sever bekler... değer mi ! bir veda etmeyi becerebilseydi evet

X