Deniz Ürünleri Balık ve Deniz Ürünleri ; Denizden babam çıksa yerim ! - Oylaması

En başarılı bulduğunuz balık ve deniz ürünleri tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    1.215
  • Anket Kapalı .
Kılçıksız hamsi tava benim ilk seçimim oldu. Sade görüntüsü çekti beni açıkçası. Iştah açıcı görünüyor gayet taze görünüyor tabaktaki herşey. Elinize sağlık.
Diğer oyum Hamsili pilava gitti. Eşimle beraber seçtik. Eşim bayıldı görüntüye. Elinize sağlık.
Herkesin emeğine ellerine sağlık. Muhteşemsiniz.

Kılçıksız hamsi tava benim ilk seçimim oldu. Sade görüntüsü çekti beni açıkçası. Iştah açıcı görünüyor gayet taze görünüyor tabaktaki herşey. Elinize sağlık.
Diğer oyum Hamsili pilava gitti. Eşimle beraber seçtik. Eşim bayıldı görüntüye. Elinize sağlık.
çok teşekkür ederim dombik yorumun içinde

Tesekkur ederim dombik'cim :KK60:

Bildirim gelince ne yazılmış diye bakınca,böyle ya sağol,ya teşekkür ederim yazısını görünce,dondurma kutusunu görüp sevinen,içinden yemek çıkan çocuk gibi hayal kırıklığına uğruyorum:KK45:.:KK53:
Nasıl bir mesaj istiyorsun :KK45:Bileyim ona göre seni hayal kırıklığına uğratmıyacak birşeyler yazayım :KK200:

Oy vermişim ama yorum yazmamışım , eksik kalmayayım :KK24::KK24:

Kajun Baharatlı Balık Izgara ve

Fırında Deniz Alası (Yerli Somon) ' a oy kullanmışım ,iyi de yapmışım .

Yapan arkadaşların tekrar ellerine sağlık , son derece iştah açıcı iki tarif benim için :KK52:

X