Deniz Ürünleri Balık ve Deniz Ürünleri ; Denizden babam çıksa yerim ! - Oylaması

En başarılı bulduğunuz balık ve deniz ürünleri tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    1.215
  • Anket Kapalı .
Hak ettiniz layık görüldü ve kazandınız tebrik ederim

Yarışma bitmiş, FAZLANAZLI tebrikler canım,laf olsun diye demiyorum gerçekten herkesin tarifi 1.olmayı hakediyordu,zaten zaman ayırıp bunu fotoğraflamak ve siteye eklemek bile başlı başına bir iş,herkesin ellerine sağlık,hepinizi tebrik ederim.

Nevreste canım seninde ellerine sağlık,yine güzel naif bir yarışma yürüttün.

FAZLANAZLI tebrik ederim, ellerinize emeklerinize sağlık yarışmayı hazırlayan, emek veren Nevreste ve Kazen'e de teşekkür ederim

Gruplaşma lafı geçmiş sanırım, ben kendi adıma oy verdiğim 2 yemek tarifi Deniz Ürünlü Paella ve Hamsili Pilav'da kimlere ait olduğuna bakmadan oy verdim, oy verdikten sonra aaa bu tarifler bu kardeşleriminmiş dedim.

Yemek yapmak başlı başına bir emektir, ne yapacağınıza karar verme aşamasından sunumuna kadar ki süreçte hepiniz uğraş verdiniz, tüm yarışmacıları tebrik ederim

teşekkür ederim nurum seninde eline emeğine sağlık

teşekkür ederim

teşekkür ederim mune cim

teşekkür ederim

teşekkür ederim mune cim

teşekkür ederim

bende K Kazen ve Nevreste ye teşekkür ederim

teşekkür ederim mune cim

teşekkür ederim

bende K Kazen ve Nevreste ye teşekkür ederim

Yarışmada başarılı olanları tebrik eder, ben gibi elinden geleni yapan herkesi kutlarım yüreğinize, elinize sağlık hepsi birbirinden güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…