Balık yağı kullanmalı mıyım?

selemba

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
39
0
benimde bi oğlum 3 yaşında diğeri iki aylık.hem oğlum hem kendim için istiyorum.aşırı unutkanlık var bende.iyi geliyormuş.kendime hap oğluma şurup düşünüyorum.sanırım bende carlson alacağım.

AnneyimBen

evli mutlu çocuklu :)
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2007
5.269
1.221
36
canım keınlıkle seven seas derım ogluma bebklıgınden berı verıyorummm cok yayrlııı dırenc saglıyoo

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 536 gün geçti.

Tontirik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
12.628
8
carlson aldımm 1 şişesi bitti bileee.cok memnun kaldım tekrar alcammm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2924 gün geçti.

ozgurk77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2010
2
0
bende bugün iyi bir araştırmadan sonra carlsona karar kılıp portakallısını aldım,bunu oğluma vermek zorunda hissediyorum kendimi,çünkü balık tüketimi sıfır,iştahında sorun yok,ama cevizde yemiyor,omega 3 alabileceği bişey yok gibi nerdeyse..iştah açması için kilo aldırması için falan değil tamamen omega3 alabilmesi için..gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü..

platin_06

tombul kelebek
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2010
1.078
1
canım keınlıkle seven seas derım ogluma bebklıgınden berı verıyorummm cok yayrlııı dırenc saglıyoo

canım bebeğine ne kadarken başladın vermeye?
ben de kızım için düşünüyorum ama ne zman başlanmalı acaba?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2492 gün geçti.

next_7500

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
5
0
43
arkadaslar bebeklerinizi düşünüyorsanız tabiki hiç düşünmeden carslon alın piyasanın diğer balık yağları yarardan çok zarar verir bunların içinde ingiliz menşeyli seven seas da var

BeyazBulut

Guru
Pro Üye
31 Mayıs 2007
14.891
4.540
bizim doktorumu zbu konuda hiçbişey söylemedi bize
kızım 27 aylık olucak hiç kullanmadık
balık yemiyor sadece ceviz kesinlikle verilmesi şartmıdır

HoSeFiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
52
0
carlson aldımm 1 şişesi bitti bileee.cok memnun kaldım tekrar alcammm

arkadasım alakasız olacak ama msjın altındakı cızelgeyı nerden nasıl hazırlayıp eklıyorsunuz?ben oglumun ayı kılosu boyunu eklemek ıstıyorum.bırınde gordum de bulamadım kımde oldugunu yardımcı olurmusnuz.. kusura bakma tekrardan alakasız oldu ama.msj yazamıyorum da yorumum 100 olmamıs.

alev85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
82
1
kızım 17 aylık Minadeks adlı vitamini kullanıyorduk.ama artık balık yağına geçmek istiyorum.o kadar çok çeşit var ki kararsız kaldım.CARLSON,SEVEN SEAS,NUTRİGEN,ZİNCOMEGA v.s. bunlar iyi olarak duyduğum markalar..
peki sizler çocuklarınız için hangi balık yağını kullanıyorsunuz?

zkye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
24
0
arkadaşlar bu konu hassas konu. ifos sertifikalı ürünleri kullanın derim. incelediğim kadarıyla carlson ve seven seas markalarının ifos onayı yok.
lütfen Kullandığınız balık yağlarının ifos onaylı olup olmadığını International Fish Oil Standards - IFOS buradan araştırın.
benim araştırdığım kadarıyla New Life EFA ve Nordic Naturals Türkiyede satılan ifos onaylı balık yağı markalarıdır. Yanlışım varsa lütfen düzeltiniz sağlıklı günler olsun.

ozleem80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2011
44
0
kızlar biz nutrigen balık yağı kullanıyoruz,portakal sulu,IFOS onaylı bu üründe birde içerisinde l-arjinin varmış boy uzamasını destekliyor,memnunuz,tadı da iyi,diğer markaları hiç kullanmadım,ama nutrigeni tavsiye ederim.

Gulguzeli33

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.746
25
Oğlum çok iştahsız çok zayıf üstelik te sürekli hasta.birkaç gün önce eczaneye girip ne önerirsiniz diye sordum octamar verdiler,tadında sorun yok güzel içiyor itiraz etmiyor ama pek içime sinmedi.balık yağı içerir diyor ?mbalajında,reklamında da,içeriğini okudum oranı binde 2 imiş.kandırılmış hissettim yani 500ölçek içecek ki 1ölçek balık yağı almış olsun.yarın doktora götürücem,balık yağı önermesini istiycem ama carlson da alabilirim,burdaki yorumlardan sonra

kedi003

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
409
23
ben cok arastırmıstım bu konuyu ve carlson aldım. ılk sisemız bıttı bence azda olsa ıstahını actı.. bıraz ara verdım tekrar alıcam. yazın kullanılabılıyor olusuda bır avantaj bence. benım oglum hıc balık yemıyor

Dilara61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
204
0
merhabalar bende aranıza yeni katıldım.
seven seas kullananlardanım ama herhangi bir iştah açıcı özelliğini görmedim. yorumlarınızı okudum.çoğunluk carlsonu önermiş yazında kullanılıyormuş sıvımı kapsülmü yada ikiside varmı? yazarsanız sevinirim. 3 yaşında kızım var mide reflüsü var herşeyi yediremiyorum.balık yağı kullanmak istiyorum.