Balkondayız🥂

Hiç anlamam ama bakmıştım burada daha önce monoi monoi için. Ne yaptı erkek kocası ile tanıştı mı acaba
Ay ben eşimle tanışmadan önce bir kıza baktırdım, abla sen evleneceğin kişiyle 1 2 aya tanisacaksin evlenince çalışmayıp şişme montunu giyip arabaya binip gezeceksin demişti inanmamıştım anam hepsi çıktı 😁😁😁

Ay ben eşimle tanışmadan önce bir kıza baktırdım, abla sen evleneceğin kişiyle 1 2 aya tanisacaksin evlenince çalışmayıp şişme montunu giyip arabaya binip gezeceksin demişti inanmamıştım anam hepsi çıktı 😁😁😁
Şişme mont mu dedi falda?
Adresi var mı arkadaşın?

Adresini instagramini bilsem öneririm ama o gün kafede arkadaşına harıl harıl fal bakarken arsız arsız kendime de baktırdım 😅😅
Ben de montumu giymek istiyorum. Araba olmasa da olur yeter ki mont giyecek serinlik olsun. Biz burada yanarken sizin şişme mont giyerek sefa sürmeniz de ne bileyim. Adaletsiz dünya, kavanoz dipli dünya.

Ben de montumu giymek istiyorum. Araba olmasa da olur yeter ki mont giyecek serinlik olsun. Biz burada yanarken sizin şişme mont giyerek sefa sürmeniz de ne bileyim. Adaletsiz dünya, kavanoz dipli dünya.
Ay bacım sonbaharda giyiyoruz şuan burası da kaynıyor bi denizi eksik şehrin öyle bir sıcak var :işsiz:

Sıcaktan dolayı gözüne batan tek şey mont oldu
Ay yok ya mont dese dikkatimi çekmez, fal bakan birinin şişme mont demesine güldüm, akılda kalıcı detay.
Sırf falı çıksın diye misal arkadaş kendine o monttan almış olabilir. Ekonomiye de yön veriyor, vizyon sahibi falcı. Sevdim.

Bu arada sen erkek koca diye dalganı geç, benim gay şüphesi uyandıran sevgililerim de oldu djdjdjdjdjd

Hayır bulamadım… mutlu musun hı…
Bu balkon mevzusu yine bir Yeşilçam filminden çıkmıştı ve aklıma geldi.
Atla gel Şaban filminde Kemal Sunal yarış tahminlerini hep bir minibüste yapıyordu ve kaçırıldığı zaman tahminleri tutmuyordu. Neden? Çünkü gerçek minibüs yoktu.
Erkek kocan hâlâ yoksa, sebebi gerçek balkon olmaması bence.
Ama üzülme.
Misal bu filmin adı Atla gel Şaban olmasına rağmen, Kemal Sunal'ın filmde ismi Niyazi'ydi.
Hayat çok tuhaf yani, benim durugörümde sorun yok 😂

Bu balkon mevzusu yine bir Yeşilçam filminden çıkmıştı ve aklıma geldi.
Atla gel Şaban filminde Kemal Sunal yarış tahminlerini hep bir minibüste yapıyordu ve kaçırıldığı zaman tahminleri tutmuyordu. Neden? Çünkü gerçek minibüs yoktu.
Erkek kocan hâlâ yoksa, sebebi gerçek balkon olmaması bence.
Ama üzülme.
Misal bu filmin adı Atla gel Şaban olmasına rağmen, Kemal Sunal'ın filmde ismi Niyazi'ydi.
Hayat çok tuhaf yani, benim durugörümde sorun yok 😂
Mavi beynimi yaktın sen ne diyorsun bebeğim😂😂😂😂

X